Jump to content

Alar

Kasutajad
  • Content count

    153
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About Alar

  • Rank
    Kasutaja
  • Birthday 05/08/1985
  1. 1. Phil Heath 2. Kai Greene 3. Dennis Wolf 4. Dexter Jackson 5. Shawn Rhoden 6. Mamdouh Elssbiay 7. Roelly Winklaar 8. Branch Warren 9. Victor Martinez 10. Steve Kuclo
  2. Palju õnne, Ott! Suurepärane sooritus!
  3. KEHAVORMI.EE auhinna mäng

    1. 45. Eesti Meistrivõistlused 2. kehavormi.ee 3. IV taseme treeneri kutsetunnistust
  4. Otil on täna Sünnipäev!

    Palju õnne!
  5. Kuida ssäilitada lihast kaalu langusel?

    Ehk leiad siit oma küsimustele vastuse: http://kulturism.ee/downloadable/kulturism_opik.pdf
  6. veidi abi

    http://www.fitness.ee/treeningkavad
  7. Record Breakers 2012 - tulemused, pildid..

    1. Raigo Kuusnõmm 2. Kaido Leesmann 3. Siim Rast 4. Taavi Pehme 5. Aimar Kuusnõmm 6. Tarmo Pärna 7. Argo Erit 8. Margo Lepik
  8. HOMMIKUNE OSA Naised athletic fitness 1. Esta Pilt Noormehed athletic fitness 1. Marius Lemming Juuniorid naised athletic fitness 1. Eli Viielo Mehed Athletic Fitness absoluutkategooria 1. Kristjan Oras 2. Väino Katala 3. Ants Varblane 4. Allan Nikopensius 5. Allar Vaet ÕHTUNE OSA Noored kulturism absoluutkategooria 1. Marko Mölder 2. Ergo Tüür 3. Lauri Ööpik 4. Taavi Sarik Juuniorid kulturism absoluutkategooria 1. Siim Kelner 2. Sten Richard Oskar 3. Jüri Luhasaar Bikinfitness -168cm 1. Kristiine Pai 2. Julia Dunik 3. Jekaterina Zabluda 4. Tatjana Kreit 5. Kristina Aleksejeva 6. Margit Mõik 7. Yulia Ageeva 8. Õnnela Raudsepp Bikiniftiness +168cm 1. Egle Eller - Nabi 2. Olga Jakovleva 3. Aleksandra Laer 4. Aleksandra Bogdanova 5. Marju Järvela 6. Reet Reimets Bodyfitness juuniorid 1. Liis Kristiin Vaher Bodyfitness absoluutkategooria 1. Esta Pilt 2. Vitaliya Dmitreva 3. Merike Sula 4. Viktoria Khokova Klassikaline kulturism absoluutkategooria 1. Janar Rückenberg 2. Väino Katala 3. Taavi Talah 4. Sten-Eerik Villup Kulturism -85kg 1. Rain Kuusnõmm 2. Andrei Abrossimov 3. Harri Indus 4. Kalle Kippar Kulturism +85 kg 1. Ott Kiivikas 2. Nikolai Kornõšev 3. Talis Viitkar Meeste absoluudi TOP6: 1. Ott Kiivikas 2. Janar Rückenberg 3. Rain Kuusnõmm 4. Nikolai Kornõšev 5. Siim Kelner 6. Andrei Abrossimov Bikiini fitnessi absoluutne võitja: Egle Eller-Nabi Noorte- ja juuniorite absoluutne võtja: Siim Kelner
  9. EMVlamades surumises 2012; tulemused, järelkajad

    Mehed 1. Kaido Leesmann 2. Alex-Edward Raus 3. Raigo Kuusnõmm 4. Tarmo Pärna 5. Margus Silbaum 6. Taavi Pehme Naised 1. Mai-Roos Silla 2. Marianna Bogdanova 3. Eli Viielo
  10. Treeningkava täiesti algajale

    Ehk on sellest abi: http://www.fitness.ee/treeningkavad/63
  11. Einar Laigna loengut treenerikoolituselt ei leia.
  12. Protein Shake

    Ma ei süüdistaks selles kooli, pigem inimese enda huvi või tahte puudumist õigesti kirjutada ja loogiliselt mõelda.
×