Jump to content

Acee

Kasutajad
 • Content count

  93
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Acee

 1. Kaalust alla

  Olen 185cm pikk ning 104KG ning sooviksin suveks vormi saada. Üritan 3 korda nädalas jõusaalis käia, kooli poolt on peale pandud kohustustlikud suusatunnid ning nädalalõppudel ka ujumas. Söömise poole pealt üritan välistada kõik magusad joogid, kommid ning küpsised ja nende asemel söön rohkem jogurteid,puuvilju ja joon vett Tavaliselt hommikul mõned võileivad ning kohv, siis kella 11-12 ajal soe söök ning viimane söögikord oleneb päevast, mõnikord kell 4 mõnikord kell 7. Sinna vahel käivad ka nö. snäkid (puuvili vms). Oleksin väga tänulik soovituste ning märkuste eest!
 2. Põhitõstete alumine faas.

  tehes poolikut surumist, poolikut tõmmet ja poolikut kükki (Ärge maha lööge kui idiootset juttu ajan)
 3. Kaalust alla

  Mõtlesingi parempoolset, kui keegi veel segaduses
 4. Kaalust alla

  http://gyazo.com/1a9e47bc9e86611958a8955bbc4ce874 Äkki oskab keegi BF% pakkuda? Vööümbermõõt 90, võin vajadusel teised mõõdud ka võtta, ainult nimetage.
 5. Kätekõverdused

  http://hundredpushups.com/ siin ka midagi head
 6. Kaalust alla

  86
 7. Kaalust alla

  Okei, nagu on aru saada siis nrite üle pole mõtet diskuteerida... 18 aastat on vanust.
 8. Kaalust alla

  - 88KG - 87KG
 9. Kaalust alla

  Väga vabandan viimase postituse pärast mis siin ilutseb Kuna sain kaalulangetamisel aru, et see koht on üks väga suur motivatsiooniallikas siis hakkan teid uuesti kursis hoidma. Viimased poolteist aastat olen söönud üle oma päevase kaloraaži ning ehitanud lihast peale. 2013 aasta suve lõpuks sain kaalu 96 peale ning sealt hakkasin jälle allapoole tulema. Täna on siis 15. märts ning selle seisuga näitab kaal 88KG - võib rahul olla kuid alati saab paremini. Olgu öeldud, et tulemuseks sooviksin jälle samamoodi 84KG nagu oli ka eelmiseks korraks seatud. Natuke raskustest: OHP - 60KG Jõutõmme - 170KG Rinnalt surumine 95KG Kükk - 130KG Ehk oskab keegi kommenteerida, kas võib rahul olla selliste tulemustega. Tegelenud olen jõusaaliga 2 aastat nüüdseks. Eile tegin ca 6km jooksu ning õhtupoole käe trenni Täna on plaanis teha tunnikene ergomeetri peal. Keegi menüüd küsib siis ütlen ainult seda, et söön väiksemaid koguseid ja väldin magusat, asenduseks puuviljad. Toon toidukordadesse sisse rohkem juurvilja ning väldin tühju kaloreid.
 10. kohvi tarbimine?

  Ikka on mõistlik. Paljud joovad kohvi enne trenniminekut, kofeiin ju erguti.
 11. 5 minutit liiaks ei lähe?
 12. Jooksmiseks pole vaja mingit erivarustust.

  MIna liigitaks juba jooksutossud erivarustuse alla, aga no kuidas kellegile.
 13. Pulsikell

  Jep, eeldad õigesti
 14. Jooksmine

  Tere, selline mure siis kimbutama hakanud, et joostes kipuvad sääred ära väsima. Kas lahendus võiks olla see kui jalapäeval säärt tehes teen ühes seerias rohkem kordusi (~15-20)? Või ei puutu see üldse asjasse? Parimat
 15. Jooksmine

  Suurem asi jooksujalats mul küll jooksmise ajal jalas pole jah, ning eks lihas pole ka vast ära harjunud veel (Kuigi ma olen pea poolteist nädalat iga päev jooksnud). Tänud vastajatele, võtan kasutusele kõik abinõud mis te pakkusite.
 16. Kui vanalt

  ///E: Valesse kohta postitasin, kustutada please.
 17. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  Oled pimekirja harjutanud, et niiviisi trükid ilma silmanägemiseta?
 18. Pildid: Ukraina välijõusaal

  Teed meid või ennast lolliks siin foorumis?
 19. Looduslik suve-shake.

  Lahe
 20. Looduslik suve-shake.

  Väga debiilne vaimusünnitus see mitte suve-shake
 21. Seeriad

  Tee lihtsalt trenni ja ära mõtle nendele kordustele ja seeriatele, lihtsalt tee ja söö korralikult, küll ka lihas siis tuleb.
 22. Kaalust alla

  Algab taas! Natukene meenutusi mil olin tegelenud kaalulangetusega 1 kuu: Ise olen kõige enam näinud arengut jalgades mis on suuremaks läinud ning rohkem esile tulnud. 5 söögikorda päevas, 5x nädalas jõutreeningut, jooksen sisetingimustes, mätas kuivemaks läheb ronin välja. Pildid panen kõigest mõneks ajaks vaatamiseks üles kuid teema ei jää uuesti ebaaktiivseks, hakkan nädala lõikes kaalu muutumist teieni tooma.
 23. kava

  Ise arvan, et sul sellest õla ja jalapäevast ei tule midagi välja. Pole küll mingi ütleja aga pigem on targem teha jalapäeval kõhu, core või siis alaselga Pikk sa üldse oled? Kui sa oled oletame 170cm pikk ja su kaal on 95kg siis ei ole väga mõtet seda lihast teha, pigem alustada kaalulangetamisest ja siis lihase tegemisele mõtlema hakata.
×