Jump to content

Thomas

Kasutajad
 • Content count

  170
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About Thomas

 • Rank
  Kasutaja
 • Birthday 01/01/1991
 1. YouTube videod

  http://www.youtube.com/watch?v=35iqluyTz1s
 2. ohgodwhy.jpg keegi mingit reaalset väärtust ka asjal näeb?
 3. YouTube videod

  http://www.youtube.com/watch?v=WN72jFZz_-I
 4. lihasmass....

  Ärge toitke trolli. Zyzzi teoreem ? aga Frank Yang (asiaat) vastab küsimustele siin teemas (nt. alates #616): http://forum.bodybui...3365373&page=21 see ka: http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=144625521
 5. Vend Vähk Uus hooaeg!

  Spencer's vist?
 6. Vend Vähk Uus hooaeg!

  Oled sa vahepeal seadustanud, et käsitsi joonistatud piltidele ei tohi arvutis redigeerimist teostada?
 7. Jorgen Matsi

  Ehk jagad oma praegust menüüd? Kasvõi umbkaudselt.
 8. Sibul testosterooni tõstja?

  Artikkel, mis väidab, et 0,5g kehakaalu kohta sibulakonsentraadi (mahla) joomine tõstis hiirest katsealuste testosteroonitaset 314%, mis arvate sellest Iraani "teadlaste" katsest? Võib ka inimesele mingit mõju avaldada? http://www.ergo-log.com/onionjuice.html
 9. Kaalust -15kg

  Tervist, eesmärgiks oleks suveks ~-15kg alla võtta. Internetist leidsin sellise toitumiskava: CLICK , endale tundus täitsa tehtav, aga kas see on ka nö. tervislik? Kaalun 91kg ja 187cm pikk.
 10. Pelmeenid?

  Tõstatan vana teema, aga tahaks küsida, kas keegi teab midagi öelda "Grossi" pelmeenida kohta? Kirjas, et 27g süsivesikuid, 6g rasva, 9g valku, 50% lihamass ja 350g maksab 50 eurosenti, mis on võrreldes teiste konkurentidega üsna odav.
 11. Tim Sylvia vs.Marius Pudzianovski

  nüüd? on olnud või tulemas ikka veel?
 12. Kreatiin

  kiire otsing annab vastuseks, et keskmine tass rohelist teed sisaldab 23mg kofeiini, seega pmst. pole piiranguid vist? (see 300mg ilmselgelt on, aga kes ikka nii palju teed joob, right?)
 13. Kreatiin

  Nimelt olen teadlik, et kreatiini mõju seisneb lihasrakkude täitmises veega. Rohelise tee (sisalduva kofeiini) effekt seisneb aga selles, et ta on diureetikum ja viib kehast vett välja. Küsimus seisnebki selles, et kas siis pole mõtet neid kahte korraga tarbida või ei mõjuta need kaks teineteise omadusi niivõrd palju, et peaks vältima koostarbimist.
×