Jump to content

AA

Kasutajad
 • Content count

  189
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by AA

 1. Vabandust, nagu ikka kukkusin enne küsima, kui lugema. Vaatasin reeglid läbi, pisut targem nüüd. Et liiga suurte lihaste eest võetakse punkte maha jääb küsimus, millest liiga suur algab
 2. Paljud sobiks ka eesti kulturismilavale võistlema. Et nt klassikalise kulturismiga, mis siis suurim vahe? Just sellest lähtuvalt, et kas heas vormis kulturist võidaks ka selle võistluse või miks ei peaks võitma, mida ikkagi hinnatakse?
 3. Kas kuskil on täpsemalt kirjas ka, mida ATHLETIC PHYSIQUE endast kujutab ja mille järgi võitja välja selgitatakse?
 4. Rasvaprotsent

  Vahetevahel olen mõõtnud mingi viguriga, millesse sisestad oma pikkuse, kaalu, vanuse ja soo ning hoiad sirgete kätega ees seda ja saad ravaprotsendi. Mul see nii 11-12 olnud tavalaliselt. Nüüd oli treeningus kuu ajane paus ja sai pärast seda mõõdetud. Ise tundun endale kokku kuivanud (lihaste poolest st mõõdud vähenenud) ja pehme aga rasvaprotsent oli 8,6%. Tekkis küsimus, kui palju on teistel rasvaprotsent ja kui madal väike see tegijatel võistlusperioodil on?
 5. Ilusaid lauseid ja sõnu võib ikka ritta panna. Aga ütle, mis tahad, sülitasid täiega näkku endale, kulturismile ja oma fännidele. Pead ilmselt edaspidi oma show tegema ja fännid sinna kutsuma. Siis ei ole mõtet puhtuse juttu ajada. Ma tahaks siiski sinisilm olla ja uskuda, et kulturism saab olla puhaste võitlus, mitte kavalamate ja petiste ala. Väga, väga halb eeskuju ja jutt noortele, kes kulturismiga tegelevad. Öelda, et metakas ei ole tervisele ohtlik on ikka täielik lamba jutt. Ei tea kas steroidid on oma töö teinud või usud ise ka seda jama. Pisut vastutustunnet kuluks ära. Jõudu võitluses uhkuse ja valega!
 6. Rasvaprotsent

  A palju meie kulturistidel võistlustel võiks see protsent olla siiski?
 7. 5-Methyl-7- Methoxyisoflavone

  Tervis ikka kõige tähtsam! See mis organismile tugevalt mõjub ei saa vist ka negatiivsete mõjudeta olla. Mõte lihtsalt selline tuli pähe.
 8. Marko Savolainen enne ja nüüd

  adaptsioon. julgustaks kõiki suuri ja väikseseid eelkõige tervisele mõtlema. see on tähtsam kui mistahes ümbermõõt sest ühel hetkel kui ta läinud on siis võib juhtuda et igavseks. ärge sööge steroide, ka kartulite ja kotlettide peal saab piisavalt hea vormi. isegi ilma kotlettideta, sest olgem ausad liigsed valgud ja üldse pidev üleõgimine tasub end varem või hiljem kuvalt kätte. proovige ikka paastu teha, et organism saaks vähe puhata ja taastuda kõigest mürigst mis me sisse hingame ja sööme igapäevaselt.
 9. Tee koormustest kindlasti ära!
 10. kõik on PAKI PEAL KIRJAS lühendab eluiga, vähendab potentsi jm lisad
 11. VAADAKE PILTE!

