Jump to content

olli

Kasutajad
 • Content count

  106
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About olli

 • Rank
  Kasutaja
 1. õnnetus revalis

  Pole enam seda poissi.
 2. Targad kaalud, mille peale astuda

  Ostsin endale koju suht odava mudeli "targast" kaalust, tootja nime praegu ei mäleta. Ostsin ka kingiks täpselt sama aparaadi, üks näitab minu puhul 17%, teine 25%, trennis käest mõõtmise vahend näitas 13%. Samal ajal naisterahva reziimis näitab elukaaslasel mõlema kaalu peal sarnast numbrit.... niiet täpset numbrit pole lootustki teada saada. Aga kui oled ühe hesburgeri megaeine või big tasty ää õginud, siis näitab hommikuks suuremat rasva% küll... seega midagi ikkagi näitab
 3. Teemade sulgemisega probleemi ei lahenda !

  Mulle küll meeldis jälgida seda asjade kulgu avalikus foorumis... vahest võiks ju veidi verd ka näha Tank ja Enemy, saage kokku, Tank näitab jõu ja ilu numbried Enemy peal ja Enemy teeb Tankile lukke ja kägistusi
 4. Kuidas lõpetada dieeti

  Olin umbes -500kcal, ööpäevane ca 3Mcal. Varasemast tean, et ligikaud 3,5Mcal peal on enam-vähem tasakaal, ei tule juurde ei lähe maha. Eesmärk on nüüd jõu- ja vastupidavustreeningule keskenduda, kuskil suvelõpus siis jälle massi peale edasi. Nüüd, kus keha on ökonoomsemaks muutunud, ei tohiks kohe järsku vana "menüü" peale tagasi minna, ikka vaikselt eks?
 5. Kuidas lõpetada dieeti

  Edukalt 3 kuud rasvapõletusdieeti seljataga, kenasti iga kuuga keskmiselt -2kg. Kas on mingeid nõuandeid kuidas kaloridefitsiidist sujuvalt välja tulla? Või oskate mingeid tarkuseivasid omast kogemusest lisada, et minusugused algajad rasvapõletajad teaks vigu vältida? Olli@84kg
 6. Küsimus tarkadele!

  Hind tundub räme kirves, 5-6keek eest ei hakka küll "toidulisandeid" tellima
 7. K-1 Gladiators

  Ürituse korraldus sujus hästi. Kahjuks MMA matšid said jube ruttu läbi, triangel/giljotiin peale ja lights out. Liiga palju oli viike, jättis väga demoürituse mulje. 2+2 võitlejat oli liiga "wrestling" kuigi jaapanlaste stiil oli uus ja värskendav "davai maugli, davai" oli ka päris naljakas, peaaegu sama naljakas nagu teadvustaja "ladies and gentlemenS"
 8. Haarde tugevus

  Ripud nagu sangar seiklusfilmis ühekäega õhkutõusva helikopteri küljes? 88kg juures on see päris raske harjutus - 3 minutit täis ei ripu veel.
 9. Inimkeha on võrratu

  Küll see pendel on jah selline müstiline asi... mitte, et inimene seda tahtlikult/tahtmatult liigutaks. Eriti lahe, et sa tegid kohe eraldi lause "Pendli liikumine". Umbes sama lausete kompott oleks järgmine: Või eitad ka majanduskasvu soodsat mõju inimestele? Ja pensionireformide pikajalist mõtekust? Keskerakond. Nõustun Jorksiga, et kui tõestatud ja tõestamatu jura kokku pannakse, siis on tegemist hämamisega. Seisev kell on ka 2 korda ööpäevas õige. Soovitan lugeda seda jutulõime - ühest küljest väga asjalik ja teisalt saab palju nalja: http://www.paranoid.pri.ee/viewtopic.php?t...asc&start=0
 10. Mis ma valesti teen?

  Siit võib väljalugeda, et oled seda uut toitumist/trenni teind 5-6 nädalat. See ju nii lühike aeg, et mingeid imetulemusi näha. Need 3kg äkilist kadu on suuresti lihtsalt vedeliku/soolestikus oleva toidu arvelt tulnud kaalumuutus. Korrigeeri toitumist nagu eelnevalt on soovitatud süsivesikute osas, siis võib loota 1-2kg kuus kaalu alanemisele rasva arvelt. Kindlasti tee aegajalt toitumises muudatusi... keha kipub krt kõigega harjuma. Endal oli veel hiljuti probleem lausa kaalu tõusuga madala kalorsuse perioodil, aga väike kärbe süsivesikutes ja langeb vaikselt jälle allapoole.
 11. Ei pruugi olla päris nii. Jorsik kirjutas "oleks methoxyT müüdud" - keda/mida müüdud... aga parasjagu seda asja ei müüdud. Kõik nagu õige.
 12. Kas dieedi ajal saab kaal tõusta?

  Kaloraazh on umbes täpselt 3000Kcal kandis. See on olnud sellel tasemel veebruari algusest. Laadimist tehniliselt ei ole teinud, lisandunud trenni päevadel olen nõks rohkem söönud, et jõuaks korralikult trenni teha.
 13. Kas dieedi ajal saab kaal tõusta?

  Peeglist on natuke tõesti näha, aga hetkel veel ainult seal, kus ennem ka vähe pekki oli... tean, et see ongi loogiline. Kaalu tahan kaotada välimuse pärast - massi perioodi on nüüd juba küllalt saanud Kalorikogust väga täpselt ei suuda arvutada, lihtsalt söön koguseliselt ja kaloritelt kindlasti vähem ja (loodetavasti) mõistlikumates proportsioonides. Lihasmassi kasvu vastu ei oleks mul midagi. Üks mõte oligi selline, et äkki on "alustaja efekt" mängus, sest vabavõitluses on kasutusel ka need lihased, mis jõusaalis pole kunagi vatti saanud. Aastaid tagasi jõusaaliga (uuesti) alustades olid ka esimestel kuudel kaalukasv ulmeliselt kiire. Sellisel juhul ei peaks praegu dieeti korrigeerima ja kaalukasv peaks ehk nädala kahega peatuma ning siis uuesti rasva arvelt alanema hakkama? Või mõtlen ma valesti?
 14. Korrigeerisin hiljuti menüüd (vähem süsivesikuid, rohkem erinevaid rasvu ja rohkem valku) eesmärgiga kaotada kaalu rasva arvelt tempoga 1-2kg kuus. Veebruar läks hästi, kaal vähenes ca 1,5kg (silma järgi rasva arvelt, jõunäitajad ja vastupidavus kasvasid kergelt). Jätkasin menüüs midagi muutmata ja mingil hetkel avastasin imestusega, et kaal on tõusnud ca 2kg (ehk kaal suurem kui dieeti alustades) -> WTF? Ainus muutunud asi oli veebruaris lisandunud teine treening 2x2h nädalas maadlust lisaks 3x1h jõusaalile - see peaks ju pigem aitama kaasa kaalu langemisele kui tõusmisele. Millest selline kaalutõus? Peaksin jälle kaloraazi vähendama, et rasvapõletust jätkata või on (naiivne) loota, et kaal jätkab jätkab mõne aja pärast taas vaikselt kahanemist?
 15. kaal ja pikkus...

  186cm ja 90kg, tahaks vähemalt 100kg kaaluda alla 10% rasvakihiga
×