Jump to content

def

Kasutajad
 • Content count

  25
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by def

 1. Fast HT-R

  Mida arvate tootest Fast HT-R ? Link
 2. rate.ee

  true true... raske on elu inimestel kes ei oma KONTOT. Kunagi kui KONTOT omasin oli elu palju lihtsam ja inimesed olid ka minu vastu sõbralikumad... nüüd sõbrad välivad mind. Mul ei ole KONTOT. :'( keegi äkki laenaks mulle oma KONTOT ?
 3. karm nägu

  mnjaa ega Owen ka väike poiss ei ole aga Valuevi kõrval oli nagu poisike.
 4. Proteiinid mujalt?

  see on siis 113g proteiini, glutamiini ja BCAA-d on 100g kohta ? :S
 5. Proteiinid mujalt?

  Küsimus, et palju on siis tootes (100% Whey Gold Standard) valku, glutamiini ja BCAA aminohappeid ?
 6. Proteiinid mujalt?

  100% Whey Gold Standard (4,7kg) *Kõrgem valguprotsent – nüüd sisaldab iga 100% Whey Gold Standard lausa 24g valku igas annuses. *Iga mõõdulusikatäis toodet sisaldab üle 4 grammi glutamiini ja lausa 5 grammi BCAA aminohappeid! Küsimus, et palju on siis tootes 100g kohta valgu, glutamiini ja BCAA aminohappeid ?
 7. karm nägu

  midagi poksisõpradele: Nikolai will defend his title, the fight has been announced against Owen Beck. The fight will take place in Hanover (Germany) on June 3rd 06. Link
 8. Foorumi päis

  Päis pole just kõige parem. Suht odav näeb välja kahjuks. Biitsepsi pilti on tohutult suurendatud, milletõttu on kaotanud see kõvasti oma kvaliteedis Mõlemal pool servas on imelik must riba. Paremal pool lõikab see Otil pool küünarnukki maha :S Oti pildil on ka valgus leveleid vähe, teravust ja värviküllust võiks peaks ka rohkem olema, et ülejäänud pildiga kokku sobida. Värvikombinatsioon ei ole just kõigeparem. Võib kasutada pruuni ja punase kombinatsiooni, aga siis tuleks natuke muuta nende intensiivsust ja värviküllust. parimat
 9. Argo Ader - palju õnne !

  ARGO ARGO ARRRR GOOOO ! palju õnne
 10. venitused peale trenni

  venitused on väga tähtsal kohal trennis! umbes 15 minutit peale igat trenni.
 11. Kus Raplas Jõusaal!

  Valtu Spordimajas päris korralik jõusaal ja Raplas on veel ka Vesiroosi Gümnaasiumis. Vanem raud, aga kõik on olemas.
 12. Jõusaalide hinnad Tallinnas

  probleem siis selline, et kolin Tallinnasse elama, aga ei tea sealsetest jõusaalidest midagi. keegi teab mis jõusaalid on Sõpruse pst 170 kandis ja mis hinnad seal ka on ??
 13. taseme näitaja

  aga selline võimalus, et kasutajad ise hindavad teisi kasutajaid ? Kuskil foorumis olen kohanud sellist võimalust. Oli see vist forum.planet.ee vms. Siis saab näha kohe kas teised inimesed hindavad sind kõrgelt või madalalt. Võibolla ka postituse juures on selline koht kus saab hinde panna... nii saaks lihtsalt märgistada ära kui leiad mõne hea või kehva postituse.
 14. Surumine

  tekkis ka huvi selle kava vastu. kust seda oleks võimalik saada ?
 15. viinamarja suhkur

  ahah milline huvitav räp aga viinamarja suhkur peaks käima rohkem kreatiiniga ja aeglased süsivesikud nagu jahvatatud mais käib valguga.
 16. biitseps

  Kevad on jah selline imelik aeg kus inimesed äkki avastavad, et nad ei ole päris sellised nagu olla tahaksid. Täna trennis oli ka näha 6t inimest kes tavaliselt õllet limpsides saunas istuvad. Huvitav kas ka peale seda kui nad avastavad, et siin miski kergelt tulema ei hakka jäävad ka saalis käima või mitte. Ahjaa ühel oli ka juba proteiini/kreatiini sheik kaasas
 17. Fast HT-R