  Kule Heli, parem kui keegi on edev kui küünikust keskmine eestlane, kellel profiili järgi ei ole ei vanust ega sugu
 12. seksikad

  Noh aga Tanel Tatteri seksisümboli läbi anti seksikusele hoopis uus tähendus
 13. Kõlab uskumatult pisut. Kui vanasti humalas õlut joomas käisin siis joodi 10x0,5 kas suht paari tunni jooksul ja ei olnud kunagi häda muud kui pissihäda.
 14. Suured Musklid

  Uskumatu millise möla inimesed ajavad ja usuvad. Mõni aasta tagasi lugesin mingist sopalehest, et Stallonel on nii suur rinnalihase mass, et rõhub südamele ja tal lõigatakse seetõttu kaks roiet ära Üleüldse päris raske lugeda ja uskuda, mida ajakirjandus kirjutab. Rahvas peaks hakkama väljaandeid jama ajamise eest kohtusse kaebama
 15. Kas me oleme üksi siin Universumis?

  Minu jaoks see pigem teisejärguline küsimus, kas keegi on kuskil veel. See teadmine ei anna midagi ja ei muuda mu tänast elu. Sama küsimus, kas Lochnessi koletis on olemas vms. On või ei ole, vahet ei ole. Pigem võiks ja peaks iga inimene küsime, mis on tema roll ja mõte siin maapeal. Kas tõesti vaid aastat kümme kakskümmend oma liha kasvatada ja siis vaikselt hääbuda. Samuti võiks olla elu mõtte küsimus Looja kohta ja suhte kohta Temaga. Enda jaoks leidsin kunagi sisemise arutluse käigus (elumõtte üle) sarnase mõttekäigu: kui Jumalat ei ole olemas, ei ole millelgi mõtet (st kui inimesed tulevad ei kuskilt ja lähevad ei kuskile, siis ei ole elul ju mõtet. vahet ei ole kuidas sa selle lühikese aja siin veedad), järelikult ongi Jumal elu mõte. Suhe Temaga siis annab elule väärtuse, eesmärgi ning teeb selle täisväärtuslikuks. Võime elu aeg otsida teisi planeete ja baktereid, kuid see ei anna meile midagi juurde. Ja samas võime siiralt otsides väga lihtsalt leida suhte oma Loojaga ning elada oma elu eesmärgiga, mis ületab aja ja ruumi piirid!
 16. Õige hingamine

  Kõigi harjutuste puhul tegelikult ühtemoodi ehk lihast pingutades sisse ja sirutades välja.
 17. Bodypump ja kaalulisamine

  Pump-i teed ilmselt mingi 3 korda nädalas? Sellega massi kindlasti ei tule. Korduste arvud on ju päris suured seal. Tee paar korda nädalas jõusaalis special massitrenni kus rõhk suurtel raskustel ja vähestel kordustel!
 18. Mõte väike küsitlus teha, tekkis ajendatuna viimase aja teemadest Kas teie jaoks suurendab saalis treenimine ka seksi-isu? Meeste puhul on see ehk seotud treenimisel suureneva testosterooni taseme tõusuga? Või on tegemist sellega, et treenitud inimene lihtsalt tahab ka suuremat vooditrenni ? Kas naiste puhul võib ka (jõusaali)treenimise ja seksuaalsuse tõusu vahel seost leida? Kui seos on olemas, siis on uus viagra leitud ja jõusaali võib uue nurga alt reklaamima hakata Sellised küsimused ja mõtted siis
 19. Südameprobleemid

  Suur tänu kõigile vastajaile!
 20. Südameprobleemid

  Oskab mõni tegija öelda, et kui pikk puhkus sama lihasgrupi treenimise vahe maksimaalselt (mitu päeva?) võib olla, et edasi, mitte tagasiminek toimuks ?
 21. Südameprobleemid

  Vahest sõnastasin tõesti küsimuse halvasti aga point siis selles, et mis võiks max vahe olla? Ei ole ju võimalik teha nädalas 3x jõutrenni, 3x aeroobset ja siis veel 3 päeva puhata
 22. Südameprobleemid

