Jump to content

Heix89

Kasutajad
 • Content count

  303
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Heix89

 1. Ülikoolis vaja teha väike kirjatöö, mis kirjeldaks ühe vabalt valitud rahvaspordiürituse korralduslikku poolt peensusteni. Ise paraku antud temaatikaga kokku puutunud pole ja internetis ka materjali napib... Leidub ehk keegi teadjam, kes kirjeldaks või jagaks mingeid linke/viiteid materjalidele, kust natuke teadmisi saaks? Kui süvenema hakata, siis ega see vist nii lihtne polegi - loogika ütleb, et asjaga seotud õigusakte peaks juba päris mitu olema, rääkimata kohaliku omavalitsusega kooskõlastamisest jm probleemidest.
 2. Liikuv neer

  Tervist! Kas keegi teadjam inimene seletaks mulle palun ära, kuidas käib liikuva neeru kirurgiline fikseerimine? Mul on naisel veebruaris operatsioon... ise ta sellest suurt midagi ei tea, aga mind huvitab ja paneb see asi muretsema. Esialgse plaani kohaselt viiakse kaks sondi sisse...ja siis...?
 3. Vot nii tõmmatakse lõuga

  Sa oled harjunud peaga lakke põrutama?
 4. Kama

  Mõne joogijogurtiga on ka päris hea.
 5. SUUR SUUR PROBLEEM SELJAGA

  Erinevate plokitõmmete asemel kasuta erineva laiuse ja haardega lõuatõmbeid. Kui mingil hetkel koormusest väheks jääb, võta ja seo endale lisaraskusi külge. Lõuatõmbed kipuvad ka randmesirutajatele-pingutajatele üsna hästi mõjuma...üleüldse, minu meelest üks parimaid harjutusi kui eesmärk on selga (ja üldse ülakeha) arendada. Ise olen teinud näiteks nii: 5 x 10-12 laia pealthaardega 2-3 x 8-10 kitsa althaardega ...ja vahel on täitsa tore teha 5-8 seeriat lihtsalt suutlikkuseni.
 6. Treeni kava järgi, söö korralikult ja maga piisavalt! Kogu moos...
 7. Vein

  Kui juba kodustes tingimustes veinitegemisest räägitakse...äkki mõni teadjam inimene jagaks instruktsioone? Et mida jälgida kui sooviks on märjuke, mis põhja alt ära ei löö ja oleks enam-vähem normaalse maitsega.
 8. Valu rinnakorvis

  Seal on hulgaliselt kõikvõimalikku kõhrkudet - 7 paari roideid kinnituvad otseselt sinna külge + sternumit ennast hoiab mitmest kohast sidekude koos. Seda kuidagi vigastanud pole, st venitanud või põrutanud? Sellisel juhul on ka päris valus - mul annab teist aastat juba tunda.
 9. Rattapoed Tartus

  Tervist, foorumlased! Seoses peatse Tartusse kolimisega tekkis küsimus, kust leida sealt normaalse hinnaga jalgrataste varuosi. Kuna olen üsna vägivaldse sõidustiiliga ja armastan maastikul mütata, vajab aeg-ajalt midagi vahetamist - aga nagu elu on näidanud, varieeruvad mõndade juppide hinnad poeti päris korralikult...ja ei tahaks asjatult rohkem maksta. Tore oleks, kui leiduks mõni müügikoht, mis on spetsialiseerunud eelkõige Sram'i toodetele, võrreldes Shimano'ga on need jätnud asjalikuma mulje. Samuti sooviks teada, et kus ja mis summade eest velgi sirgeks krutitakse - ka see kulub aeg-ajalt ära. Ette tänades, Heiki.
 10. Sex ei müü!

  Fitness.ee...Tervis, jõud, ilu - kõik on siin! Ja nüüd veel lisaks ka erootika... Mehed, mis te piinate end siin pseudoprobleemidega (tissi suurus ja kuju; esteetiline või mitte)? Nautige parem! Mulle küll meeldib.
 11. Kust saab kloroformi?

  Luba küsida, milleks sa seda vajad?
 12. Üle lahe kaunitar ;)

  Ei no, tegelikult on ju päris põnev vaadata, kuidas tugevad mehed käesurumises võistlevad...
 13. MEES or NAINE?

