Jump to content

FitMan

Kasutajad
 • Content count

  147
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by FitMan

 1. Epikondiliit

  Mõned aastad tagasi oli ka sama. Tol ajal käisin massaažis, käega, aitas ka natuke. Ostsin ka netist nn sideme, millel oli väljaulatuv padi, mis pressis põletikulise koha peale. Ei mäleta enam, mis põletikuvastaseid tablette sai söödud, aga kasu polnud. Üldiselt kuud möödusid ja möödusid, arvasin, et ei saagi terveks, aga kokku läks vast pool aastat kui enam tunda ei andnud. Takkajärgi tarkus, liiga tihti treenisin biitsepsit ja see koht ei pidanud koormusele/põletikule vastu. Paar kuud tagasi käisin lõpuks õla murega Ortopeedia arstide juures. Üle aasta teatud surumise ja õla harjutusi valu tõttu teha ei saanud. Seal tehti liigesesüst. Läksin küll küsima vereplasma süsti, aga soovitati hormoonsüsti. Tehti kohe ära, oli päris ebamugav, aga tulemus on seda väärt. Ei ole siiani valutanud, aga ega ma endisi valu tekitavaid harjutusi proovi teha ka.
 2. Otsin toitumisnõustajat / mentorit

  Margus Silbaum
 3. Vend Vähk Kohtumine Van Dammega

  Hea küsimus. Jätkan off-topicuga. Samas kui meil on naistel bikiinifitness, siis meestel oleks võinud olla ujumispükste fitness Aga edu Imrele.
 4. Lido on ehe näide, mis juba on midagi sellesarnast. Ilma ooteajata valid seda, mis tahad. Kui tahad, et sul kalorid, makrod, grammi pealt paigas oleks siis see toimub ainult su oma köögis.
 5. Anoreksia? Mis su kehamassi indeks on?
 6. Võta perearstilt saatekiri nina-kõrva-kurgu arsti juurde. Tehakse pilt, arst vaatab, kui vabad on hingamis ja neeluteekond. Mandlid, adenoidid?
 7. Sooritusvõime vahe hommikul vs õhtul treenides

  See on ikkagi suht individuaalne. Oleneb kui palju ja Mida sa sööd enne magama minekut (seedekulgla läbimine ja imendumine võtab aega ja kaua). Hommikul võtan tavaliselt kohvi, erguteid, vitamiine vahel ka bcaa-d (see vast ainuke, mis jõuab enne trenni imenduda). Soovitav magada vähemalt 8h. Enne raua rebimist on parem kehal lasta ärgata ka, minu puhul kuni paar tundi. Mulle meeldib küll hommikul 7-8 ajal trenni teha. Oleneb ka, palju on möödas eelmisest trennist ja kui intensiivne see oli, kui rasked on tööpäevad, vaimne pinge jne. Ei soovitaks liiga ruttu peale ärkamist suurt koormust peale panna, kunagi kuskilt lugesin, et meeste puhul päris suur infarkti oht, kaasaarvatud hommikused "vägiteod" magamistoas
 8. "Toidurevolutsioon" aitab

  Mina olen saanud ca 8 peale. Kaal oli 92 ja 6 kuuga tuli 77 peale(kukkus liiga kiiresti). Rasvaprotsent ennem võis olla 15 ringis. Veresooned tulid välja kõhu pealt, õla sai ilusti triibutama. Aga kogu aeg nii madalat rasvaprotsenti hoida pole päris minu rida .... Ettevaatlik peab olema valgu ülesöömisega. See mõjub siis kui sa tõesti hoiad süsivesikud madalad.
 9. -40 kg omal käel, edasi vajan abi

  Kuna on diagnoositud ka kilpnäärme alatalitus siis ei ole see toitumise-dieedi soovitused sellised nagu enamikule, sama kehtib ka diabeedihaigete kohta. Võib-olla oled seda lugenud http://hellutreenib.blogspot.com/2013/04/minu-kilpnaarme-alatalitlus-hasimoto.html . Meil siin foorumis on Spetsialiste küll (ma ei pea silmas "Tegijaid" ja muid asjapulki), aga kas nad ka vastavad, eks ole näha. Soovitan pöörduda arsti poole, kui ühelt abi ei saa siis pöördu järgmise poole.
 10. Enesehinnang

  Minu tutvusringkonnas pole selliseid inimesi, kes hõiskaks oma suure kaaluga. Suur kaal ei tähenda jõudu. Kulturistide ja ka tõsisemate harrastajate toitumine ei ole samamoodi tervislik, see on teine äärmus, see on jutt mida kõva häälega ei räägita. Inimene kes 400 € teenib ei lähe burksiputkast läbi (juhul kui ta veel emme-issi juures ei ela). Järjepidevust, kannatlikkust, rohkem positiivsemat mõtlemist elus ja treeningutel. Mõtle parem, mis sul on, mitte, mida sul pole. Ülekaalu suhtu kui suure vaevaga kogutud pagas, mida keha nüüd ära ei taha anda
 11. 7 km jooksu. Keskmine pulss 192.

