Jump to content

Peep70

Kasutajad
  • Content count

    246
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Peep70

  1. http://powerlifting.ee/blogi/eesti-uliopilaste-ja-tartumaa-koolinoorte-lahtised-mv-klassikalises-joutostmises-2017-protokoll/
  2. TULEMUSED: http://joudjavaim.ee/news/tartumaa-2016-mv-klassikalises-joutostmises-voistlejad/
  3. Ajakava ja registreeritud võistlejad: http://joudjavaim.ee/news/tartumaa-2016-mv-klassikalises-joutostmises-voistlejad/
  4. http://tartu.postimees.ee/3917593/siim-rast-pustitas-joutostmises-absoluutse-eesti-rekordi
  5. Lisatud AJAKAVA. Lõplikult registreeritud võistlejad. http://joudjavaim.ee/news/emv-klassikalises-joutostmises-2016-voistlejad/
  6. NB! Kõik võistlejad, kes on eelnevalt registreeritud, peavad saatma ka lõpliku registreerimise kinnituse (enne 6. nov. 2016 kell 23:00!), kus kinnitavad oma osalemist EMV-l või sellest loobumist. Lõplikult registreeritud võistlejad peavad maksma ka osalustasud. Lõplikul registreerimisel võivad sportlased, soovi korral, muuta esialgselt ülesantud kaalukategooriat. Hiljem seda teha ei saa (võistlustel tuleb osaleda lõplikult ülesantud kategoorias)! Hetkeseisuga on lõplikult registreeritud võistlejad tumedalt: http://joudjavaim.ee/news/emv-klassikalises-joutostmises-2016-voistlejad/
  7. Hetkeseisuga registreeritud võistlejad: http://joudjavaim.ee/news/emv-klassikalises-joutostmises-2016-voistlejad/
  8. Eelregistreeritud võistlejaid saad jooksvalt jälgida siit: http://joudjavaim.ee/news/emv-klassikalises-joutostmises-2016-voistlejad/
  9. ...jätkame 4 aasta tagust teemat: Hetkel taas Poolas, Szszyrkis toimumas 2016 a noorte ja juuniorite jõutõstmise MM. Meie eestlaste tegemistest. Eile tegi oma avastardi Kermo Pärn (-66kg). Kermo kükkis 182,5 kg, surus lamades 117,5 kg ja tõmbas 215 kg - mis tagas talle ka pronksmedali! Kogusumma 515 kg tagas 4-nda koha (pronksmedalist jäi puudu 7,5 kg) Täna õhtul kell 19:30 on võistlustules Mark kihu (-83kg, noor). Neljapäeval kell 14:00 Margus Kärner (-83kg, juunior). Laupäeval kell 10:00 Mihkel Ruut (-120kg, noor). Võistluste ülekanne: http://goodlift.info/live1/onlineside.html
  10. EKV klassikalises (varustuseta) lamades surumises 2016 - juhend

    Registreeritud võistlejad: Naised - 52 kg Marika Kütsen, Tallinn , 1974 - 57 kg Kaisa Laurand, Risti, 1984 Eli Pilve, SK Reval-Sport, 1982 - 72 kg Karin Mikk, SK Sparta, 1981 Mirjam Kase, SK Sparta, 1998 Laura Lenbaum, SK Sparta, 1987 - 84 kg Jana Olak, TÜASK, 1966 Carolin Simenson, TÜASK, 1988 Mehed - 74 kg Mihkel Lees, TÜASK, 1987 Ahti Prits, SK Sparta, 1964 Artur Olle, Läänemaa, 1985 Karl Michael Valk, SK Reval-Sport, 1994 Andrei Koplik, RSK sPORTKUNDA,1987 - 83 kg Jüri Haud, Rapla, 1984 Harri Olak, TÜASK, 1992 Tiit Saarma, KLSM, 1990 Mati Kase, SK Sparta, 1990 Allan Nikopensius, TÜASK, 1987 Mihkel Laas, SK Reval-Sport, 1954 - 93 kg Alar Kraav, TÜASK, 1990 Kristo Krõlov, TKHK, 1995 Tarmo Sikk, Halinga, 1994 Rando Raaper, Saaremaa, 1988 Kristjan Kotli, SK Reval-Sport, 1995 Alexander Andrusenko, TÜASK, 1986 Andri Eric Külaviir, SK Reval-Sport, 1998 Rando Raudsepp, Kündja Spordiklubi,1981 - 105 kg Argo Erit, SK Sparta, 1986 Marko Mumm, TÜASK, 1988 Risto Sappinen, SK Sparta, 1976 Hjalmar Mäe, SK Reval-Sport, 1980 - 120 kg Elar Kraav, TÜASK, 1987 Sigmar Avald, TKHK, 1977 Gunnar Enkel, Tallinn, 1956 Rainer Raaper, Saaremaa, 1987 Andres Külaviir, SK Reval-Sport, 1973 120 + kg Siim Rast, SK Reval-Sport, 1988 Kaur-Mikk Pehme, TÜASK, 1988 Oliver Sillaots, SK Reval-Sport, 1978 Raul Randmäe, SK Reval-Sport, 1948 Kaido Leesmann, SK Reval-Sport,1969 Martin Vahtramäe, SK Reval-Sport, 1993
  11. TULEMUSED: http://joudjavaim.ee/news/eesti-uliopilaste-lahtised-mv-klassikalises-lamades-surumises-2016-ja-tartumaa-noorte-ja-juuniorite-klassikalise-lamades-surumise-meistrivoistluse-2016-osalejad/
  12. EMV jõutõstmises 2016 - juhend

