Jump to content

Leegi-H

Kasutajad
 • Content count

  204
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Leegi-H

 1. Säästuretseptid

  Olen nüüd mõnda aega siin ilma kasutajata ringi kummitanud ja huvitavaid teemasid lugenud. Tekkis vajadus ka ise sarnane kirjutada: tahan abi ja nõu. Midagi täpselt sellist, mida otsin ei osanud leida. Varsti on 10 kuud täis sellest ajast kui end käsile võtsin, 14 kilo kergem tunne aga 6 oleks veel vaja. Nüüd on ees komistuskivi. Järgmised 3 kuud pean arvestama piiratud ressurssidega. Seega tahaks huvitavate retseptide soovitusi, mis säästavad rahakotti aga mitte tervist. Kiirnuudli dieet oleks küll hea soodne aga ei tahaks 10 kuu tulemusi sellega kaotada. Eriti head retseptid aitaksid rasva edasi põletada ja säilitaksid lihast ka Lisainfoks: söönuks peab saama 2 inimest. Jõusaali, ujula ja rühmatrennide külastusvõimalus säilib. 8 tundi on istuvat tööd, kahel päeval 12 tundi. Boonusküsimus: mis on see üks toidulisand, milel jaoks ma peaks raha pigistama, sest säästumenüül jääb sellest muidu puudu? Sel teemal ootan juba gigantide heitlust, mis ma siin ringi kummitamisel silma on paistnud.
 2. Pullid pildid netist

  Head uut aastat!
 3. Puukentsefaliit

  Mul emal on puukentsefaliit diagnoositud ja tema toitumine ei võinud samal ajal kuidagi ketoosi viia. Aga sümptomid olid tal pidev väsimus ja seletamatud valud. Midagi võis veel olla aga need olid põhilised. ses mõttes võib ju segi ajada küll aga siis tekib küsmus, et kuidas üldse puukentsefaliiti diagnoositakse?
 4. Maksutagastus

  Tulumaksutagastus tuli täna ära ja läks ilusti fitshopi arvele edasi. Kes millele kulutab?
 5. Maksutagastus

  Koerte varjupaika...
 6. Maksutagastus

  Huvi pärast, mida õppisid?
 7. 6-1x0+2/2= ?

  Ma korra sattusin sel teemal eri riikide inimestega vaidlema. Nähtavasti paljudes läänemaailma koolides ei vaevutud "rasket viisi" (tehetejärjekord) pähe taguma ja tehti tehted lihtsamaks: kõik jagamise ja korrutamise tehted pandi õpilaste jaoks sulgudesse, et oleks vaja ainult see meelde jätta, et sulgudes tuleb ennem teha. Võtad sulud ära ja ongi jama. Proovi panna sama tehe FB-s koos sulgudega ja vähesed vastavad valesti.
 8. ma nüüd kujutan ette väga korralikus vormis kulturiste grimmiga ja kurja näoga kuidas nad puusahööritajaid inspekteerivad ja pead raputavad, et mis kuramuse rasva% see olgu ja nii sa küll lae all posti küljes ei riüpu kui korralikku lihastrenni ei tee
 9. Erythritol?

  Kas keegi teab, kust seda Eestis ja mis nimega saada võiks?
 10. Jõusaalide arvustused

  Tulbi reklaamib täna facebookis, et neil on uus interjöör. Keegi teab täpsemalt?
 11. Vend Vähk Uus hooaeg!

  Teema jätkuks: http://eestielu.delfi.ee/eesti/raplamaa/marjamaa/haridus/suusatunnid-teevad-muret-nii-lastevanematele-kui-opetajatele.d?id=65598498
 12. Tööpakkumine kodus töötamiseks!

  Leiab ka muud tööd. Murra välja ringist! (ei saa tööd sest pole kogemust, pole kogemust sest ei saa tööd, sest ei ole kogemust, sest ei saa tööd, sest...)
 13. Bodybuilding Artworks

  See viimane pilt tekitas natuke huvi, et kas keegi oskab leida pilte kunstipärastest treeningvahenditest?
 14. Pullid pildid netist

  Tänapäeval jõusaalis.
 15. Tööpakkumine kodus töötamiseks!

  Selle rea peale Käivad mul kohe ohukellad. Ma ei usuks.
 16. Jõusaali kõige hullemad harjutused

  Sama jama. siiamaani igatpdid, mis ma hoidmist paremini olen proovinud parandada.
 17. Vend Vähk Uus hooaeg!

  varsti on bikini fitnessi vaatamine ja õllejoomine?
 18. Pullid pildid netist

  See tuletab meelde, et kuskil Lilleküla staadioni kandis on väike keldripoeke, mis müüb tuubis viinakokteile.
 19. Vend Vähk Uus hooaeg!

  Ja vähemalt pealinnas ei tohiks raha üksi olla takistuseks, mingi viisi ikka lieab, nt: https://www.eesti.ee/est/teenused/kodanik/toetused_ja_sotsiaalabi_1/minu_lapsed_spordiklubides
 20. Vend Vähk Uus hooaeg!

  Veidi teisel teemal. Oli eile jalkatrenn ühe kooli võimlas. 12 inimest kohal. Ruumi jube vähe. Samas ma mäletan kehka tunde, kus 4 klassi olid korraga võimlas ca 25 inimest klassi kohta, mida kasulikku seal tegema mahtus küll enam pähe ei mahu. Niisama äärtes itsitamist oli rohkem kui võimlemist.
 21. Vend Vähk Uus hooaeg!

  Hea oli, et esimesel laskumisel, oleks see hiljem juhtunud siis võinuks jäätunud banaan kehavigastusi tekitada
 22. Vend Vähk Uus hooaeg!

  See on nõme, et ei ole mingit rahalist piirmäära. Kui vanemad saavad uhket maasturit lubada siis ostku ka suusad ära aga kui leibkonna sissetulek on alla mingi piiri siis saab nt kooli poolt suusad laenuks, mis mingi toetusega on sinna varutud. Mina kooli ajal vihkasin suusatamist meeletult, sest vanematel raha ei piisanud ja suusad sain kuskilt suguvusa käest ja saapad samamoodi. Aga eraldi. Õhtul pimedas metsas üksi suusatada, sest ülejäänud klass on eest ära läinud on päris hirmus. Ja tohutult motivatsiooni alandav kui iga kümne tõuke tagant tuleb jälle paus teha ja saabas uuesti külge kinnitada. Ei usu, et õpetajale ka väga meeldib üksikut õpilast järgi oodata kui oleks võinud ammu koju minna. Samas ülikooli suusalaager korraliku laenutatud varustusega oli teine teema. Kui mäest allatulekud välja arva oli suusatamine täitsa lõbus ja tore tegevus.
 23. Uue fitness.ee foorumi bugilist

  See oleks kena, inimkeeli kirjutada
×