Jump to content

Solingen

Kasutajad
 • Content count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About Solingen

 • Rank
  Vaatleja
 • Birthday 08/05/1990

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Female
 1. Parim kõhu treenimiseks?

  Vot sellega ongi üks suur AGA... Plaanin külastada personaaltreenerit, kes mõõdaks kõik vajalikud asjad ära+ teeks toitumiskava, aga see saab raske olema, sest olen saanud eluaeg süüa praktiliselt kõike, mida tahtnud olen, sest kaal ei ole oluliselt tõusnud, olen normaalkaalus, aga nüüd vaatan, et natuke on ikka kõhule liigselt kogunenud.
 2. Olen siis detsembrist alates trennides käinud ja nüüd on lemmikuks kujunenud spinningutrennid(teen ka muud muidugi) ning vaadates oma keha, siis ei saa kurta- jalad ja käed on üsna ilusti treenitud, aga probleemi tekitab ikka ja endiselt kõht, kus natuke liigset materjali on. Kui uurisin jõusaalis treeneri käest, millega oleks kõige parem kõhtu treenida, mainides ka oma probleeme vererõhuga, siis saadeti mind selle pingi juurde, kus rindkere ülestõsteid teha, sest muu olevat vererõhu probleemi tõttu ehk liiga karm. Kas siis muud ei jäägi üle konkreetselt kõhu treenimiseks, kui ülestõsted+ üleüldine aeroobne treening? Jooksulint ka ei anna midagi eriti ülakehale, jah? Ning palju peaks tegema siis ikkagi päevas ülestõsteid, et oleks kasu?
 3. Nonii, hakkasin siis sisejalgratta trennides käima ja üsna nakatav minu jaoks, väga meeldib, kuid julgust tõmbab maha veidi hirm, et ehk lähevad sääred väga suureks? Ühel naisterahval, kes selle trenniga juba pikalt tegelenud, on ikka päris suured ja korralikud sääremarjad ja no ei ole ilus... Saab seda kuidagi vältida, teha kõrvale mingeid harjutusi, või on tegu paratamatusega? Ning on siseratas hea ka ülejäänud kehale, mitte vaid jalgadele(rasvapõletus nt)?
 4. Gutzy Sports Gel

  Uurisin siin hiljuti joogi kohta, et mida oleks hea tarbida trenni ajal/ enne trenni, et kauem energiat säilitada. Nüüd oli võimalus saada hea pakkumisega mõned pakid Gutzy Sports Gel'i, mõtlesin proovida. On kogemusi kellelgi, aitab? Kasutusjuhendis öeldud, et üks pakk 10 minutit enne sooritust ja 1 pakk trenni ajal. Algatuseks piisab vast ka ühest enne trenni ilmselt? Jutt käib aeroobsest treeningust.
 5. Milline Spordijook?

  Teen aeroobset treeningut. Enamasti saan ka veega hakkama, aga üks konkreetne treening, 55 minutiline, vajab küll mingit lisaenergiat, muidu on lõpuks ikka liiga kurnatud olla+ pearinglus, keha on nõrk täiesti.
 6. Milline Spordijook?

  Kuid need poodides/ spordiklubides saadaolevad "valmisjoogid" ei ole suuremad asjad?
 7. Milline Spordijook?

  Millist jooki soovitate tarbida trenni ajal? Põhiliselt sooviks, et ta suurendaks vastupidavust, kuid ka rasvade põletamise kiirendamine ei ole halb. Samas uurisin, et nt Fat Burner vastupidavusele kuidagi ei mõju. Mida siis tarbida? Ning kas ainult trenni ajal, või ennem ka?
 8. Algaja- Mida Soovitate?

  Naine, neiu. Jooksmine on üks keeruline asi, väga kergesti hakkab pea ringi käima, kui viimati proovisin natuke värskes õhus, siis koju jõudes viskasin pikali, silme- eest oli must ja oli tunne, et kohe- kohe viskab üldse pildi ära.
 9. Algaja- Mida Soovitate?

  Tere, asi siis nii, et alustasin hiljuti lõpuks ka trennis käimist- hetkel siis erinevad aeroobsed rühmatreeningud+ jooga. Viimast soovitas esialgu üldse arst ja siit tulebki minu teema põhiline mõte- kas ja millist toidulisandit/ jooki soovitate kasutada? Üldiselt mingit lihasmassi ei soovi, ainult kõhult veidi rasva maha+ üldine hea vorm, kuid põhiline mure seisneb selles, et mu vastupidavus on tänu halvale tervisele väga väike, hakkan kergesti hingeldama, vererõhk jamab ja pearinglus ning peavalud on praktiliselt kohe olemas(peale trenni, kui mitte trenni ajal). Võtan ka kaks korda päevas ravimit(anti- depressant), mainin igaksjuhuks, vb mõne asjaga ei sobi kokku vms. Seega ehk midagi mis vastupidavust suurendaks? Ja eelistatud oleks mingid ise kodus valmistatavad segud(olen maitsnud nt sojapulbrist tehtud jooki, kuid see pole ilmselt päris see, mida ma ise vajan).
×