    Lõplikult registreeritud võistlejad Naised -47 Marika Kütsen, Tallinn, 1974, M1 -52 Paula Helena Kuklane, SK Sparta, 1999, noor -57 Marianna Bogdanova, TÜASK, 1983, avatud -72 Mirjam Kase, SK Sparta, 1998, noor Gertina Simenson, TÜASK, 1997, juunior Liisi Himma, Sõmerpalu, 1986, avatud -84 Kristin Petersel, SK Sparta, 1998, noor Karin Mikk, SK Sparta, 1981, avatud Karoliina Kase, TÜASK, 1992, avatud Mehed -59 Ants Torri, Märjamaa SK, 1957, M2 Elmar Põldsalu, Palmse, 1948, M3 -66 Kermo Pärn, TÜASK, 1998, noor -74 Henri Olak, TÜASK, 1999, noor Taavi Kärner, TÜASK, 1997, juunior Agris Reppo, TÜASK, 1996, juunior Karl Michael Valk, SK Reval-Sport, 1994, juunior Peep Päll, TÜASK, 1970, M1 Antti Markus, SK Sparta, 1973, M1 Ahti Prits, SK Sparta, 1964, M2 -83 Mark Kihu, TÜASK, 2000, noor Marko Lind, TKHK, 1995, juunior Rainar Metsalu, TKHK, 1994, juunior Margus Kärner, TÜASK, 1993, juunior Aleks Mihkelson, Otepää, 1997, juunior Harri Olak, TÜASK, 1992, avatud Roland Desjatski, Võru, 1988, avatud Heino Maiste, Märjamaa SK, 1949, M3 -93 Keijo Orgvee, Paide, 1999, noor Rudolf Põldma, SK Reval-Sport, 1998, noor Andri Eric Külaviir, SK Reval-Sport, 1998, noor Kristo Krõlov, TKHK, 1995, juunior Robin Sulg, SK Reval-Sport, 1996, juunior Kristjan Kotli, SK Reval-Sport, 1995, juunior Kalev Kotto, Rapla, 1964, M2 Endel Põldsalu, Tartumaa, 1955, M3 Viktor Guštšin, Toila, 1946, M4 -105 Roman Zadoroznõi, SK Reval-Sport, 1998, noor Argo Erit, SK Sparta, 1986, avatud Marko Mumm, TÜASK, 1988, avatud Alex-Edward Raus, TÜASK, 1992, avatud Jevgeni Jablokov, SK Reval-Sport, 1988, avatud Kalev Martsepp, SK Ringi, 1959, M2 Tiit Heide, Kadrina, 1950, M3 Mihkel Laurits, Märjamaa SK, 1944, M4 -120 Mihkel Ruut, TÜASK, 1999, noor Pavel Budanov, SK Reval-Sport, 1998, noor Mihkel Raadik, 1991, TTÜ Spordiklubi, avatud Andres Külaviir, SK Reval-Sport, 1973, M1 Gunnar Enkel, 1956, M3 +120 Martin Vahtramäe, SK Reval-Sport, 1993, juunior Siim Rast, SK Reval-Sport, 1988, avatud Günter Koovit, Saare vald, 1976, M1 Märt Männik, Jüri, 1964, M2 NB! Võistluste lõplik ajakava selgub lähiajal. Võistlejate grupid on eeldatavalt järgmised: 1. grupp - Naised - 9 tk 2. grupp - Mehed -59,-66,-74 kg - 10 tk 3. grupp - 83 kg - 8 tk 4. grupp - 93 kg -9 tk 5. grupp - 105 kg - 8 tk 6. grupp - 120 ja +120 kg - 9 tk
  13. Juhendid ja hetkeseisuga registreeritud võistlejad siin: http://joudjavaim.ee/uudised/
  14. EMV jõutõstmises 2016 - juhend

