Jump to content

cvtec

Kasutajad
 • Content count

  155
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About cvtec

 • Rank
  Kasutaja
 • Birthday 08/11/1981
 1. ESTOPEN,2011

  Dmitri,kas oskad öelda, kui palju pealtvaatajale pilet maksab?
 2. triiiits.

  Kas oled proovinud samu harjutusi nii ,et võtad kergema raskuse ja rohkem kordusi või siis ,suurem raskus ja vähem kordusi.
 3. ESTOPEN,2011

  Kas RAJU mitte õhtul ei alga?
 4. Eesti parim raw surumine

  plätudega ikka trennis ei oleks ju...
 5. Teeni 20 000 krooni päevas!

  nii palju tuleks siis ära anda,et ära veetaks ju...lume ladustamise eest makstakse
 6. trapets lihas .

  Peab paika, ise täheldasin selle harjutuse kavasse võtmisel nähtavat arengut.
 7. Muusika digitaalseks

  Telemajas peaks olema selline koht, kus saab videoid digitaliseerida,aga minumeelest peaks raadiomajas saama sinu teemale lahenduse.Võiksid sealt uurida.
 8. 5x5

  Ise olen Janari poolt pakutud 5x5 kava 1korra läbi teinud.Kuni tsükkli poole peale jõudmiseni õli tõesti väheke naljakas ,aga sealt edasi hakkas minu jaoks suuremad pingutused pihta ja kolmveerandi peal pidin mõnda nädalat kordama et tuleks etteantud kordused 5x5 ikka ära. Nagu ka artekklis ta kirjutas, et alustada peab ego korralikult alla suruma. Nüüd alustasin uuesti ja panin uued raskused arvutisse.
 9. Revali-töllid

  võime joosta üheksandale korrusele ja me ei hingelda. Enne ei jõudnud me põhimõtteliselt kolmandalegi. See on kül hästi öeldud!!!
 10. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

  kas m suurus meeste gasp maikasid on?
 11. alustuseks võiksid selle ( http://www.toitumine.ee/tapse-energiasoovituse-kalkulaator/ ) kalkulaatoriga enda päevase energiavajaduse välja rehkendada. Peale seda on selge ,palju sul energiat päevas kulub. Siis saad edasi mõelda ja arvutada. Lihtsamalt öeldes pead sööma vähem ,kui kulutad ja mõstlik oleks siis u.150-200Kcal vähem
 12. Toitumine ja lihasmass

  Mitu toidukorda sul päeva lõikes tuleb ning kuidas näeb välja sinu intensiivne treening? Osta näiteks fitshopist serious mass ja 2x päevas sheik ,see teeb ligi 2500kcal päevasele kaloraazile lisa. Ma ei tea hetkel ,mis harjutusi teed ,kuid mina soovitaks sul alustada baasharjutustega (kui veel ei tee neid)ja trenazoorid mõneks ajaks kõrvale jätta.
 13. Jalgpalli MM - ENNUSTA JA VÕIDA!

  4:1 saksamaa võit!
 14. Jalgpalli MM - ENNUSTA JA VÕIDA!

  5:0 hollandile!
×