Jump to content

KaisakeM

Moderaatorid
 • Content count

  503
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Posts posted by KaisakeM


 1. Kogu tulemustega tabelit veel üleval pole, kuid absoluuted võitjad on toodud välja. 
  Vasak käsi: 

  1. Vladislavs Krasovskis - Latvija
  2. Raimonds Antonovičs - Latvija
  3. Raimonds Liepiņš - Latvija


  Parem käsi: 

  1. Donatas Krikščiūnas- Lietuva
  2. Raimonds Antonovičs - Latvija
  3. Vladislavs Krasovskis - Latvija

  Siin enamus Läti seltskonnast koos ka, kõikide võsitlejatega koos kahjuks pilti lõpus ei saanudki, kõik olid juba laiali jooksnud. 

  16707547_612256588958562_6213233686598053980_o.jpg


 2. Tänud :) Oli väga põnev jälgida ja ütleme nii, et kui 2 kõva kivi ikka laual suruma said, no siis terve saal elas täiel rinnal kaasa ;) Ei andnud ju kumbki alla. 

  Igatahes tase on siin Lätis kõva, seega tasub eestlastel kogeda ka välisvõistlusi, hoopis teised mehed/naised vastas tehnika, kavaluse ja jõuga. 

  Proovin saada korraldajatelt ka lõplikud tulemused, sest hetkel neid pole veel ei kodulehel ega ka FB lehel üleval.
  Korraldajetele suur kummardus ja kniks, sest võistlus ise oli sujuvalt plaani ja programmi järgi paika pandud ja sujus väga hästi. Vasaku ja parema käe matšid kõikides kategooriates v.a open toimusid paralleelselt 3 laua taga ning tänu sellele ei veninud võistlus öistele tundidele. Open kategooriad (parem ja vasak) toimusid siiski ühe laua taga, et kõik maksimaalselt saaksid kaasa elada ja, et need kõige paremad võistlejad välja selgitada. Autasustasime läks samuti üsna kiirelt, esikolmikud said nii karika, medali, diplomi kui ka kingituse sponsoritelt, seega igati kenasti autasustatud :) 

  Kes nüüd näiteks jälgis või on jälginud käesurumissport ja võistlusi ning sooviks ka ise antud alaga algust teha, siis tasub võtta Eesti käesurujate klubiga ühendust. Nendega saab ühendust jälgides ja kirjutades neile FaceBooki või uurida kodulehte www.armwrestling.ee või võib kirjutada e-mailile info@armwrestling.ee.
  Lisaks info, et igal pühapäeval toimuvad klubil ühised käesurumistrennid, järgmine pühapäev (19.02) tuleb neil treening HC GYM-is, tasuda talub vaid spordiklubi sissepääsu tasu ja saabki ühiselt käesurujatega trenni teha. Niiet, kel huvi, võtke julgelt ühendust ;) 

×