Jump to content

Invention

Kasutajad
 • Content count

  390
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Invention last won the day on September 3 2015

Invention had the most liked content!

Community Reputation

35 Jagab matsu

About Invention

 • Rank
  Kasutaja
 • Birthday 03/20/1987

Kontakteerumise viisid

 • Website URL
  http://www.myspace.com/MiliamaQuintet

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 • Asukoht
  Tallinn
 1. FORMEXPLODE tootest

  Lause " Nende lihasmass suurenes 10 kg võrra vaid 30 päevaga!" peaks juba su küsimusele vastama
 2. Peegel ja kaal ei näita tulemusi

  https://et.wikipedia.org/wiki/Hüpotermia
 3. Peegel ja kaal ei näita tulemusi

  Misasja Ainuke asi, mismoodi see võib su energiat kulutada on see, et keha hakkab suurel määral sooja tootma, et vältida alajahtumist. Küll aga on see kindlasti päris ohtlik (ja mõttetu). Külm vesi ise sul nüüd küll mingit rasva ei põleta.
 4. LihaseKasvatamine

  http://forums.fitness.ee/forum/76-kaalust-juurde/ http://forums.fitness.ee/forum/77-kaalust-maha/ Kõikidele küsimustele on siin vastused. Isegi otsima eriti ei pea.
 5. Polar m400 pulsikell

  Jõusaal 1.15h ja kalorikulu 1000kcal? Elusees mitte. Ta näitas sul varasemalt siis juba mingit jama... Isegi praegune 600kcal on küsitav.
 6. Kui palju Biitsepsile ?

  Kui tegu on algajaga, siis mind huvitaks täitsa, millise tehnikaga sa neid harjutusi teed? Vaadates raskusi on päris suur võimalus, et sa käid saalis ego treenimas, mitte lihaseid.
 7. Taavi Merisalu Blogi

  Eriti hästi mõjub, kui samal ajal MMS'i juua
 8. extreme whey deluxe

  Käisin ostsin täna poest vorsti. Oskab äkki keegi öelda midagi mis oleks kasulik teada.
 9. Ma ei teadnudki, et sa bikini fitnessiga tegeled EDIT: Nüüd alles nägin, et sulgudes on teised alad ka, mitte ainult bikini
 10. Kaitseväes vormi

  Ära väga looda, et sa üldse trenni seal teha saad. Eriti veel SBK ajal. Muidugi kõik sõltub pataljonist
 11. Parim võimalus keha rasvaprotsendi vähendamiseks?

  Sa endast pilti ei taha panna siia? Hetkel tekstist jääb mulje, et pigem on probleem liigses enesekriitilisuses. Tee edasi jõusaali ja anna aega. Muutusteks läheb aega... Kahtlen, et sul on mingit rasvaprotsenti vaja vähendada.
 12. Hemorroidid

  Anna aega veel.... Mingit oppi pole küll vaja.
 13. Siin muidugi tulevad mängu muud tegurid. Kui sa saad oma päevased makrod ja kalorid kätte näiteks valgušeigist, halvaast ja suhkrust, siis sul jääb kõht ilmselgelt tühjaks. Sellepärast süüaksegi pigem kana, juurikaid jms.
 14. Segane peast või? Ainus viis, kuidas sa kuuga nii palju alla saad on ehk rasvaimu või kui mõne jäseme otsast ära lõikad. Ongi pikk aeg. See on aeglane protsess. Ja kui saaksid oma soovitud kaalu, hakkaksid jälle sööma nagu loom? Tee omale selgeks, mis asi on üldse dieet. Hetkel mulle tundub, et sinu jaoks on see mitte-söömine. Arvamusega pole siin midagi pistmist ja toidu kogusega ka mitte. Söö vähem kaloreid sisse kui päevas kulutad ja kaal kukub. Aga mitte päevas kilo.... Pole vahet, mida sööd. Ikka oled või? Loe veel ja põhjalikumalt, sest kõik see teema on siin ära leierdatud juba. Praegu põhinevad sinu "teadmised" naised-saunas-rääkisid tõdedel..
 15. trenni isu kaob ära juba!

  Ühesõnaga vasak on ilusam kui parem?
×