  Kas selle sheigi võib ka enne trenni valmis teha ? kuskilt artiklist lugesin et kreatiin tuleb manustada 15min pärast valmistamist?
 18. Teravad valud kõhus

  hmm... ei oska öölda millest on sinu probleemid tingitud aga mul tekkisid päris tõsised valud massilisaja kasutamisel. Arvatavasti mõni selle komponent ei mõjunud hästi mu kõhule.
 19. Palju teil siis vastlakukkleid alla läx?

  no samamoodi mix me sööme jõulude ajal verivorsti. see on lihtsalt tavaks saanud.
 20. Omatehtud kavad.

  tegelt ei saa kurta arengu üle. aga jah proovin nüüd kava tööriistade alt. aitähh
 21. Omatehtud kavad.

  Olen käinud jõutoas ~4kuud 5korda nädalas Koostasin selle kava oma saali võimalusi silmaspidades. Äkki targemad mehed saaksid selle kava üle vaadata ja teha märkusi kus ja mida tuleks muuta. Esmaspäev ja Neljapäev (Rind, õlaesiosa, kõht) » Lamades surumine kangiga 5 x 10 » Kaldpinnal hantlitega surumine 5 x 8 » Kaldpinnal hantlitega lendamine 5 x 10 » Pullover ( ületõmbed ) hantliga 5 x 10 » Õlaesiosale lendamine ette hantlitega 3 x 10 » Õlamasinaga lükkeid vertikaalselt 3 x 10 » Õlamasinaga lükked horisontaalselt 3 x 10 » Kõhulihastele jalgade tõsted rippes 3 x 10 » Kõhulihastele keretõsted kõhupingil 3 x 10 » Jalgade tõsted pingil istudes 3 x 10 Teisipäev ja Reede (Biitseps, Triitseps, käsivars, õla kest- ja tagaosa) » Istudes kaldpinnal küünarvarte kõverdamine 5 x 10 » Scottpingil kangiga küünarvarte kõverdamine 3 x 10 » Konsentreeritult ühe käega hantliga 3 x 10 » Lamades prantsuse surumine 3 x 10 » Ploki alla surumine seistes 3 x 10 » Istudes ühe käega kukla tagant 2 x 8 » Käsivatele randmepainutused althaare kang 3 x 10 » Käsivartele küünarvarte kõverdused pealthaare 3 x 10 » Ploki tõmbed ülevalt alla kitsas haare 3 x 8 » Traktor 3 x 8 » Õlatagaosale lendamine ettekallutatult 3 x 8 » Õlalihastele lendamine küljele hantlitega 3 x 8 Kolmapäev (Reie esiosa, reie tagaosa, säär, tuharad) » Täiskükk kang turjal 3 x 10 » Jalapressil surumine 3 x 10 » Hack-kükk 3 x 10 » Jalatagaosale jalgade kõverdamine kõhuli trenazööril 3 x 10 » Istudes trenazööril jalgade kõverdamine 3 x 10 » Säärtele pöiale tõus hack- masinal 3 x 10 » Jõutõmme sirgete jalgadega 3 x 10 » Etteaste kükk käsikutega 3 x 10
 22. Proteiin!!

  ei puutu päris teemasse aga küsin ikkagi. Kas joogi võib ka enne trenni valmis teha ja kohe pärast trenni juua või ei tohi valmis jook nii kaua seista ?
 23. Proteiini tarbimine

  aitähh... poovin erinevaid valgupulbreid ja õiget toitumist. ja loodan et kõhugaasid on mööduv nähtus.
 24. Proteiini tarbimine

  st. ? et enne trenni 2 supilusika täit ja pärast ka ? mul on selline asi, et kui võtan peale trenni üle 2 teelusika proteiini siis kohe tulevad kõhugaasid ja enesetunne muutub halvaks. Millest see tulla võib ? kaalun 75 ja olen 18a
×