Jump to content

KGV

Kasutajad
 • Content count

  42
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by KGV

 1. Mis see läheb kuhugi anatoomiaõpikusse või?
 2. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  Kulturism = / = jõud
 3. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  Ah no sellepärast siis tunduski trennis endal viimane jõutõmbe harjutus kuidagi palju kergemalt Ühesõnaga jah, kasutasin ka käepidemetega kettaid ja olin jube õnnelik, et sama raskus tundus juba palju kergemini.
 4. Lamades surumine viis surmani

  Antud isik kasutas suicide ehk false grippi- See on tegelikult keelatud enamikes organisatsioonides. See on tegelikult täitsa arusaadav, ise suudan ka justkui rohkem jõudu rakendada surumisel. Siiski kasutan smith-masinaid ning juba nendega on vahe sees küll (võrreldes siis pöial-ümber tehnikaga). 1-korra maxil siiski, kus raskused on juba väga suured ja pingutus maksimaalne, ei leia ma põhjendust false gripile. Loomulikult turvajad ei olnud kah adekvaatsed ja turvaraamide puudumine oli kirss tordil. Loodetavasti õpitakse sellest videost midagi (on juba bodybuildingu internetiavarustes küllaltki populaarseks saanud).
 5. Tihtipeale enamikel inimestel on just "seda" keskkonnavahetust hirmsasti vaja, et üldse hakata tegelema regulaarse füüsilise tegevusega.
 6. Vend Vähk Kohtumine Van Dammega

  On vaja, et saaksin korraldada oksjoni - everlasti kindad
 7. Lahjad piimatooted kaovad poest

  Kas see võetakse ka ära??
 8. Nojah eks mingi treenitusebaas all ikka on, kuid sellegipoolest vaevalt ta homme kõndida saab
 9. Endiselt jõhkralt massiivsed sääred, näitab, kui suurt rolli geneetika mängib. Kas TEAM KIIVIKAS läheb nüüd niiöelda suvekruiisile? Eks hooaja jooksul oli huvitav jälgida küll TEAMi tegemisi ja arengut ja sellest tekkiski küsimus, kas suve kasutatakse puhkamiseks ja niisama ühistreeninguteks? Huvitavad pildid olid siin vahepeal trennidest siis, kui võistlusteks valmistumine täiel hool käis.
 10. Meditsiiniline termin on spontaneous pneumothorax midagi sellist.
 11. Ise ei julge eriti enam venitada, sest viimane kord kui spetsiifiliselt läksin neid tegema peale jõutrenni, kukkus parempoolne kops osaliselt kokku, just samal ajal kui kummardasin ette, hoidsin kahe käega eest torust kinni (jalad sirged, ülakeha peaaegu paralleelne maaga, käed sirgelt otse ees torust kinni). Oleks see siis mingil muul ajal juhtunud aga just sellel hetkel ning sellest hetkest peale ei julge venitada enam niimoodi klassikaliselt....
 12. lihasmass....

  Zyzz ei olnud naturaalne kah
 13. Roelly Winklaar

  Meeletus koguses kasvuhormooni... Peaks tema küüntest pilti tegema iga päev, oleks huvitav võrrelda mõne tavalise inimesega.
 14. Kreatiin

  Lusikaga kreatiin suhu ja jood dekstroosi sisaldavat vett peale
 15. Dwayne "the rock" Johnson

  Kasvanud on mees ilusti
 16. Kohupiim rosinatega õhtusöögiks

  Endal on mugavam ja lihtsam kui inimene ei talu suuri koguseid korraga süüa.
 17. Raamatu kirjutamine on hea idee, sest olles Eestis üks vähestest tipus olevatest kulturistidest on lihtne rahvast veelgi enam ennast märkama panna, sest kulturismiga tegeleb niivõrd vähe inimesi. Kombineerides ala ebapopulaarsuse ning tipus olemise saab tulemuseks hea võimaluse kirjutada raamat, kindlasti saavutab müüki suur edu. Ala ebapopulaarsuse all mõtlen just seda, et tavaliselt ei ole inimestel "seda" mida on vaja kulturismis. Aastatepikkune pühendumus, suur töö, planeerimine ja palju muudki on liialt palju "keskmisele" inimesele. Samas tahavad paljud jõusaalis ennast parandada ning teades, et Ott on oma ala tipp, siis on väga lihtne saavutada suurem ja suurem populaarsus. Samuti on kulturismitreening ja üleüldse see elustiil niivõrd keeruline, mispärast võibki lugeda ainult käputäis edukaid inimesi, võrreldes teiste spordialadega. Ei taha halvustada teise spordiga tegelevaid inimesi, kuid aeg on seda lihtsalt näidanud ning vaadeldes maailmapilti tervikuna, siis kulturistid on suur suur vähemus, kuid kindlasti üks tasuvamaid (mitte otseselt rahalises mõttes). Loomulikult aastatepikkune seotus alaga annab tohutult teadmisi ja mõtteid, millest kirjutada.
×