Jump to content

AmaniKiivikas

Kasutajad
 • Content count

  155
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  28

AmaniKiivikas last won the day on August 1 2017

AmaniKiivikas had the most liked content!

Community Reputation

80 Tasub teda kuulata

1 Follower

About AmaniKiivikas

 • Rank
  Kasutaja
 • Birthday 12/31/2001

Profiili informatsioon

 • Sugu
  f
 1. Selle aastasele laagrile on punkt taha pandud ning tänu imelistele toetajatele saime laagrilisi ka hea ja paremaga kostitada "Visad Hinged" 3.koht Eriauhind Marisele, kes meile rühmatrenne andis! "Hot Celsius" õhtuste mängude arvestuses 3. Koht Team Turbo 1.koht Ootame Teid laagrisse järgmisel aastal 8-14juuli! Ilusat suve!
 2. 1. Koht tiim Rullirulli 2. Orissaare 3. Suusahing 4. Team Kiivikas Aitäh kõigile kes viitsisid kohale tulla ja üheskoos ühe toreda spordipäeva maha pidada
 3. Päike, sport, hea tuju nii võib vist kirjeldada möödunud spartakiaadi küll! Kokku võistlesid 4 tiimi Orissaare, Team Kiivikas, Rullirulli ja Suusahing. Esimeseks alaks oli takistusrada, mis oli vist läbi aastate kõige "jõhkram" sest tegemist on mägise maapinnaga ja joosta+ harjutsi teha võtab ikka päris kiirelt võhma välja. Lisaks veel hantli/sangpommi surumine õlalt, armlifting, rahvastepall, köievedu ja võimelmiskava, mis lõppeb püramiidiga. Esimene ala takisturajal oli auto tõmabmine
 4. Ettevalmistused tänaseks on täies hoos käimas!
 5. Tänane koolitus Selg, seljavalud ja treening Siim Savisaarega. Aitäh Siimule hariva lõunapooliku eest! Lisaks meeskondlik õhtupoolik aliasega. Kus tuli ühel tiimiliikmel ära arvata, mis sõna teine liige kehakeelega "seletada" proovib aga sõnu kasutada ei tohtinud. Õhtune vaade! Homseks spartakiaadiks vaim valmis!
 6. Tänaseks ühistrenniks oli Marise läbiviidud Strong! Ikka kirjeldamatult mõnus on ilusa ilmaga õues treenida Kasutage võimalust kuniks ilma jätkub
 7. Eilsed õhtused meeskondlikud mängud olid rahvastepall ja õhupalli täis puhumine ning selle katki istumine tooli peal Rahvaste palli võitis team Turbo Teiseks jäi Hot Celsius ja kolmas koht Visad Hinged Õhupalli mängu võitis Hot Celsius teise koha sai team Turbo ja kolmas koht Visad Hinged!
 8. Õhtule pani ilusa punkti lisaks meeskonna mängudele ka Spartas rühmatrennide üks treeneritest Maris Kajari Lausa lust on treenida nii särtsaka naise käe all! YOGAFUNC oli meie tänane ühistren Mina isiklikult avastasin endale midagi täiesti uut ja pole välistatud et nüüdsest võib mind vahepeal ka joogast leia....
 9. Väljasõit Otepääle algas Tehvandi hüppetornist ja lõppes mõnusa suplusega Pühajärve ääres
 10. Trenn tehtud, kõhud täis ja väljasõit Otepääle võib alata Grynefee rohelisus ei puudu ühelgi toidukorral meie laualt Euronicsi massaazitool on vallutanud enamuste kangete lihastega sportlaste südamed <3 Võimalus olla 5min 10min 15min Samuti ka sirgendav juuksehari katsetamiseks naistele! Nii kiire, mugav ja palju vähem kahjustav kui tavaline sirgendaja.
 11. 4 päeva hommik on käes, kõhud täis ja tuju hea! Igal hommikul katab meie hommikusöögilauda Heleni helveste pudrusari. Neli erinevat maitset Novelle vesi annab päevale õige alguse!
 12. Õhtused tegevused täna olid järgmised: 1) Korvpalli viskamine kolme erineva joone tagant, võimalus saada 3-2-1 punkti, kõige kaugema joone tagant korvi viskamine andis 3 punkti jne 2) Koti jooks sirgjoones ümber posti ja siis tagasi Kotijooks Jaa täna tuli samuti ka 3 inimest juurde ja saime teha ära ühislaagri pildi! Fitcampi pere!
 13. Jõu-,lihas-ja üldvastupidavuse treening ning monitoorimine ning treening võistlusvälisel ja-sisesel perioodil vastupidavusalade sportlaste näitel. Aitäh Jaanusele selle koolituse eest!
 14. Tänane trenn on tehtud ja nüüd ootame koolitust, mille viib läbi Jaanus Teppan isiklikult.
×