Jump to content

Sarge

Kasutajad
 • Sisu loend

  3 376
 • Liitus

 • Viimati külastanud

 • Päevavõidud

  44

Sarge viimane päevavõit oli February 16

Sarge's oli kõige populaarsem sisu!

Kogukonna Reputatsioon

378 Kõrvad kikki - tark mees räägib

Sarge

 • Tase
  Vana tegija
 • Sünnipäev 06.10.1989

Kontakteerumise viisid

 • Website URL
  www.taavimerisalu.ee

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male

Viimase Profiili Külastajad

14 467 profile views
 1. Ma olen erinevaid variante proovinud ettevalmistusperioodidel. Üks, mis aitas paremini magada oligi see, kui 50% kogu päevasest toidust tund aega enne magamaminekut ära sõin. Sel ettevalmistusel sõingi 3x päevas: hommikul 25%, enne trenni 25% ja enne magamaminekut 50%. Kellaajaliselt: hommikusöök umbes 8 ajal, enne trenni söök oli umbes 16 paiku ja viimane toidukord 22 paiku. Kõikide toitude puhul oli makrotoitainete jaotus võrdne.
 2. Super! Terve päev käisin telefon käes - nii tööl kui trennis, et seda näha. Asi oli õnneks seda väärt.
 3. Sama siin. Kädyga vaatasime, et top 3 on 100% kindel, aga kas 1., 2. või 3. koht - see on juba kohtunike maitse asi. Mina oleks selle pronksmedali võitja paigutanud 5.-6. koha peale.
 4. Arida 4. koht. Minu meelest oli raudselt top 3-vääriline. :/
 5. Jõusaal, Treeningkava, Kaalust alla

  Hei Pole olemas treeningkavasid, mis on nüüd massitsükkel, reljeefitsükkel jms. Meeste ja naiste kava erineb sellega, et rõhk on lihasgruppide puhul erinevad. Teatud kehaosadelt rasva vähendamist ei saa toimuda, sest lokaalset rasvapõletust ei ole olemas. Kui rasv kaob, siis kaob üle kogu keha. Mis tähendab, et söön täiesti tavaliselt? Minu jaoks on täiesti tavaliselt söömine see, et mul on kõik makrotoitained ja kaloraaž paigas. Rasvapõletajad ei põleta rasva, aga turgutavad keha energiadefitsiidi korral.
 6. Hei Kas jõutõstmine võib mõjutada naiste viljakust? - Libiidot võib tõsta. Viljakus vast jääb samaks. Kas tehakse eraldi päevadel lisaks rinnalt surumisele, kükkimisele ja jõutõmbele veel eraldi harjutusi(vist ja?)? - See nii must ja valge ka ei ole. Aga ikka tehakse. Kas vigastuste oht on suur? - Alati on oht ennast vigastada. Aga kindlasti väiksem kui kontaktalade puhul. Palju trenne nädalas umbes? - Minimaalselt 3. Kus Tartus sel aastal võiks selline trenn toimuda? - Tartu Ülikooli Akadeemilises spordiklubis. Võta julgelt Peebu või Kauriga ühendust.
 7. Vend Vähk. Motivatsioon ja EMV 2017

  Mul üks 14-aastane poiss hoidis teisipäeval 7 minutit ja 11 sekundit.
 8. Keha toonusesse - toitumine?

  Hei Kirjuta mulle info@taavimerisalu.ee. Veidike infot leiad ka kodukalt www.taavimerisalu.ee.
 9. Loog, et häirid naabreid. Kõnni spordihoonest mööda, kus on jõusaal sees - 20m raadiusesse on raua kukkumist kuulda. Isegi siis kui tõstepõrandas on kasutatud 5cm kummimatte.
 10. Taavi Merisalu Blogi

  Hei Pikka juttu ei ole. Jälgin toitumist, teen trenni ja loodan, et miski areneb. Trenni poole pealt nii palju, et võtsin nüüd mõneks ajaks raskused maha. Teen pikemaid seeriaid väiksema raskusega, et liigestele veidi taastumisaega anda raskustest. Video ka esimesest kergest trennist. Kehakaal ei ole muutunud ja ikka seisab seal 82kg peal. Naljakas ikka, kuidas raskus on olematu, aga lihtsalt tõmbab lihase kinni, sest pole harjunud tegema. Võite näiteks tühja kangi suruda korduste peale - umbes 150 korduse juures on päris hea tunne, kuidas nagu mitte midagi ei ole käes, aga ei jõua suruda.
 11. Jah... tol perioodil sõingi nii. Ja ma ei söönud lõunaajal kogu oma 3500kcal täis, vaid ikka 4-5 toidukorra peale ära jaotatuna.
 12. Mis osa minu tekstist teile mõlemale arusaamatuks jäi? Mina räägin postist, te räägite posti august. Ma pole mitte kuidagi pooldanud intermitten fastingut ja ei hakka ka. Minu arust see samuti absurdsus. Lihtsalt tõin välja teadusliku fakti - muud midagi. Nüüd jõhker poleemika sellest nagu mina oleks uuringu läbi viinud.
 13. Teadus ütleb, et pole vahet, mitu korda päevas süüa. Kui saad ühest toidukorrast oma vajaliku kaloraaži, makrotoitained ja mikrotoitained kätte, siis toitumise poole pealt on kõik kriteeriumid täidetud. Iseasi on see, kuidas selline 1x rämedalt söömine maole, enesetundele, organismile jne mõjub. Mina kindlasti ei poolda seda, aga teadusele me vastu ei saa ka vaielda.
 14. Kas tangid korraga paagi täis (1x päevas söömine) või tangid mitu korda päevas (4x päevas). Kütuse saad mõlemat moodi kätte, et edasi liikuda.
×