Jump to content

Andri Eric Külaviir

Kasutajad
 • Content count

  40
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Andri Eric Külaviir last won the day on April 21 2016

Andri Eric Külaviir had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutraalne

About Andri Eric Külaviir

 • Rank
  Algaja
 • Birthday 06/26/1998

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 • Interests
  Eesti jõutõstja.
 1. European Junior and Sub-Junior Powerlifting Championships 2016

  Suured suured tänud teile kes kaasaelasid, tõsiselt!!
 2. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

  Tere hommikust fitnessi rahvas. Vahepeal on olnud mul siin huvitavat tegemist, kõigepealt räägin mis võistluse ma korraldasin ja kuidas see läks. Nimelt korraldasin ühe rinnal surumise võistluse koos enda klassivennaga uurimustöö raames. Kuna ma väga ei viitsinud sellist teaduslikku tööd ettevõtta siis otsustasin millegi palju lõbusama kasuks.Võistlus ise nägi selline välja , et alustasid naised , siis oli väike paus , mehed ja natuke pikem paus ja kuna ma suutsin saada meie kooli õpetajad võistlema siis peale mehi oli natuke pikem paus ja õpetajate nö intro. Kohale kutsusime ka Kaido,Siimu , Eleri,Raimondi,Välgu keda ma ka siin kindlasti ära tahaks tänada, pärast võistlust mõned ütlesid ka , et andis motivatsiooni paugu kui eesti meistrid hoidsid sul silma peal. Siin kohal tahaks veel tänada ka kindlasti mu kodu klubi Reval Sporti kes varustasid meid surumis pingi ja raskustega, suured tänud ka Otile kes andis meile auhinnad ja kõik kes loevad seda ja olid kuidagi seoutud sellega siis suur tänud teile ka . Võistlusega jäin ise väga rahule publiku meeleoulu oli super ja midagi aia taha ei läinud ja kõik laabus ilusti. Kogu võistlus vältel oli mul naeratus suul kuna ma tõesti tundsin rõõmu selle korraldamisega ja organiseerimisega . Kõige ägedam oli kuulda pärast kuidas meie kooli õpetajad ütlesid , et nii kõva võistlust pole ennem küll korraldatud. Ühesõnaga väga bueno . Natuke veel trennist ka. Kõik sujub suht hästi, natuke kiire on olnud viimasel ajal kuid olen siiski oma trennid ära jõudnud teha. Vigastused mind enam väga ei piina ja kaal on ka kontrolli all. Homme tulebgi mul üks kõvem trenn uuesti kus tuleb kükkis 200 kg 2x3 teha. Praeguseks kõik , hiljem lisan ka mõned võistluse pildid. Andri
 3. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

  Annan endast märku jälle. Vahepeal oli siin mul väike väljateenitud puhkus kahe treening faasi vahel ,nimelt on mul nüüd jõu faas peal kus valdavalt on 3x3 seeriad ja kordused. See faas istub ka mulle palju rohkem kuna see ei ole nii kurnav nagu eelmises faasis 6x8 tööseeriad. Täna käisin ka trennis , spartas. Vahelduseks tegin ühe kõva trenni koolivennaga. Trenn ise oli päris intevsiivne ja hea, koguaeg ületasime üksteise raskusi lisaharjutustes. Tegin ka paar suuremat nr trennis, Kükkisin 180x3 ja tõmbasin 200x3 mis oli päris hea juba. Muidu enesetunne on hea ja keha on enamvähem .
 4. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