  Meestel on käed karvased...
 14. Paar-kolm nädalat tagasi kukkusin maastikul trenni tehes rattaga üsna õnnetult. Hüppe pealt mäenõlva maandudes libises tagumine ratas ära, kaotasin tasakaalu, lendasin selili ja libisesin nii umbes 35 km/h selja peal mäest alla. Tulemus: paremal käel polnud randmest küünarnukini nahka umbes 3 cm laiuse riba ulatuses, selg samuti lõhki; parema jala toruluul on pedaalijäljed senimaani eristatavad. Üldiselt koguaeg juhtub midagi...
 15. Kuidas toituda enne magama minekut?

  Süsivesikud enne magamaminekut tarbituna mõjuvad pärssivalt kasvuhormooni eritumisele (lihaskasvuks vägagi vajalik hormoon, keha toodab seda une ajal). Seega jah - praktiliselt ainult valgud ja (taimsed) rasvad oleks päris hea valik. Valgud - teadagi miks vajalikud... ja rasvad aeglustavad seedimist ning päris mitmeid hormoone toodetakse rasvade lõhustamisel saadud ühenditest.
 16. Tugev päikesepõletus

  Burnshieldist nii palju, et allergikutel tasuks sellega ette vaadata. Mina olen sellest tõesti korduvalt abi saanud, aga nt mu ema, kes kannatab igasugu allergiate all, sai sellest päris korraliku ataki.
 17. Parteiline kuuluvus

  Ei kuulu ühtegi parteisse. Ja kuni jätkub olukord, kus hommikul telefoni sisse lülitades saabuvad sõnumid, milles Edgar palub tõusta, särada ja hääletada kandidaadi 104 poolt; peaminister ostab valimispropaganda tegemiseks erakanalitelt eetriaega; iga natukese aja tagant kostab korruptsioonihõngulisi kõlakaid ühe või teise poliitikategelase kohta ja nii edasi, ja nii edasi...ei tõmba mind sinnapoole mitte miski. Valimistel oma hääle andmisegagi on raskusi, sest pea igas parteis on esinumbrite seas mõni pehmelt öeldes ebasümpaatne tegelane (suletud nimekirjad teevad siinkohal oma töö) ja tihtipeale jäävad parteide põhikirjades olevad punktid vaid ridadeks paberil. Seda enam ei tahaks ennast millegi sellisega siduda... Aga noh, see on kõigest minu arvamus. Vabandage mu ründavat suhtumist, olen sellistel teemadel üsna kriitiline.
 18. Tugev päikesepõletus

  Lidocaine on ju eeskätt limaskestade tuimestamiseks mõeldud mögin, mida kasutatakse väiksemate operatsioonide puhul jne...?
 19. Musklis Naised

  Kunagi liikus Maarjamaal selline tegelane nagu Inna Uit. Ta on (või oli) küll ikka pehmelt öeldes musklis. Seda kahjuks ei tea, mis tast praeguseks saanud on...
 20. Poksikoti ost

  Endalgi sama plaan - poksikott soetada. Siinkohal küsiks, et mis te neist sinistest Falco kottidest arvate, mida Rademaris kolmes suuruses müüakse? Kõige suurema hind oli vist midagi 2000.- kanti. Vastupidavuse ja kinnituste kohta oskab keegi midagi öelda (pidades silmas ka üsna vägivaldseid jalalööke)?
 21. Kui palju jõuate lõuatõmbeid teha?

  vanus: 19 kaal: 83 Kg max pole proovinud...tavaliselt laia pealthaardega 4-6 seeriat, 8-10 kordust seerias - lisaraskusest näen und.
 22. Väikseid nõuandeid äkki?:D

  Äkki viitsid mingeid "enne" ja "pärast" pilte ka siia üles laadida?
 23. Olen isegi sama asja mõelnud. Päris paljud naised kardavad eelmiste suhete negatiivsete kogemuste kordumist, ei suuda seksi nautida (kannatavad kõikvõimaliku valehäbi all) jne. Aga üsna raske on vist sellist naist leida, kel poleks ühtegi valusat kogemust...
 24. Huvitav, miks mehed sääraseid teemasid ei tõstata (kui, siis väga harva)? Kuigi on ka väga palju naisi, kellest tasuks kaarega mööda käia...
 25. Kõva mees Pärnumaalt

  Üks sõna: idioot.
×