Jump to content

St

Kasutajad
 • Content count

  351
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About St

 • Rank
  Kasutaja
 • Birthday 12/27/1986

Kontakteerumise viisid

 • Website URL
  http://

Profiili informatsioon

 • Asukoht
  rakvere
 • Interests
  Vägga spporddi huuvvilinnee. Ah mis siin ikka suurt pajatada tehke sporti ja siis teate mida ma mõtlen. Aga minge ikka läbbi ukse mitte ukse kõrvalt läbi seina! Olge tuplid!<br>PS: ma õpetasin peetseris 2 aastad eesdi geelt!
 1. Paraku nii juba on, et kui sööd kaloreid rohkem, kui kulutad siis ei ole lootustki kõhnaks saada. Mul tuttaval oli suur kõht ja kolesterool laes. Pani endal toitumise korda kõht kadus kui kevadine lumi (see aasta seda vist ei olnud!?). Samas kui sööd vähe ja treenid ambitsioonikalt siis ei tule ka midagi juurde kuna arenguks ei ole energiat.
 2. jooks ja põlved

  Kuidas saaks nendega ühendust?
 3. Tegijate Treening - Robert Nool

  icccc Kõva pilt.
 4. Millised kogemused on järgmise toote kasutamisel, Outer Limits Hi-Performance Workout Pack? Ma tahaks hakkata seda võtma. Treeninud olen väikeste vahedega 1,5 aastat järjest. Enne viimast pausi, haigust oli järjepidevat trenni 4 kuud. Uuesti plaanin treenima hakkata peale terveks saamist 3 korda nädalas jooks (hommikul) ja 2 korda nädalas jõukas. Vanust on mul 19.
 5. argpüks

  Ma kahjuks ei tea milline on sinu oma jõusaal? Aga alguses on kindalsti lihtsam mina jõusaali kus on vastavad trenasöörid, mis aitavad treenida vähese vigastus ohuga, et koguda jõudu minna keerulisemate aga paremini arendavamate harjutuste juurde. Mul endal 4 kuud pidevat jõusaali kogemust nüüd haigusega 3 nädalat vahele jäänud. Enne haigust muskleid ikka oli aga nüüd vaatan, et nood nagu väiksemaks jäänud. Kui sa oled juba hea vormi saavutanud siis peaks 1 kord nädalas jõusaalis käima, et hoida vormi, soovitavalt siiski 2 korda, siis on lihtsam koormust jagada. Edu kõigile!
 6. Fat Burner Iirimaale

  Täiesti nõus Sinuga. Oleneb kust nurga alt vaadata. Kõige odavam oleks fäti kohapeal toota!?
 7. pikk treening

  Sellisel vennal soovitaks soome paekividest müüri laduma minna. Jõud ja raha tulevad lademes.
 8. Ülekoormus

  @Aero Paraku ületreeninguga lähevad tulemused alla n. teed trenni liiga suure raskusega natuke aega vaatad, et tulemusi ei ole ja siis paned raskust juurde koormus suureneb kehale, keha ei saa sellega hakkama ja siis tulevad vigastused. Umbes nagu õuna mädama minemine. Sellise lisakava puhul peaksid sa olema kõva põhjaga sportlane kes kasutab toidulisandeid muidu ei vea välja.
 9. HIIT, intervalltreening

  Nii mõtleme natuke loogilisemalt: Kui sul pulss läheb juba aeroobse treeninguga kõrgele (süda ei suuda toitaineid ja hapnikku lihastesse toimetada nii kiiresti kui on vaja, või mis pärast siis süda kiiremini põksuma hakkab) mis siis hakkab toimuma südamega, kui teha kõrge koormusega intervall treeningut? Mõelge!
 10. Tagumik ja kintsud jämedad;:D

  Aga mis sa selline oled? Tegelt võib fäti ja arcticut ka juua vmt. muidugi vastavalt rahakotile. Muidugi on fät piisavalt effektiivne - aga hea kraam maksab!
 11. Tagumik ja kintsud jämedad;:D

  Vaata kui tõesti tahad kaalu kaotada ja jalgu sitkemaks teha, siis tuleb iga hommiku peale ärkamist ja enne sööki hüpata hüpitsaga. Minu arust ei ole mõttet panna endale min. kaks-, kolm-, neli- jne. sada, tuleks hüpata enesetunde järgi. Kui nii hüpata siis ei ole vaja joosta 50 min ja 500 hüpet teha - sa lihtsalt koormad enda ära. Kui aga endal on soov jooksmas käia, siis peaks jooksma õhtu poole. Kindlasti tuleks tarvitada mineraalvett n. Aura Mineral 10eeq 1,5l v. Värska 12eeq 1.5l. Jõudu
 12. jookidest

  0.5l Aura mineral pidi katma 75% päevasest vitamiini vajadusest, hind ei vaja kommenteerimist.
 13. Magamine

  Mida teeb magamatus tervisele? Lugu nii, mõnikord juhtub et jääb enne tööd magamata st. tõusen hommikul üles, käin jõusaalis ja ujumas siis kodus aga ei tule und. Kell 8 pean tööle minema ja siis hommikul peale tööd on tunne nagu oleks purjus.
 14. Rasvarebend kõhu peal?

  tere! Mõtle nüüd natuke - Enne kui sa trenni tegema hakkasid oli sul ju suur kõht, pideva trenniga on vööümbermööt vähenenud ~ 20 cm! Aga kuhu pidi kaduma väljaveninud nahk nii kiiresti?
 15. Töökoht?

  17 on sitt vanus - sind ei saa avalikult täistööajaga tööle panna, seega on palk väike. Mustalt töötades võid sa lihtsalt palgast ilma jääda, kuna sul ei olnud lepingut. Muide sa unustasid öelda kus sa elad ja kus peaks asuma eelistatud töökoht. Ja ega pilt ei teeks ka paha.
×