Jump to content

VDO

Kasutajad
 • Content count

  170
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About VDO

 • Rank
  Kasutaja
 1. Kuidas olete rahul oma koduste kaaludega? Kas need on täpsed? Minul on kasutada üks üle 10a vanune elektrooniline kaal, mis näitab umbes 5kg erinevaid numbreid olenevalt sellest, kuidas ja mitmendat korda sinna peale astuda. Tulemused pole sedasi ju võrreldavad! Kas uued kaalud on paremad? Milliseid mudeleid konkreetselt soovitate, kui uut kaalu ostma hakata?
 2. Hüppetreeningu vahendite valmistamine

  Soovitan olemasolevatest kastidest teist varianti, kui lauad kokku liimitud on. Kui tahad esimest kasutada, siis lisa kindlasti diagonaalsed prussid, mis lähevad ühe posti alumise otsa juurest järgmise posti ülemise otsa juurde, kõigile neljale küljele. Muidu võib see konstruktsioon hüppamise ajal kokku vajuda. Korralikult kokku liimitud seintega variandile pole diagonaale vaja.
 3. Mul on ka sama probleem. Lahendus on see, et lased näiteks emal või mõnel naistuttaval, kel kodus õmblusmasin, need ära lappida. Põhimõte seisneb selles, et mingi õhukene pükste värvi lapp alla panna ja siis pükste värvi niidiga risti-rästi sikk-sakk õmblustega üle lasta. Mõnele võib tunduda kummaline, kuid ise ei näe küll mõtet, miks peaks korralikud TH teksad pärast poole aastast kandmist paari augu pärast ära viskama.
 4. Kas klaasist lõug on treenitav ka rauast lõuaks? Või jäädki sellise lõuaga, mis sulle kaasa on antud?
 5. Haye VS Valujev

  Tegu on hoopis ukrainlasega. Seega ei ole Klitško esimene ukrainlane, kellega Haye poksib. edit: Nii või tesiti poleks Klitško esimene ukrainlane, kellega Haye poksib. Ta on pärast Šemiskuri veel ühe ukrainlasega poksinud. Mis seal tänaval teisiti oleks läinud?
 6. külmunud (kana)muna, kas hea?

  Ehk on munakarp vastu külmkapi tagumist seina? See võib need ära külmutada. Kas see süia on taotluslik vorm? Ma olen seda mitmes teemas märganud.
 7. Pähklitest

  Vaata välja toiduainete O3 ja O6 sisaldused, saad teada nende suhte ja lähtudes sellest toitudki.
 8. Täpsus on oluline

  Oluline täpsus siinkohal seisneb võtete planeerimises, kaadrite hilisemas kokkumonteerimises ja toimetamises. Basseini asukoha määramise täpsus pole üldse oluline.
 9. treening korvpalliks(hüppe võime)

  Suured mehed lendamas - stiilinäide Josh Bryantilt
 10. treening korvpalliks(hüppe võime)

  Ühes Lõuna-Eesti treeninglaagris oli hüppe kõrguse mõõtmiseks vineerist tahvel, mis rippus traadi otsas ning traat jooksis üle lakke kinnitatud ploki. Traadi teine ots oli seina küljes. Seda pidi hüppel peaga puudutama. Ma ei mäleta enam, kuidas täpselt see timmimine käis, aga eks vist alguses fikseerisid ära enda pikkuse, siis sättisid tahvli eeldatavale hüppekõrgusele ja hüppasid ning vajadusel korrigeerisid. Mõõtmine käis vist kuidagi traadi pealt.
 11. Rusikalöök

  Pärast mõnda aega sellist "teraapiat" kaovad igalühel unehäired - keha teeb kõik mis vaja (une tekitamine), et nuhtlemisest pääseda.
 12. Rusikalöök

  Ilmselt mitte. Fight Science'i saates oli poksija löögi tugevus 450kg ja taipoksija põlvelöögi tugevus (käed kukla taga põlvega rindkerre) 900kg. Tysonil jääb vast sinna vahepeale, alumisse otsa. Äkki on see 1500 naeltes antud? Saaks 680kg.
 13. Kas seesama Irina, kes siin esimesel pildil? Kas sportlastele sellekohast teavet ei jagatud seal? Näiteks, et "dopingukontrolli tulemused saabuvad kuu aja pärast, püsige lainel!"
 14. Saku õlu, parim enne möödas

  "Parim enne" vs. "kõlblik kuni" Mul seisis ka plekkpurgis Saku õlu välistingimustes üle kahe aasta. Tarbides polnud küll suurt erinevust aru saada, nii et see kuu on köömes selle kõrval.
 15. Kahandame veidi suuri numbreid: need olid 0,33L pudelid, mis ta ära jõi. Kuid siiski teeb see 80 0,5L õllepudelit.
×