Jump to content

Sarge

Kasutajad
 • Sisu loend

  3 369
 • Liitus

 • Viimati külastanud

 • Päevavõidud

  44

Sarge viimane päevavõit oli February 16

Sarge's oli kõige populaarsem sisu!

Kogukonna Reputatsioon

378 Kõrvad kikki - tark mees räägib

Sarge

 • Tase
  Vana tegija
 • Sünnipäev 06.10.1989

Kontakteerumise viisid

 • Website URL
  www.taavimerisalu.ee

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male

Viimase Profiili Külastajad

14 158 profile views
 1. Vend Vähk. Motivatsioon ja EKV 2017

  Mul üks 14-aastane poiss hoidis teisipäeval 7 minutit ja 11 sekundit.
 2. Keha toonusesse - toitumine?

  Hei Kirjuta mulle info@taavimerisalu.ee. Veidike infot leiad ka kodukalt www.taavimerisalu.ee.
 3. Loog, et häirid naabreid. Kõnni spordihoonest mööda, kus on jõusaal sees - 20m raadiusesse on raua kukkumist kuulda. Isegi siis kui tõstepõrandas on kasutatud 5cm kummimatte.
 4. Taavi Merisalu Blogi

  Hei Pikka juttu ei ole. Jälgin toitumist, teen trenni ja loodan, et miski areneb. Trenni poole pealt nii palju, et võtsin nüüd mõneks ajaks raskused maha. Teen pikemaid seeriaid väiksema raskusega, et liigestele veidi taastumisaega anda raskustest. Video ka esimesest kergest trennist. Kehakaal ei ole muutunud ja ikka seisab seal 82kg peal. Naljakas ikka, kuidas raskus on olematu, aga lihtsalt tõmbab lihase kinni, sest pole harjunud tegema. Võite näiteks tühja kangi suruda korduste peale - umbes 150 korduse juures on päris hea tunne, kuidas nagu mitte midagi ei ole käes, aga ei jõua suruda.
 5. Jah... tol perioodil sõingi nii. Ja ma ei söönud lõunaajal kogu oma 3500kcal täis, vaid ikka 4-5 toidukorra peale ära jaotatuna.
 6. Mis osa minu tekstist teile mõlemale arusaamatuks jäi? Mina räägin postist, te räägite posti august. Ma pole mitte kuidagi pooldanud intermitten fastingut ja ei hakka ka. Minu arust see samuti absurdsus. Lihtsalt tõin välja teadusliku fakti - muud midagi. Nüüd jõhker poleemika sellest nagu mina oleks uuringu läbi viinud.
 7. Teadus ütleb, et pole vahet, mitu korda päevas süüa. Kui saad ühest toidukorrast oma vajaliku kaloraaži, makrotoitained ja mikrotoitained kätte, siis toitumise poole pealt on kõik kriteeriumid täidetud. Iseasi on see, kuidas selline 1x rämedalt söömine maole, enesetundele, organismile jne mõjub. Mina kindlasti ei poolda seda, aga teadusele me vastu ei saa ka vaielda.
 8. Kas tangid korraga paagi täis (1x päevas söömine) või tangid mitu korda päevas (4x päevas). Kütuse saad mõlemat moodi kätte, et edasi liikuda.
 9. Taavi Merisalu Blogi

  Postimees kajastab ka minu tegemisi rohkem kui mina ise. http://tartu.postimees.ee/4006999/kulturismimeister-treenib-noos-vaegilasi
 10. Taavi Merisalu Blogi

  Antud hetkel on see reaalne, sest enne treeningpausi oli kaal mul 84-85kg tuuris ehk hetkel toimub ka kerge lihasmassi taastamine. Aga muidu jah kilo aastas on juba optimistlik. Aga instagramis ja foorumites näeb väga andekaid, kes 10 nädalaga võimsalt lihasmassi peale kasvatavad.
 11. Taavi Merisalu Blogi

  Hei Olen mõelnud, et hoiaks oma blogi elus, aga pole eriti midagi kirjutada. Töö, trenn, töö,magama ja nii see eluke umbes veerebki. Annan lihtsalt märku, et olen veel elus ja teen nii palju trenni kui saan. Siinne rahvas eriti huvi ka välja ei näita ning foorum üldse ära surnud - ainult üks robot ja üks troll käivad siin kõige sagedamini postitamas. Vähemalt Postimees tundis minust huvi, et kuidas pärast võitu läinud on ja mis elus muutunud on. Panen ühe pildi ka, mis sai pühapäeval peegli ees tehtud. Hetkel siis nö massiperiood, aga selleks ei pea ennast põrsaks sööma, et lihast kasvatada või jõudu suurendada. Kuigi hetke eesmärk olekski ca 2-3kg rasva peale koguda. Kaal 82kg. Ega sellises vanuses enam liha kiiresti peale ei kasvatagi ja võib ju loota, et kõige parema õnnestumise korral kiloke aastas tuleb. Kui keegi Mulgimaalt on pärit, siis on võimalus minuga isiklikult kohtuda 18. veebruaril Abja-Paluoja jõusaalis, kus siis teen lühitutvustuse jõusaalis ja näitan erinevaid harjutusi ning seletan, mis lihasgrupid töötavad. Oodatud on kõik algajad, edasijõudnud ja tegevsportlased!
 12. Saun peale jõusaali trenni?

  On leitud positiivseid efekte taastumisele. Ei.
 13. "Foodporn"

  Väike huumor ka.
 14. Suurem osa algajaid enne uurivad tausta ja siis liituvad. Aga edasijõudnutel ei jää vast muud üle kui klubi vahetada või siis teises klubis ühekorra pääse osta, et vahepeal teises klubis personaaltreeninguid võtta. Minu juureski nii käidud. Klubi seisukohalt täiesti arusaadav. Muidugi võiks ju nii olla, et tuleb võõras treener - teeb personaaltrenni ära ja maksab vahendustasu klubile. Aga selline asi ei ole kontrollitav klubil ning sellepärast ongi vast personaaltreenerite grupp moodustatud. Minu juttu ei tasu ka kullana võtta, sest ma päriselt ei tea, kuidas asjad käivad. Mina olen lihtne mees... tahtsin trenne andma hakata, lugesin reeglid läbi... nägin, et "Ahhaa... ei tohi anda, selge." Kandideerisin treeneriks, vastasin nõuetele ja nüüd saan anda.
 15. Ongi see võimalus ju. Ei pea valima MyFitnessi klubi treenerit, võid ka Spartasse minna. Näiteks kõik, kes minu alla on trenni tulnud, on teinud MyFitnessiga liitumise just sellepärast, et minu alla trenni tulla. Ehk 100% nende enda valik.
×