  Jõudu, täna olin trennis koos vanamehega ja päris kõva trenni tegime koos, kuna meil sama kava ka siis oli suht hea koos trenni teha. Täna eriti jõutõmbe viimastes seeriates panime hullu. Muidu ednal on tervis okei ja keha ka enamvähem, küki ajal on ikka väike segav valu aga see on juba vaikselt laabuma hakkanud. Tänasest trennis lasin isal ühe seeria ka filmida ja mõtlesin, et jagan siin ka. See mingi rekord ei ole aga ma tahtsin just oma tehnikat näha jõutõmbes.Tänane trenn 160 kg 5x6, see oli 4 seeria. Spordist veel nii palju ,et homme lähen sõudebaasi sõudmis tehnikat õpima . Nimelt koolis tuleb meil varsti koolide vaheline sõudeergomeetri võistlused mille me kinni tahame panna. Ühtlasi tunnen ka ennast füüsiliselt palju paremini kui mingi aeroobsem asi on nädalas sees ja kehal on palju rohkem energiat.
 5. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

  Nii olen tagasi ree peal. Vahepeal tegin siin kergema nädala kus võtsin 50% maxist ja nüüd juba palju parem tunne sees ja selg ka enam ei valuta nii hullult. Samuti olen iga päev Georgi soovitatud harjutusi teinud mis on ka kindlasti kaasa aidanud. Enesetunne ka on palju paremaks läinud, selline looma tunne on sees prg . Selle põhjused on äkki , et ma olen korraliku toidu peal, sõõn sisse prg olympi vitamiine ja samuti olypmi kreatiini, siis võtan midagi liigeste vastu, magan korralikult ja hoolitsen keha eest. Täna trennis oli 150 kg 5x8 täitsa kerge ka juba.
 6. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

  Õhtust juunorilt. Väike sissekanne jälle, täna tegin trennis venitus päeva hoopis, kuna keha on suht kurnatud ja kange. Samuti nagu vanamehel on ka mul käsil 3x3 kava, mis on ikka kuramuse raske tegelikult . Kavas iga päev on kükk, surumine ja tömme, mis on hoopis teistsugune lähenemine, kui mu eelnevatel kavadel ja millest võib ka olla nii suur kurnatus. Kurnatuse leevendamiseks teen nüüd ühe nädala hästi kergelt , umbes 50 % maksimumist ja venitan ja lõõgastun korralikult , et mühinal edasi minna. Olen juba aru saanud, et asja tuleb targalt ja ettevaatlikult teha, kuna praegu vigastuse tekkimine oleks mulle tõeliselt laastav, kuna nüüd on pikk võistlus periood mul ees. Käisin ka Georgi juures vahepeal, kes andis mulle trobikond harjutusi väikse selja probleemi vastu, aga muidu ülejäänud keha on terve.
 7. Silvar Rückenberg

  Kui palju vanust sellel härral on ?
 8. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

  Selle aasta viimane sissekanne, Sellele aastale võib küll ühe korraliku kriipsu allatõmmata va üks korralik jalavigastus aga muidu oli hea aasta. See aasta sain ka palju teadmisi juurde, nimelt trennieelse soojenduse ja peale trenni lõdvestuse poole pealt mis on ühed tähtsad osad trennist. Samuti oli selle aasta viimane kuu eriti magus, seda võitude poolest. Detsembris võistlesin kolmel võistlusel: rammumees, Järveotsa gümnaasimui surumine ja revali korduste peale surumine, kusjuures Järveotsal surusin 142,5 kg varuga mille peale mul vanamees higistama hakkas . 24 detsembril, surusin ka oma isa käe maha , nii parema kui ka vasakuga mis oli veel kirss tordi peal . Rohkem pole enam midagi öelda see aasta vast, tänud kõigile kes mingilgi määral kaasa elasid või toetasid ja edukat uut aastat kõigile !!! PS, homsest hakkab mul kava pihta millega valmistun kevadiseks emiks.
 9. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

