Jump to content

freewingonboard

Kasutajad
 • Content count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About freewingonboard

 • Rank
  Algaja
 1. Noortekulturism

  Revalspordi kodulehelt lugesin, et ülemine vanusepiir on 17, siit näen, et 18. Ise olen 18 täis, et kas mul oleks ka võimalus selle n-ö harrastajate rühmaga liituda? Ja hirmsasti piinab küsimus, et miks on see hind võrreldes teiste jõusaalidega nii madal - kas seal mingit konksu pole (nagu jõusaalikülastamise eest eraldi maksmine jms) ? Veel huvitab mind see, et kas treenijatele mingid tasemeelistused ka on või saavad ka need tulla, kes pole kangi uneski näinud? Et noh, piiramatult suureks gruppi ju kasvada lasta ei saa... Esmapilgul on aga tegu toreda projektiga ja 12. septembril olen vast kohal (ehk saab mõne sõbragi kaasa kutsutud ) .
 2. Jõusaalid Tallinnas

  Mhmh asi selles ongi, et vahest tunnid isegi kauem kui 16:00 kestavad
 3. Jõusaalid Tallinnas

  Tervist, ma praegu käin ühes väiksemas saalis kus kuumaks on 200.- ja kõik asjad on olemas + kõik on euro värk Aga kuna see saal on väike, siis talvel pressitakse see igasuguste treeninggruppidega täis ja ei saa löögile alati. Sellepärast sooviks novembris ja detsembris kuskile mujale ronida. Kuumaks võiks jääda sinna 300.- ringi aga mida vähem seda parem Piirkonnaks oleks siis hea kesklinna kant(orientiiriks nt. Viru keskus) kuni Meriväljani välja. Kas arvate üldse, et nii madala kuumaksuga kohta kuskil üldse leiduda võib?
 4. muusika

  Mind ka, tahaks maki puruks visata. Bändide nimekirjale lisaks muidu veel Static-X. Viimastel trennidel on mul peal olnud Metallica - ...And Justice For All, soovitan. Magama igatahes ei jää selle muusika saatel AAAAAAAMEEEEEEN meeees Kuradi hea musamaitsega vennad siin, ma vaatan Oleks endal pleier, kuulaks ainult Metallicat aga kahjuks on meil nii, et tavaliselt muusikat üldse ei lasta või siis miskid vennad toovad oma raadio ja hakkavad träänsi laskma. Rõve :S MetallicA forever!!!
 5. Metaan

  Eriti elurõõmsad vennad siin, ma vaatan
 6. õlg

  Mul oli ka paar nädalat tagasi sama asi - see peaks mingi nädalaga üle minema muidu, kui midagi jõhkrat ei tee ja see tuleneb sellest, et vähe venitad ja sooja teed, vot mis! Kui fastum gel kuskil vedeleb, võid sellega ka plätsida. Edu!
 7. Raamatud

  Hehe, RT, ma alustasin ka sama raamatuga, aga väljalaske aasta oli 68 Päris hea raamat oli, kuid mõned treeningkava põhimõtted iganenud.
 8. sinu pikkus ja kaal, vanus?

  181 cm, 70,5 kg, 16 a
 9. Paluks abi nõustamisel vol.1

  No ma käin igal hommikul mingi 20 minti jooksmas, seda suremisteooriat pole mul veel praktikas ette tulnud aga mõnus on - virgutab unest ja hoiab rasva eemal kah (Y)
 10. lõuatõmma

  Ma jõuaksin küll vabalt aga meil saalis lihtsalt puudub selline koht, kus lõuga tõmmata :S
 11. lõuatõmma

  Aga mu n00bi küsimus, et kas ma ilma lõuatõmbeta selga laiaks ei saagi?
 12. lõuatõmma

  Aga mis on vahet sellel, kui ma tõmban laia haardega lõuga või plokki rinnale laia haardega. Probleem on selles, et meil saalis lõutõmbekangi pole ja minu jaoks on selg üks suurimaid eesmärke, et õlgu vähegi laiemaks saada...
 13. sangad

  No idee poolest peaks lihtsalt rohkem aeroobset aitama?
 14. sangad

  Sama probleem siin, kuidas sellest lahti saada? Praegu ma teen külgmistele kõhulihastele küll kerekallutusi küljele... See on praegu üks mu suuremaid probleeme!
 15. Kulturism Eestis

  http://www.eiselt.ee/pildid/kalmus2.jpg Vot selline "I'll be back!!"
×