Jump to content

stainless

Kasutajad
 • Content count

  198
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About stainless

 • Rank
  Kasutaja
 • Birthday 07/03/1980
 1. lülisamba tugilihased

  Vaja lülisamba tugilihaseid treenida. Oskab keegi soovitada häid harjutusi?
 2. Seljalihaste põletik

  Reedel alles sain teada, milles asi on. Siiani olin ainult massasis käinud seljahädadega. Ei kujuta ette kui kaua aega läheb, et neid nõrgad väikesed lihased järgi treenida. Loodan, et 2-3 kuuga saan enam-vähem korda.
 3. Seljalihaste põletik

  Ma määrin 2x päevas veel hobusepalsamit. Valu on vähe järgi andnud, tõenäoliselt tänu palsamile ja tablettidele, mis põletiku vastu. Samas netist olen leidnud, et ujumine aitab ka neid väikseid lihaseid järgi. Peab proovima.
 4. Seljalihaste põletik

  Käisin alles reedel Tiit Ilvese juures oma seljaga. Lülisamba vahel mingid väikesed lihased on nõrgad, sellega seoses tekkinud põletik. Näitas harjutusi, millega nimetatud lihaseid järgi treenida ning kirjutas retseptirohud välja, millega põletikku maha saab. Kui õigel ajal jaole ei saa, siis võivad tagajärjed väga nutused olla. Soovitan spetsialisti poole pöörduda ehk siis kiropraktiku.
 5. käe-surumine ja raudne-haare

  sangpomm
 6. Snus (mokatubakas)

  Rootsis tarbitakse mokatubakat päris pikka aega juba. Suitsetajaid on seal tunduvalt vähem kui mujal maailmas. Kui nüüd leiaks kuskilt statistika Rootsi vähihaigete kohta ... saaks vastuse , kas see tõenäosus on ka reaalsus.
 7. käe-surumine ja raudne-haare

  Köieronimine treenib haaret hästi.
 8. Kuidas ennast kaitsta koera eest.

  Üldiselt on ikka nii, et kui koer ründab ka siis kui oled rahulik ega näita välja hirmu, siis ei jää muud üle kui vastu rünnata. Kägarasse tõmbumisse ma küll ei usu Kui koera peremees ka kuskil lähedal on, siis parim lahendus oodata, kuni ta oma koera korrale kutsub, kui aga ei kutsu, siis jalaga ... edit: kägarasse tõmbumine oleks v-o parim lahendus eaka inimese, invaliidi jne puhul, kes kohe kindlasti end kuidagi kaitsta ei suuda.
 9. Mis reeglid siin kehtivad?

  http://www.mmavideosonline.com/2008/03/bas...e-with-bas.html Kuidas seda nimetatakse? Mis reeglid on, et peopesadega jne?
 10. Viin peale trenni!??

  toob kaasa hea uinumise. Sulle ainult tundub, et magad hästi.
 11. Minu mäletamist mööda olid nad kõrvuti kuni viimase alani. Ott lihtsalt rippus kauem. Samuti on Otil eelmistest aastatest kogemused olemas, mida aga Argol e ole.
 12. Esimeses postituses välja toodud osalejad erinevad vähe lõpptulemuse omadest.
 13. 1.Aleksei Budõlin 2.Ott Kiivikas 3.Ain-Alar Juhanson 4.Allar Raja 5.Argo Ader 6.Märt Israel 7.Andrus Murumets 8.Ingemar Teever 9.Gert Krestinov 10.Tanel Leok 11.Olle Kärner
×