  Nii, täna käisin siis rammumehe võistlusel, nagu mullu suutsin ka see aasta võita aga seekord suutsin 4 alast 3 esikoha võta. Kokku 4 ala siis , armlifting: 3 koht ja tegin 75 kg , surumine 65kg: 1 koht ja tegin 37 kordust, mis on ühtlasi ka selle võistluse absoluut rekordi, jõutõmme 120 kg ja tegin 28 kordust , 24 kg sangpomm ja tegin 43 kordust. Järgmine võistlus on mul järveotsal kus shin ka ikka esimese koha poole ja pärast seda on revalis 21. dets surumine millest tahan ka kindlasti osa võtta. Peale neid võitlusi keskendun siis ainult kevadisele emile. Kaal ka praegu ilusti langenud ja hommikul näitab 83 kg, nüüd tuleb ainult hoida seda mis võib raskeks kujuneda . Samuti enne seda võistlust proovisin ma ühe fasti energy shoti ära , rohelise nimelt , ja andis päris hea paugu küll, tundsin ennast erksalt kogu võistluse vältel ja siiamaanigi niiet toimib küll.
 10. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

  Kuskil jaanuari alguse kandis hakkan kavaga pihta, valmistumis periood on umbes 8 nädalat pikk
 11. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

  Jälle sissekanne, Praegu on väga mõnus olla , saan jõusaalis teha mida tahan ja rahulikult puhata. Trennid näevadgi sellised välja kus ma teen selliseid harjutusi mis meeldivad, nt jalapäeval tegin ühe jalaga kükki ja mõned huvitavad selja harjutused. Praegu saab muud trenni ka teha ja siis käingi praegu võrkpalli toksimas, muidu enne võistlusi kus koormused suuremad olid ei käinud ma võrgus. Samuti on kaal ka suht hästi kukunud ja selle juures on enesetunne ka heaks jäänud niiet praegu saab puhata ja varsti uuesti korralikult kükki, surumist ja tõmmet tegema
 12. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

  Tänaseks jälle trenn tehtud. Muidu peaksin puhkama aga pealik lubas kergelt teha ja kuna sügelesin ka kodus trenni järgi siis käisingi revalis. Tegin siis 65 kg korduste peale surumist, max tuli 65 , siis tegin armliftingut mis oli 55kg praegu ja lõpuks tegin 16 kg sangpommi. Samuti tegin mõned harjutused kõhule ja seljale. Aga miks siis selline harjutuste valik ? Nimelt valmistun ma koolinoorte rammumehe võistlusteks kus ma tahan jälle võita nagu eelmisel aastal ainult seekord tahan ka iga ala võitu. Alad on järgmised: max surumine 65 kg, armlifting, sangpomm 24 kg ja siis veel apolloni kang.
 13. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

  Täna sai siis hea võistlus tehtud mul aga vanamehel mitte nii väga , ta palju rohkem rabelenud ka kui mina(em +rb), selle tulemusena eraldas meid ka 4 wilksi punkti vist. Võistlusel sain ka proovida 83 kaaluklassi maailmarekordit 230 mis jäi tegemata aga kaugel ta ei ole, samuti täna olin 87 kg ka kuna tahtsin 93 klassi rekordid ära võtta. Niiet kui reedel vanaema juurde läksime vanamehega siis ma sain nagu põrsas süüa . Muidu tuli seekord üllatusena ka see , et ma sain meeste absoluudi meeskondliku tiimi oma wilksi punktidega. Lõpetuseks õnne kõigile revali poegadele ja teistele ka kellel hästi läks.
 14. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

  Homme siis kell 10 algab mul võistlus. Kõik trennid on läinud edukalt ja ise ka ootan huviga enda tulemusi, homme siis kõik kaasa elama
 15. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

  Annan endast märku jälle , Täna sai ära tehtud siis viimane raske trenn, milleks oli jalapäev. Tegin siis varuga 200 kg 2x2 ja nüüd olen väga põnevil, et näha, mis mul võistluspäeval ära tuleb. Seekord on ka enesetunne väga hea ja motiveeritud, mis on ainult hea , keha ise ka ei ole väga kurnatud. Samuti õnne meie Eesti kulturistidele MMil heade saavutuste puhul ja õnne ka ühele jõutõstjale
×