Jump to content

priibe

Kasutajad
 • Content count

  314
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by priibe

 1. YouTube videod

 2. SKG transformation journey

  Korralik muss on saalis vähemalt
 3. YouTube videod

  Hingega asja juures ikka
 4. SKG transformation journey

  Väga väga väga 10+
 5. SKG transformation journey

  Reie plokk põhjas ja kiigutad nagu teeks sooja Palju kangil on kükkides?
 6. Ikeas Soomes/ Rootsis on head toidukarbid tuulutus avadega 1-2 vahel
 7. Taavi Merisalu Blogi

  Eraldi nagu pole, peadki kangi välja tõstma ja julgestused eest võtma. Mõlemas ruumis siis
 8. Taavi Merisalu Blogi

  Tervetuloa Tallinna ! Sai tehtud täna härraga koos ühine seljatrenn, mõni video samuti. Hüpe 120cm kastile kahe jalaga. Hüpe ühe jalaga 100cm
 9. The Aesthetic Project | YouTube

  +1 samuti ropendamise kohta, see nagu jätab halva mulje. Eesti keeles oleks samas huvitavam kuulata, kui mõned kes alustavad treeningutega ja ja väga seda inglise keelt ei jaga oleks kindlasti parem oma keeles . Olen trennis olles näinud/jälginud, et mehed on hingega asja juures! Aga müts maha meeste ees, täiesti tore algatus ja edu kindlasti!
 10. Hei, Mina leidsin Tallinna Kaubamaja toidupoest , ennem seda olin läbi käinud Rocc al mare prisma, Kristiine prisma, Mustika prisma, Kadaka Selver, Merimetsa Selver, Pelguranna Selver, Pelgurannna Rimi, Ülemiste Rimi, Lasnamäe centrumi Rimi, Lasnamäe prisma, Viimsi Rimi . Prismadesse pole nagu üldsegi tulnud mainis mulle teenindaja ja Rimisse samuti. Tallinna Kaubamaja toidumaailmas kõik kolm toodet oli olemas 0,90 . Proovisin eile kakao oma seal seda kakao maitset oli suhteliselt vähe tunda aga kõhtu täitis kenasti !
 11. Okey, siis on käest lasknud ikka ennast.
 12. Mees teeb telestaari tööd, TV3 ilmapoisiks hakanud Ja tundub, et oma vana vormi tagasi saanud või teeb tv inimese suuremaks.
 13. Taavi Merisalu Blogi

  Ootame pealinna külastust härra poolt
 14. SKG transformation journey

  Veenilaiendid? Mul säär 2cm suurem
 15. magusaisu...

  Olen proovinud kõik 4 maitset. See on hea et selline asi on aga väike see 150ml see on 2 lusikat ja otsas hind on samuti liiga krõbe 3,5 fitshopis ja myfitnessis 3. Selle raha eest kas teha ise või poest see 1 ära süüa ja rahu majas. Ma pigem pooldaks seda puddingut, mida Sarge tutvustas
 16. Priibe Blogi

  Hei, Mõtlesin, et valgustan ka siis oma tegemisi natukene:) Kirjutan alustuseks siis, et alustasin üldse kaalu langetamist 121kg pealt. Nüüdseks on möödas siis umbes 4 kuud, kus kaal hetkel kõigub 102 - 98 kg vahel, nii palju võin veel öelda, et eesmärk on 85-90kg. Mõte kaalu langetamisest tekkis, kui jälgisin näoraamatus Marek Kalmuse tagasisidesid. Kus inimesed oma keha ikka väga, ilusti saanud muudetud ja endalgi tekkis peas idee, et mina siis samuti suudan! Kirjutasin siis härra Kalmusele, et paluda abi tema, kui štaašika kulturistilt. Sain sealt endale siis trenni ja toidukava, mis esma pilgul see söögi oma tundus ikka päris jõhker:D Vahele öeldes veel võin nii öelda, et jätsin suitsetamise samuti maha, mida olin 12a teinud . Siiamaani pole ühtegi suitsu teinud, mida ma isegi imestan samas pole muidugi pikk aeg möödas aga staaži vaadates, siis algus seegi , alkohli tarbisin ennegi vähe, kuna pohmelus ikka päris karm oli Alustus siis oli päris keeruline, need esimesed trennid, kuna ise füüsiliselt kuskil jõusaalis või miskit korraliku liigutamist polnud juba aastaid 6-7 teinud. Muidugi, mis motiveeris tegema see, et kaal langes päris kiirelt ja endal juba peeglist oli tore vaadata. Kindlasti mida rohkem teed seda rohkem sa ise muutud kriitilisemaks enda suhtes. Nüüdseks siis käin 4 korda nädalas jõusaalis ilusti ja ise kohati mõelnud, et kuidas ma ilma selleta sain enne elada:P? Söögile vaatan ma samuti, hoopis teissuguse pilguga poes käies. Magusa isu on suhteliselt 0 lähedane samuti, mõned korrad siin ette tulnud sünnipäevadel või siis lubanud kuuma ilmaga ühe jäätise endale:P Vahelduseks võin panna mõne pildi samuti, siis nagu näha ka millest jutt ikka käib ! http://postimg.org/image/ie97be477/ See vasak poolne pilt on tehtud siis 05.05.13 ja parem poolne on tehtud 26.06.13 Konkreetselt selle pildi mõõdud võin samuti välja tuua: Algus 06.05.12 Vanus: 25aPikkus: 182cmAlgkaal: 120kgVöö ümbermõõt: 114cmRind: 110cmKõht: 120cm 07.07.13 Seis Vanus: 25Pikkus 182cmAlgkaal: 104kgVöö ümbermõõt: 107cmRind: 109cmKõht: 103cmHetkel siis kuskil 01.08 Vanus: 25 Pikkus: 182cm Kaal:102-98kg Rind: 102cm Kõht: 99cm Vöö ümbermõõt: 100cm Pole nüüd uuesti ennast pildistada lasknud, aga peaks eks siis samuti endalgi tore vaadata, kuidas ja kui palju keha muutunud on. Lisaks siis, nüüd hilsel augustil suutsin veel omale velo soetada samuti. Ütleme päris tore alustus 3 päevaga kuskil 140km maha sõitnud. Pole nii öelda proff aga rahulikult omas tempos sõitnud ja enesetunne ikka pärast sõitu on väga hea:)! http://s17.postimg.org/4gy8zecj3/photo.jpg 17.08 eile sai siis sõidetud Mustamäe->Lasnamägi->Pirita->Stroomi->Mustamäe kuskil 42km. Motivatsiooni tuleb uksest ja aknast juurde ainult , lisaks veel eesmärk sõita see aasta SEB Tartu Rattamaraton 40km! Mis ma siis rohkem ikka pläran, alati võin küsimustele vastata ja viskan siia oma trennipäevade juttu samuti juurde:)
 17. Priibe Blogi

