Jump to content

prikull

Kasutajad
  • Content count

    288
  • Joined

  • Last visited

Posts posted by prikull


  1. Selline mure ,et nahk lihtsalt rebeneb kaenla alt ja läheb õlani välja(sellised väiksed rebendid).Ja see on püsind juba kaua aega nii ,et ei parane ära....Mis rebendite puhul üldse tegema peab? Ei tohi üldse venitada neid kohti enam v?On äkki kellegil kogemusi ja teab kuidas nendest lahti saab sest need ei näe just kõige ilusamad välja..Aga jah loodan , et keegi oskab midagi tarka öelda selle kohta.


  2. Ise küll sellega ei nõustu ,sest kui esimest korda Cell Techi proovisin siis sain kohe aru ,et see on parim kreatiin mida proovind olen.Kohe esimeses trennis suutsin suuremate raskustega teha.Kuid jah hind on suht kallis sellel.Satur 8 olen ka proovind aga seda proovisin kunagi ammu kui alles väga algaja olin ja ei teadnud toitumisest ja treenimisest midagi nii ,et selle mõju ei oska täpselt öelda.Mäletan aint seda , et maitse oli väga hea sellel.


  3. Endal oli täpselt sama asi mingi 1-2 kuud tagasi.Mul tulenes see sellest ,et ei teind piisavalt üks kord soojaks ja punnitasin rinnalt surumises liiga palju ja pea hakkas jubedalt valutama.Selline valu oli ,et mine või lolliks.Siis jätsin trenni pooleli ja puhkasin paar päeva ja läksin uuesti trenni.Tegin soojaks korralikult peavalu oli juba ununenud ja lõuatõmbe ajal kui teist seeriat tegin lõi uuesti sellise valu sisse ,et pidin pooleli jätma.Peale seda võtsin nädala täiesti vabaks trennist ja see aitas valu oli kadund.Ei teagi mis mul seal peas juhtuda võis.Igatahes proovi puhata ja kui ikka hakkab käi arsti juurest läbi.


  4. Ise olen ka mingi 2 aastat juba revalis käind.Selle ajaga on mul sealt 2 telefoni varastatud,dušš ei tööta normaalselt,saun on mingi imelik,enne ei old kappe piisavalt õnneks neid tuli juurde.Aga käin seal aint sellepärast et saal on normaalne.


  5. Tere, see küsimus vist oli kunagi siin üleval ka aga ei leidnud yles.Tahtsin küsida ,et kui lõpetan trenni mingi 6-7me paiku õhtul kas siis söön ikka peale trenni sooja toitu?Et kas see õhtul rasvadeks ei lähe?Tean küll et peale trenni söödud söök läheb kulutatud energia taastamiseks aga midagi ju läheb rasvadeks ka?Et kas on mõtekas süüa sooja toitu just dieedi ajal ma mõtlen?

×