Jump to content

Haterider

Kasutajad
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About Haterider

 • Rank
  Vaatleja
 • Birthday 03/11/1990

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 1. Alustasin uuesti treeningutega.

  Selge. Saatsin just meili sulle kirp
 2. Alustasin uuesti treeningutega.

  Aga selge. Ehk võin teile meilile kirjutada mõned küsimused, ennem kui hakkan konkreetselt kava tellima ?
 3. Alustasin uuesti treeningutega.

  Ei ma lihtslt seepärast küsisin üle,et esialgu ei viinud pilti kokku, kes on mis Kuid su signatuuri järgi sain aru,et oled samuti kvalifitseerunud treener:D
 4. Alustasin uuesti treeningutega.

  Et nagu ma arusaan, võin ka sinult konkreetselt tellida nii toitumis kui ka treeningkava ?
 5. Alustasin uuesti treeningutega.

  Olen neid lugenud küll ja küll, seepärast ka antud teema tegin,et alustatud just sai neid lugedes, ning nüüd kui alustatud, pisikest nõu saada. Ning kui oma nõu ja jõuga hakkama ei saa, siis tellida ka kavad. Siit ka lisaküsimus Otile, kui uurisin kavade kohta, siis seal olid ka astmed kellelt tellida. Kas võin otse Ott sinult tellida, või pean alustama, siiski astmelt 1. ning kui tunnen,et tahaks intensiivsemat treening kava, ning toitumiskava, siis aste 2 ? Või ei ole sel vahet kellekäest esmase kava tellin ?
 6. Alustasin uuesti treeningutega.

  Tere. Kuna olen suht uus inimene, siin, siis paluks nõu nii suuliselt, kui ka mentaalselt. Olen 22a 192 pikk, ning kaal on 125kg, ehk, siis kõvasti ülekaalus. Kunagi sai mängitud aastaid noorteliigas korvpalli, ning ka noortekoondist esindatud jne, kuid, siis jäi trenn pooleli ning hakkas see paisumine pihta, nüüdseks olen otsustanud, siis lõpu sellele teha. Antud hetkel, kasutan kavana nelja faasilist 12 nädalast kava algajatele. Esimest faasi olen teinud nüüdseks poolteist nädalat. Toitumisega on, aga asi nii,et ega eriti ratsionaalselt midaig muutnud olegi, igasugused magusad, krõpsud, limonaadid, sokolaadid menüüst välja jätnud, ning üritanud süüa vähem, kuid tihedamalt, ning mitte kordagi üle. Kuna magu ilmselt on välja veninud pideva õgimise tulemusel, siis nüüd pooleteise nädalaga ei olegi isu ennast enam täiesti täis pugida nagu varem oli. Nimelt soovikski küsida täpsemaid näpunäiteid just toitumise kohapealt,kuna lihast tahaks kasvatada ning rasva vähendada. Hetkel küsin lihtsalt lihtsamaid nõuandeid siit, kuna kui ise hakkama ei saa, tuleb siiski tellida ka toitumiskava.
×