  Hei, Annan märku endast kah, motivatsioon laes ja kõik on ilus tore Panen mõned videod eilsest trennist Leidsin ägeda kõhu harjutuse jutuubist. Sai korralik full tehtud + aeroobset lindil 30min Priit
 18. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

  Ilmselt 150ml, mis müügil rocc al mare myfitnessis 3.
 19. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

  Ilmselt 150ml, mis müügil rocc al mare myfitnessis 3.
 20. SKG transformation journey

  Sind ka jalgadega õnnistatud nagu näha
 21. Taavi Merisalu Blogi

  Ehh, ma peaks siis kummarduse tegema sellise eraldi tänu avalduse eest! Jään ootama, siis seda päeva Tallinna linn ootab ! PS! Hääl vaikselt taastub !
 22. YouTube videod

  http://wideo.ee/voimas-musklimees-naitab-ukraina-talendisaates-korgemat-show-tegemise-klassi/#_
 23. X Innar Mardo Memoriaal 2015

  Minu arvatav ennustus. Bikiini absoluutkategooria 1. Reet Reimets 2. Jaanika Jelagina 3. Karina Polovnikova Naised bodyfitness 1. Tatyana Pudovkina 2. Anastasija Poznjak 3. Gea Taalvelt Juuniorid mehed kulturism -75kg 1. Sven Parveots 2. Tanel Tamme 3. Maksim Ivanov Mehed rannafitness -178cm 1. Kert Kaljula 2. Kristjan Sõrg 3. Marko Sildoja Mehed rannafitness +178cm 1.Kuido Jõgisalu 2.Mardo Loorberg 3.Kaspar Tõnisson Mehed klassikaline kulturism 1. Taavi Merisalu 1. Imre Vähi 3. Oleg Anissimov
 24. Priibe Blogi

  Tere, Pole ammu kirjutanud siia miskit, et olen elus ja terve ikka. Hetkel teen full body trenni, kuna jõunäidud nagu seisid, kus keha ära harjunud siis raskustega. Nüüd teen seda ülepäeviti terve keha läbi. Sellise loogikaga nagu 3-4 seeriat 6/12/20 kordust, kus saab kõik lihaskiud pingutust. Siis enda rõõmuks nii öelda, tõstan iga kord natukene raskust, kui on lühem korduste arv. Kas siis 2.5kg või siis 5kg enesetunde järgi ikka. Vahepeal muidugi olen käinud vabalpäeval ka ujumas rocc al mare Myfitnessis. Söömisest nii palju, et ma olen natukene teadlikumalt rohkem sööma hakanud, kus trennidega täheldanud jaksu ja matsu on korralikult. Muidugi, mis veel aitab kaasa trennis on workout intra (mustika maitseline) maitseb täpselt, kui vanaema morss . Ja laupäev kindlasti kõik võistlusi vaatama !!! Panen veel ühe video siia , kus siis väike front squat. Veel väike pilt, mis ma müügil nägin Rocc al Mare Myfitnessis 150ml 3€ kena kirves Kena sügise jätku teile !
 25. Janar, sinu jalgade lugu ootame siiani !
×