Jump to content

lkv

Kasutajad
 • Sisu loend

  1 883
 • Liitus

 • Viimati külastanud

 • Päevavõidud

  42

lkv viimane päevavõit oli August 21 2016

lkv's oli kõige populaarsem sisu!

Kogukonna Reputatsioon

362 Kõrvad kikki - tark mees räägib

lkv

 • Tase
  Tõsine tegija
 • Sünnipäev August 14

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Female
 • Asukoht
  Tallinn

Viimase Profiili Külastajad

28 248 profile views
 1. Martin Münz: Tere sõbrad ja võistluskaaslased! Loodan, et olete saanud vaatamata suvisele ajale end vormis hoida ning ootate põnevusega infot Fitness5 selle hooaja võistluste kohta. Niisiis siit nad tulevad-sellel aastal toimuvad võistlused 07.oktoobril Tallinnas Arigato spordiklubis, mis on ühtlasi ka kvalifitseerimisvõistlus Euroopa Meistrivõistlustele, mis toimuvad maagilises Norras 4. novembril. Igast kaalu-kategooriast kvalifitseeruvad EM-le 2 parimat. Kellel on misiganes küsimusi, andke julgelt teada kas siia või helistage numbril 56 933 968
 2. Toitumine 24h vahetuses

  https://www.ti.ee/fileadmin/user_upload/failid/dokumendid/Meedia_ja_statistika/Teavitustegevus/Infokirjad/2014/Infokiri_nr_30/mai2014_tookeskkond2.pdf Ma ise olen 24h vahetuses ikkagi terve päeva söönud nii nagu tavaliselt ja öösel teinud kerged vahepalad - tavaliselt on kaasas olnud keefir, avokaado, pähklid, puuviljad. Pärast vahetust olen kodus söönud hommikusöögi ning tavaliselt maganud siis mõned tunnid ja jätkanud oma tavapärases toitumisrutiinis. Samas viibisin Prantsusmaal ühes osakonnas, kus öine vahetus (tegid ainult öövalveid 19:30-06:30) tegi korraliku siesta kl 02 öösel, seal sõid ikka kõik korraliku prae ära ja pidevalt näksisid midagi, aga seda oli paraku nende kehakaalus ka märgata.
 3. Tyngre Classic V

  Väga tubli, palju õnne!!
 4. Teistmoodi fitness, või Olegi blogi

  Lihtsalt pisut täpsustamiseks Fitness5 teemal - EKFL otsustas mitte toetada seda ala, sellepärast on ka hetkel vaikus. Kui ei ole nö liidu toetust, siis ei saa korraldada näiteks Eesti Meistrivõistluseid ja pole ka dopingukontrolle. Mina kaugenen aina enam "fitnessmaailmast", sest minu jaoks kohe kindlasti ei ole fitmodel sport, see on ikkagi missindus. Kõik alad, kus on olnud objektiivselt mõõdetavad tegevused - athletic fitness, fitness5 - nendega ei ole viitsinud liit eriti vaeva näha. Ilmselgelt ei ole ala kandepind nii lai, kui rannafitnessil jne, aga väljund ja võistlejad on tegelikult ka Eestis olemas. Selleks, et ala jõuaks ka pisut laiemale publikule on vaja promo - koduleht kuhu kõik koondada, tutvustustrennid klubides.. - üldse mitte mingi utoopiline tegevus. Oleme igasuguseid asju mõelnud ja välja pakkunud, aga paraku EKFL visioon on kleite sahistavad naised.. Rootsi võistlejatest suurem osa võistleb näiteks ühe hooaja kulturismis, teise massiperioodi jääva hooaja Fitness5/Athleticus või hoopis jõutõstmises. See aasta on Fitness5 kaasa haaratud KÕIK Skandinaavia riigid. Minul on lihtsalt kahju, et ei toetata sellist ideaalset sportlikku jõusaali väljundit - sina, Oleg, oled ju ideaalne näide, kes sellisel võistlusel ka edukalt osales. Igatahes soovin sulle su tegemistes edu ja ehk koostöös mõne klubiga korraldame ikka mõne võistluse ka..
 5. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  ..ja ei ühtegi fitmodeli? Katsu ikka pumba juurde saada, Kirp!!
 6. Põnevaid leide toidupoest.

  http://tarbija24.postimees.ee/3885273/eestis-mueuedavate-munade-masendav-paeritolu-tuli-ilmsiks Tingimusi küll lubati parandada, aga.. sööge talumune ja saate õigest maitsest aru.
 7. Ma ei kahtle, et sa oled eeltööd teinud, aga minu meelest selliste artiklite või arvamuste juures võiks ikkagi konkreetselt viited ka välja tuua.
 8. Vb ei talu magusaineid? Paljudes pulbrites ja valio profeelis on sukraloos. Proteiinibatoonides on ka tihti magusaineid, aga üldiselt vähem - olenevalt batoonist. Mina näiteks ei talu enam sukraloosi ja aspartaami maitset ning ei tarbi neid tooteid, kus see sees on. Müügil on steviaga maitsetatud proteiinipulbreid ka, võid neid proovida. Kõige mõnusam variant - osta tavaline kohupiim (keefir, maitsestamata jogurt), lisa sinna banaan ja marjad - saad väga normaalse magusa kombinatsiooni. Iga kell kaalub üle sukraloosiga magustatud "tervisliku kohupiima".
×