Jump to content

Jass Murutalu

Kasutajad
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About Jass Murutalu

 • Rank
  Vaatleja
 • Birthday 02/27/1988

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 1. 3D Treening: UUED püstivõitluse ja maasvõitluse baaskursused!

  Anname teada, et püstivõitluse baaskursusega on võimalik nüüdsest liituda veel ainult KOGU ETTEMAKSU tasudes! Kursuste alguseni on jäänud 2 päeva!
 2. 3D Treening: UUED püstivõitluse ja maasvõitluse baaskursused!

  Püstivõitluse baaskursuse õhtuses grupis on veel 2 vaba kohta! Kursus stardib juba 7. mail.
 3. 3D Treening: lähivõitluse baaskursus - 29. jaanuar 2013

  Lükkasime eilsest käima uued lähivõitluse baaskursused, nii õhtuse, kui ka päevase variandi. Siin pilt õhtusest grupist.
 4. 3D Treening: PÄEVANE lähivõitluse baaskursus 2013

  Koos on juba 17 huvilist, ootame veel viimaseid ettemaksu tegijaid ja siis saab ametlikult grupi avada. Kursuse alguseni jäänud ainult 3 päeva.
 5. 3D Treening: PÄEVANE lähivõitluse baaskursus 2013

  11 huvilist olemas, vähemalt ühte veel vaja. Kursus algab kuue päeva pärast.
 6. 3D Treening: PÄEVANE lähivõitluse baaskursus 2013

  Registreerunud on hetkel 8 inimest. Kursuse alguseni jäänud 7 päeva!
 7. Lähivõitluse õhtuste trenniaegadega baaskursus sai täis juba kuue päevaga. Ilmselgelt tuli midagi ette võtta. Püüame seda suurt huvi rahuldada ning avame uue lähivõitluse grupi neile, kes saavad trennis käia päevasel ajal. (Nimelt meil käib erinevates treeninggruppides mitmeid inimesi, kelle töögraafik ei kattu tavalise tööajaga, kes võtavad tööpäeva keskel värskendava trennipausi, või kelle koolikohustused võimaldavad päevast treeningut). MMA lähivõitluse baaskursusel õpime kasutama vabamaadlusest tuntud seonguid (clinch), haardeid, heiteid, mahaviimisi, mahaviimiste vältimist ja muid püstimaadluse põhioskusi. Kursuse lõpupoolel lisame maadlusele ka käe- ja põlvelöögid. Kutsume treenima kõiki, keda huvitavad võitluskunstid, või kes soovivad teha huvitavat üldfüüsilist treeningut. Samuti annavad baaskursused väga realistliku ettekujutuse ja algoskused enesekaitsest. Treenime turvaliselt, sportliku ja sõbraliku suhtumisega. Treeningute algus: 29. jaanuar kl 12:00 — Kristiine Judokeskuses (Sõjakooli 3) Treeningute ajad: T 12:00-14:00 — Kristiine Judokeskuses (Sõjakooli 3) R 12:00-14:00 — Kristiine Judokeskuses (Sõjakooli 3) P 12:00-14:00 — Kristiine Spordimajas (Sõpruse pst 161) * Vt treeningsaalide asukohainfot Kestus: 3 kuud (3 trenni nädalas) Kursusega on võimalik liituda ainult kogu kursuse eest tasudes. Ettemaks kogu kursuse eest (3 kuud) – 120 €. (St enne baaskursuse treeningute algust). NB! Naistele poole soodsam eripakkumine: Ettemaksuna kogu kursus 60 €. Registreerumine: Palun täitke registreerumisvorm - http://3dtreening.ee/baaskursus-vorm/ Ülekandega maksmiseks: 3D Treening, 221029654009 (Swedbank), selgitusse nimi + baaskursus. NB! Päevase grupi avamise tingimuseks on osalejate arv grupis vähemalt 12 inimest. Anname registreerunutele grupi seisust jooksvalt teada. Lisainfo: jass[ät]3dtreening.ee ja telefonil 53855152 (Jass Murutalu) Vt korduma kippuvaid küsimusi baaskursuse kohta.
 8. PREhabilitatsiooni teemaline seminar (29. okt)

  Erialane kõrgharidus puudub, MMA ja jõusaali treenerina staaž kokku paar aastat. Kulturismi ja fitnessi treener tase I.
×