Jump to content

HardstyleGuy17

Kasutajad
 • Sisu loend

  8
 • Liitus

 • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

HardstyleGuy17

 • Tase
  Vaatleja
 • Sünnipäev 08.08.1994

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 1. Jõusaalivahendid

  Tere! Kas te teate poode kust saaks osta jõusaalitarvikuid? (hantlid vms). Et kuna igapäev jõusaali ei jõua ja ikka harjutada tahaks siis oleks ju tore kui oleks olemas omad hantlid ja muud sellised väiksemad asjad millega näiteks ühikatoas trenni teha. PS: Ka internetipoed on teretulnud! Aitäh!
 2. Kuidas teenida FITTE?

  Selge, Tänud!
 3. Kuidas teenida FITTE?

  Tervist! Olen küll lugenud ja uurinud kuid õiget vastust pole nagu siiani saanud,et kuidas neid fitte ikkagi siis teenida saab? (mille alusel vms?) Aitäh!
 4. Kreatiin

  just just
 5. Tere Lp Ott Kiivikas!

  Aitäh!
 6. Kreatiin

  Aitäh!
 7. Toitumine 2-3 kuud käinul.

  Suured tänud!
 8. Toitumine 2-3 kuud käinul.

  Vabandan,kuid ma ei ole aru saanud et kuidas peaksin toituma,kui tahan kiiresti tulemusi näha ? Kas ma pean näiteks kiirnuudlid ja šokolaadi ära jätma ja sööma ntx kohupiima ja ntx siin foorumis paljukiidetud Oti leiba ja Oti sepikut ? Või kuidas see toitumisevärk käib? Kas keegi ei saaks mulle väikest kava(toitumise) et kuidas ma tean et toitun õigesti? Aitäh vastajatele!
 9. Tere Lp Ott Kiivikas!

  Jäi vaevama üks selline küsimus et kui ma olen 17.aastat vana ja olen jõusaalis käinud nüüdseks juba 2-3 kuud,et mis oleks kõige tõhusam vahend enda push-upimiseks ? Ses suhtes et end väga liigesest välja ei tõmbaks ja trenni lõpuks on selline tunne et lihased on ikka mingit trenni saanud? Vastust ootama jäädes ja Tervitades:
 10. Kreatiin

  Tervist foorumirahvas! Ma tahaks küsida sellise kreatiini ja proteiini kohta: Kreatiin: http://sportlab.ee/kreatiinid/creator Proteiin: http://sportlab.ee/p...gu-toode-eestis Head/halvad küljed? On kellelgi kogemusi? Ootan ja loen vastuseid huviga. Tervitades:
×