  Katseta teist pulsikella ka vahepeal. Mul Suutno M5 ja see on küll paar korda trenni alustades näidanud pulsiks 160-180, kuigi tegelik kuskil 80. Lõpeta treeningprogramm kellas, kontrolli vöö mõõte-patju, niisuta ja alusta uuesti. Tund aega 192 pulsiga keskmiselt võib juba saba küll maha panna.
 12. Kuidas sööd kiivit?

  Selle kroonilise vastuvaidlemise puhul parem lisa oma lingid ja uurimused, mis tõestavad vastupidist (nii nagu sa teistelt kogu aeg nõuad). Teemast teemasse peale uue nimega liitumist üks jauramine käib, raske elu. Vähem möla rohkem sporti. Edit, näe tulid isegi miskid lingid. Päris tihti poest ostetud õunte puhul südamik hallitab sees, seemned seal samas.
 13. Millal peaksin lisama toidulisandid

  Või siis isegi miskisugune kauge "külvi" poolvend. Kahtlased vennad siia tekkinud oma veel kahtlasemate teemadega. Üks topib viimase ampsu burksi põske, teeb siis punnides nr. 2-te mõtleb, kui nüüd jooks 3 shake päevas, millal ma siis ka vormi saan või sööks korra päevas ainult, äkki saan ka siis lavale nagu Holger. Hullud laiskvorstid ikka, fitness.ee leiavad ülesse ja koha, kus teemat teha, aga toitumis- ja treeningalast informatsiooni mitte.
 14. Millal peaksin lisama toidulisandid

  Kes see Holger sulle soovitas süüa 1 korra päevas?
 15. Uudist lugedes hakkasin mõtlema, kas on 1.aprill ja kohe tuli meelde see film Jamaican bobsled team "Cool runnings"
 16. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  Kohe tuleb meelde Dorian Yates, keda meil siin käsikäes talutati ja promoti.
 17. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  Mudaga loopimine läheb lahti. Võiks hakata avaldama ip aadresse nende ühe-postituse-5-minutit tagasi liitunute-tati pritsijate kohta. Tegelikult võiks üle minna foorumiga liitumise tasule, a la 3 € siis saab foorum "puhtamaks", (selline asi toimib näiteks atv foorumis ja väga hästi)
 18. Kaido ikka treenib-võistel profitasemel? http://sport.delfi.ee/news/varia/muu/jousaali-kuningas-kaido-leesmann-lahkub-areenilt.d?id=65339946
 19. Infot jogurti kohta

  Kui ei taha "suhkruid ja asju" siis võta keefirit/petti, maitseks miskit puuvilja sisse/kakaod/kaneeli. Harjub ära
 20. Tasuta proovitreening

  Ei ole küll tasuta, aga 3 € eest saab Myfitnessi klubides ka teha proovitreeningu(Tallinnas 5 tk, ühte klubi saab külastada 3 euri kord 1 korra), vahelduseks päris hea muid masinaid-pinke proovida, vähe teise nurga alt lihast treenida.
 21. Igakuine võistlus Aprill - Thrusters

  Auhinnaks võiks Fitness.ee välja pakkuda näiteks võimaluse teha trenn koos Ott Kiivikasega või mõne tesise Eesti nimekamaga, oleks sabarakuks või midagi sellist. Harjutustest võiks hakata järjest tegema Fitness 5 harjutusi, siin meil kasvulava küll, natuke julgust, harjutamist, osavõtmist, trenni, oleks järgmine aasta millegi poole püüelda, need tulemused eelmisel võistlusel ju ei ole peajagu Meie omadest üle, kui siis kükk seda ma ei jõua küll eriti teha.
 22. Toidulisandid internetist

  Teemasse ka vahepeal. Mass.fi -st olen ka tellinud, nad küll Eestisse ei toimeta, aga kellel tänapäeval Soomes sõpra-tuttavat ei tööta. Seal on tihti palju soodukaid ja ka -20% aeg-ajati. Üle 70 € tellimuse puhul vist oli tasuta kohalevedu ka, hetkel isegi 20 €-se tellimuse puhul.
 23. Paar nädalat tagasi tegin ka vereanalüüsi. 6 trenni nädalas keskmiselt. Rasvad ja valgud enamuses, süsivesikud alla 100g päevas, enesetunne super. Väljavõte analüüsist. Näitab muidugi kõva ületreeningut, aga ei saa öelda et kuidagi tunda annaks.
 24. Maailm muutub..

  Ega keegi sulle neid kurku ju ei topi, samamoodi nagu õllepudeli tõstad ju Ise suule. Hakkab vist "külviaeg"
×