Jump to content

MaPo

Kasutajad
 • Sisu loend

  626
 • Liitus

 • Viimati külastanud

 • Päevavõidud

  10

MaPo viimane päevavõit oli January 9

MaPo's oli kõige populaarsem sisu!

Kogukonna Reputatsioon

26 Jagab matsu

MaPo

 • Tase
  Tegija
 • Sünnipäev 03.02.1969

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 1. Mõnes jõusaalis on ka päris hea "masin" käsivarte ja randmete tugevdamiseks - HC Gymis näiteks on kindlasti. Kui ei viitsi lihtsaid asju nagu need https://us.physitrack.com/home-exercise-video/isometric-strengthening-%e2%80%93-combined-wrist-extension-and-ulnar-deviation-%28ecu%29 teha (tundub igav või väikese efektiga) siis oma tavatrenni sisse kasutada seda.
 2. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20931218 Training consisted of 30 repetitions equal to 70% MVC of isometric wrist extension for 8 weeks (5/week) on the right side. Gripping force was measured on both sides using a grip dynamometer without wrist angle restriction. Gripping force, EMG, maximal wrist extension force, and wrist angle-gripping force curve were investigated after training. After training, maximal wrist extension force increased significantly. Gripping force on the trained side also increased significantly. The training changed wrist angle at peak of MVC(grip). EMG activation of forearm extensors increased and that of flexors decreased during gripping. These results suggest that wrist extension training leads to an increase in gripping force and changes the balance of EMG activation between forearm flexors and extensors during gripping. Therefore, this training method should be useful as a therapeutic strategy for increasing grip strength.
 3. https://www.nerdfitness.com/blog/how-to-improve-your-wrist-mobility-and-grip-strength/ pinch, hold, hang, not so much stretch.. võtaks sellest ise lühikokkuvõttena välja
 4. Natuke puhkust..isometrilisi harjutusi ja sealt edasi normaalne jõutreening; rühmatrennid, kus ei ole aega korrektselt harjutusi teha ning maht on jaburalt ebabalanseeritud ei ole väga mõistlik viis enda vormishoidmiseks - jätaks üldse ära.
 5. https://bayesianbodybuilding.com/gain-muscle-and-lose-fat-at-the-same-time/ see ei ole lihtsalt arvamuslugu - viited uuringutele on tekstis. https://www.t-nation.com/training/tip-build-muscle-and-lose-fat-at-the-same-time isegi T-nationis teema olemas, ja Tumminello - kui räägib, siis enam-vähem teab millest.
 6. See võib küll olla tavaline, aga tõest kaugel. Saab.
 7. Luustiku kaloraaž.. tõsiselt? Teemaalgataja.. no on ka teema.
 8. https://www.theguardian.com/lifeandstyle/2015/nov/30/everything-you-ever-wanted-to-know-about-back-pain-but-were-afraid-to-ask Should I get an x-ray or scan just to be sure? No. Experts agree that imaging (x-rays and scans) are not needed for LBP that has lasted for fewer than four weeks, when there are is no concern about serious underlying disease. Physio, osteopathy, chiropractic – which is best? “Just having passive manual therapy done to you isn’t likely to be very helpful. It’s a means to an end, which is to get moving and to encourage self-reliance.”
 9. https://www.rte.ie/eile/brainstorm/2018/0130/937071-all-you-ever-wanted-to-know-about-back-pain/
 10. Põlved

  "Patsiendi ootustel on suurim roll, kui hinnata füsioteraapia efektiivsust. Strukturaalsed häired ning valu ja nõrkus ei olnud seotud füsioteraapia tulemuslikkusega -> https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/27422460Sama vigastus ja sümptomid, ravi osas saavad määravaks vaid sõnad?"Kas öelda"Sul on rebend ja sa vajad operatsiooni..." või "Me näeme sarnaste vigastuste inimesi ilma igasuguste sümptomiteta kogu aeg, see ei pruugi olla su valu põhjus. Mine ja hõiva end täielikult füsioteraapiaga, sest on vähetõenäoline, et sa operatsiooni vajad""
 11. Põlved

  Teate, suur isiksus, see näitab jällegi hästi kui adekvaatse väitlejaga tegemist on.
 12. Põlved

  Loll mis loll. Aga mida või kuidas "anatoomiline iseärasus" asja selgitab? Kontekst: OP on kuu aega teinud suhteliselt nõudlikku rühmatrenni.
 13. Põlved

  1. miks mitte 2. "pidevalt" - ei, OP on tegelenud sellega, mis ta arvates põlves tunda annab "umb kuu aja eest spordiklubis käimisega ning juba selle aja sees .."
 14. Põlved

  https://www.physio-network.com/many-orthopedic-surgeries-dont-work/
 15. Põlved

  https://bmcmusculoskeletdisord.biomedcentral.com/articles/10.1186/s12891-017-1439-y/ Good Life with osteoArthritis in Denmark (GLA:D™): evidence-based education and supervised neuromuscular exercise delivered by certified physiotherapists nationwide Conclusion Three years after its inception, GLA:D has been rolled out nationwide and has a significant impact not only on patient symptoms and physical function, but also on intake of painkillers and sick leave. The lifestyle changes introduced by education and supervised exercise were largely maintained at 1 year and may have the potential to also improve general health and reduce societal costs.
×