Jump to content

Sarge

Kasutajad
 • Sisu loend

  3 371
 • Liitus

 • Viimati külastanud

 • Päevavõidud

  44

Sarge viimane päevavõit oli February 16

Sarge's oli kõige populaarsem sisu!

Kogukonna Reputatsioon

378 Kõrvad kikki - tark mees räägib

Sarge

 • Tase
  Vana tegija
 • Sünnipäev 06.10.1989

Kontakteerumise viisid

 • Website URL
  www.taavimerisalu.ee

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male

Viimase Profiili Külastajad

14 317 profile views
 1. Jõusaal, Treeningkava, Kaalust alla

  Hei Pole olemas treeningkavasid, mis on nüüd massitsükkel, reljeefitsükkel jms. Meeste ja naiste kava erineb sellega, et rõhk on lihasgruppide puhul erinevad. Teatud kehaosadelt rasva vähendamist ei saa toimuda, sest lokaalset rasvapõletust ei ole olemas. Kui rasv kaob, siis kaob üle kogu keha. Mis tähendab, et söön täiesti tavaliselt? Minu jaoks on täiesti tavaliselt söömine see, et mul on kõik makrotoitained ja kaloraaž paigas. Rasvapõletajad ei põleta rasva, aga turgutavad keha energiadefitsiidi korral.
 2. Hei Kas jõutõstmine võib mõjutada naiste viljakust? - Libiidot võib tõsta. Viljakus vast jääb samaks. Kas tehakse eraldi päevadel lisaks rinnalt surumisele, kükkimisele ja jõutõmbele veel eraldi harjutusi(vist ja?)? - See nii must ja valge ka ei ole. Aga ikka tehakse. Kas vigastuste oht on suur? - Alati on oht ennast vigastada. Aga kindlasti väiksem kui kontaktalade puhul. Palju trenne nädalas umbes? - Minimaalselt 3. Kus Tartus sel aastal võiks selline trenn toimuda? - Tartu Ülikooli Akadeemilises spordiklubis. Võta julgelt Peebu või Kauriga ühendust.
 3. Vend Vähk. Motivatsioon ja EKV 2017

  Mul üks 14-aastane poiss hoidis teisipäeval 7 minutit ja 11 sekundit.
 4. Keha toonusesse - toitumine?

  Hei Kirjuta mulle info@taavimerisalu.ee. Veidike infot leiad ka kodukalt www.taavimerisalu.ee.
 5. Loog, et häirid naabreid. Kõnni spordihoonest mööda, kus on jõusaal sees - 20m raadiusesse on raua kukkumist kuulda. Isegi siis kui tõstepõrandas on kasutatud 5cm kummimatte.
 6. Taavi Merisalu Blogi

  Hei Pikka juttu ei ole. Jälgin toitumist, teen trenni ja loodan, et miski areneb. Trenni poole pealt nii palju, et võtsin nüüd mõneks ajaks raskused maha. Teen pikemaid seeriaid väiksema raskusega, et liigestele veidi taastumisaega anda raskustest. Video ka esimesest kergest trennist. Kehakaal ei ole muutunud ja ikka seisab seal 82kg peal. Naljakas ikka, kuidas raskus on olematu, aga lihtsalt tõmbab lihase kinni, sest pole harjunud tegema. Võite näiteks tühja kangi suruda korduste peale - umbes 150 korduse juures on päris hea tunne, kuidas nagu mitte midagi ei ole käes, aga ei jõua suruda.
 7. Jah... tol perioodil sõingi nii. Ja ma ei söönud lõunaajal kogu oma 3500kcal täis, vaid ikka 4-5 toidukorra peale ära jaotatuna.
 8. Mis osa minu tekstist teile mõlemale arusaamatuks jäi? Mina räägin postist, te räägite posti august. Ma pole mitte kuidagi pooldanud intermitten fastingut ja ei hakka ka. Minu arust see samuti absurdsus. Lihtsalt tõin välja teadusliku fakti - muud midagi. Nüüd jõhker poleemika sellest nagu mina oleks uuringu läbi viinud.
 9. Teadus ütleb, et pole vahet, mitu korda päevas süüa. Kui saad ühest toidukorrast oma vajaliku kaloraaži, makrotoitained ja mikrotoitained kätte, siis toitumise poole pealt on kõik kriteeriumid täidetud. Iseasi on see, kuidas selline 1x rämedalt söömine maole, enesetundele, organismile jne mõjub. Mina kindlasti ei poolda seda, aga teadusele me vastu ei saa ka vaielda.
 10. Kas tangid korraga paagi täis (1x päevas söömine) või tangid mitu korda päevas (4x päevas). Kütuse saad mõlemat moodi kätte, et edasi liikuda.
 11. Taavi Merisalu Blogi

  Postimees kajastab ka minu tegemisi rohkem kui mina ise. http://tartu.postimees.ee/4006999/kulturismimeister-treenib-noos-vaegilasi
 12. Taavi Merisalu Blogi

  Antud hetkel on see reaalne, sest enne treeningpausi oli kaal mul 84-85kg tuuris ehk hetkel toimub ka kerge lihasmassi taastamine. Aga muidu jah kilo aastas on juba optimistlik. Aga instagramis ja foorumites näeb väga andekaid, kes 10 nädalaga võimsalt lihasmassi peale kasvatavad.
 13. Taavi Merisalu Blogi

  Hei Olen mõelnud, et hoiaks oma blogi elus, aga pole eriti midagi kirjutada. Töö, trenn, töö,magama ja nii see eluke umbes veerebki. Annan lihtsalt märku, et olen veel elus ja teen nii palju trenni kui saan. Siinne rahvas eriti huvi ka välja ei näita ning foorum üldse ära surnud - ainult üks robot ja üks troll käivad siin kõige sagedamini postitamas. Vähemalt Postimees tundis minust huvi, et kuidas pärast võitu läinud on ja mis elus muutunud on. Panen ühe pildi ka, mis sai pühapäeval peegli ees tehtud. Hetkel siis nö massiperiood, aga selleks ei pea ennast põrsaks sööma, et lihast kasvatada või jõudu suurendada. Kuigi hetke eesmärk olekski ca 2-3kg rasva peale koguda. Kaal 82kg. Ega sellises vanuses enam liha kiiresti peale ei kasvatagi ja võib ju loota, et kõige parema õnnestumise korral kiloke aastas tuleb. Kui keegi Mulgimaalt on pärit, siis on võimalus minuga isiklikult kohtuda 18. veebruaril Abja-Paluoja jõusaalis, kus siis teen lühitutvustuse jõusaalis ja näitan erinevaid harjutusi ning seletan, mis lihasgrupid töötavad. Oodatud on kõik algajad, edasijõudnud ja tegevsportlased!
 14. Saun peale jõusaali trenni?

  On leitud positiivseid efekte taastumisele. Ei.
 15. "Foodporn"

  Väike huumor ka.
×