  Suur tänu vastamast, kuid ükski ei vastanud mu küsimustele Ehk kui pikk puhkus sama lihasgrupi treenimise vahe võib olla, et edasi, mitte tagasiminek toimuks ? Mis puudutab igasugu posijaid, sensitiive või kuidas iganes nad end ei nimetaks, siis nendest soovitan soojalt kõigil eemale hoida. Enamus neist on lihtlabased soolapuhujad ehk inimeste hädade ärakasutajad endale elatise teenimiseks ning teine osa neist ei tea ise ka sageli, millega mängivad. St vaimumaailm on vägagi reaalne ning paraku ei ole häid deemoneid olemas . Kui haigeks jäin, siis käisin suure osa nö eesti alternatiivtegijatest läbi ja sain hulga jamasid juurde . Tõelise Jumaliku abi osaliseks sain, kui sain ristitud ja tegin otsuse Jumala kasuks!
 23. Südameprobleemid

  Tere! Mulle jäi silma üks OldMan´i kunagine kirjutis: Peale konkreetse lihase saab oma koormuse ka südame-veresoonkond, närvisüsteem, neerud, maks, muutub verepilt ja kloriidide tasakaal. Konkreetse lihase jätame puhkama 5-7 päevaks ja anname tööd teisele lihasele. Mis toimub. Süda, närvisüsteem, verenäidud ei ole veel täielikult taastunud eelmisest koormusest ja töötavad kerge väsimuse foonil, järelikult mitte kõige efektiivsemalt. Edasi. Töötame selle lihase läbi ja jätame ta taastuma 5-7 päevaks ning asume järgmise lihase juurde. Süda, verenäidud jne. ei taastu jälle täielikult ja anname uue koormuse otsa. Nüüd on süda väsinud veel rohkem kui eelneval korral ja täielikult taastumata anname talle jälle suure koormuse. Nädala lõpuks on kõik lihased korralikult läbi töötatud ja süda väsinud. Esmaspäeval alustades uut ringi, kui lihased on maksimaalselt taastunud, ei pruugi süda ja närvisüsteem olla välja puhanud. Järelikult, sundides ennast maksimaalselt pingutama iga päev, jõuate te ületreeningu künnisele. Mure selline. Nimelt olen ise igal aastal umbes kaks kolm korda uuesti alustamas jõusaali treeninguid. Ja asi näeb tavaliselt välja nii, et alguses on tervis järjest parem aga siis kolme kuni kuue kuu pärast olen südamega kimpus taas ning pean treenimise lõpetama. Mingi 7 a tagasi pandi mulle südamereuma välja ja pärast seda ei olegi saanud järjest aastatki treenida ilma et vahepeal südamejamad ei tuleks - extrasüstolid. Nö "pakend" kasvab väga hästi kui vähegi liigutan aga sisu ei taha kuidagi järgi tulla! Saan aru, et peaks ehk enam aeroobset tegema aga see rauatõstmine meeldib, mis teha. Pikk lugu lühikeseks, tekkis paar küsimust: 1. Kui pikk võib olla maksimaalne vahe (puhkepäevad) sama lihasgrupi treenimisel selleks, et lihase kasv ja areng ikka toimuks? 2. Eelnevast küsimusest tingituna - kuidas siis võiks nö lihastreeningu ja südametaastumise suhe olla? Kuidas jõuttrennid ja puhkepäevad (südamele siis) peaks jaotatud olema? Tänud!
 24. Kreatiin

  Eks lõpuks kõik teevad ja toimetavad oma parimat arusaamist mööda. Aga kindlasti ei tasuks igat toidulisandi kiidulaulu kullana võtta. Põhiline jama, mis suure valkude, kreatiini ja muu jutuga kaasneb on sarnane arusaamine, et hea tervise ja hea keha jaoks on neid hädavajalik ja möödapääsmatu endale sisse ajada. Ja see on täielik jama! Kolm asja paika ja on hea keha, väljanägemine ja tervis. Söö normaalselt ja mitmekesiselt, treeni mõistlikult ja mitmekülgselt ning puhka korrapäraselt ja unusta kiiret ja võimast tulemust lubavad imevahendid!
 25. Treening kaks korda päevas

  Heal juhul võiks ehk kerge aeroobne teiseks trenniks sobida. Lihas tahab tööd ja siis rahulikult puhata ja süüa, et kasvada!
×