    Eelregistreeritud võistlejad Naised -47 Marika Kütsen, Tallinn, 1974, M1 -52 Paula Helena Kuklane, SK Sparta, 1999, noor -57 Marianna Bogdanova, TÜASK, 1983, avatud -72 Mirjam Kase, SK Sparta, 1998, noor Gertina Simenson, TÜASK, 1997, juunior Liisi Himma, Sõmerpalu, 1986, avatud -84 Kristin Petersel, SK Sparta, 1998, noor Karin Mikk, SK Sparta, 1981, avatud Karoliina Kase, TÜASK, 1992, avatud +84 Kristel Loorits, TÜASK, 1997, juunior Mehed -59 Christian Sepp, Märjamaa SK, 1995, juunior Ants Torri, Märjamaa SK, 1957, M2 Elmar Põldsalu, Palmse, 1948, M3 -66 Kermo Pärn, TÜASK, 1998, noor -74 Henri Olak, TÜASK, 1999, noor Taavi Kärner, TÜASK, 1997, juunior Agris Reppo, TÜASK, 1996, juunior Karl Michael Valk, SK Reval-Sport, 1994, juunior Peep Päll, TÜASK, 1970, M1 Antti Markus, SK Sparta, 1973, M1 Ahti Prits, SK Sparta, 1964, M2 -83 Mark Kihu, TÜASK, 2000, noor Arti Ottel, SK Reval-Sport, 1998, noor Andri Eric Külaviir, SK Reval-Sport, 1998, noor Marko Lind, TKHK, 1995, juunior Rainar Metsalu, TKHK, 1994, juunior Margus Kärner, TÜASK, 1993, juunior Aleks Mihkelson, Otepää, 1997, juunior Jürgen Leesmann, SK Reval-Sport, 1993, juunior Harri Olak, TÜASK, 1992, avatud Roland Desjatski, Võru, 1988, avatud Artur Lenbaum, SK Sparta, 1987, avatud Kalev Teder, Märjamaa SK, 1948, M3 Heino Maiste, Märjamaa SK, 1949, M3 -93 Keijo Orgvee, Paide, 1999, noor Rudolf Põldma, SK Reval-Sport, 1998, noor Kristo Krõlov, TKHK, 1995, juunior Robin Sulg, SK Reval-Sport, 1996, juunior Kristjan Kotli, SK Reval-Sport, 1995, juunior Kalev Kotto, Rapla, 1964, M2 Viktor Guštšin, Toila, 1946, M4 -105 Roman Zadoroznõi, SK Reval-Sport, 1998, noor Urmo Paju, TKHK, 1996, juunior Tõnis Holmberg, Märjamaa SK, 1995, juunior Argo Erit, SK Sparta, 1986, avatud Marko Mumm, TÜASK, 1988, avatud Alex-Edward Raus, TÜASK, 1992, avatud Jevgeni Jablokov, SK Reval-Sport, 1988, avatud Andres Külaviir, SK Reval-Sport, 1973, M1 Kalev Martsepp, SK Ringi, 1959, M2 Tiit Heide, Kadrina, 1950, M3 Mihkel Laurits, Märjamaa SK, 1944, M4 -120 Mihkel Ruut, TÜASK, 1999, noor Pavel Budanov, SK Reval-Sport, 1998, noor Sigmar Avald, TKHK, 1977, avatud Mihkel Raadik, 1991, TTÜ Spordiklubi, avatud Gunnar Enkel, 1956, M3 +120 Martin Vahtramäe, SK Reval-Sport, 1993, juunior Siim Rast, SK Reval-Sport, 1988, avatud Günter Koovit, Saarde vald, 1976, M1 Kaido Leesmann, SK Reval-Sport, 1969, M1 Märt Männik, Jüri, 1964, M2
  15. Palju õnne Andrile ja (Masters Andresele) uute Eesti noorte rekordite, küki 255 kg ja kogusumma 640 kg (255+152,5+232,5) eest!
  16. http://joudjavaim.ee/news/eesti-uliopilaste-lahtised-mv-klassikalises-lamades-surumises-2016-ja-tartumaa-noorte-ja-juuniorite-klassikalise-lamades-surumise-meistrivoistluse-2016-osalejad/
  17. EMV lamades surumises 2016 - juhend

    NB! UUS ajakava üleval! Suuremate meeste ( -93kg, -105kg, -120kg, 120+kg) kaalumine 12.15-13.45
  18. EMV lamades surumises 2016 - juhend

    NB! UUS ajakava 10.00-11.30-kaalumine (naised, mehed -59kg, -66kg, -74kg, -83kg) 32 12.00-1.grupp (naised) 6 12.30-2.grupp (mehed -59kg, -66kg, -74kg) 13 13.15-3.grupp (mehed -83) 13 12.15-13.45-kaalumine (mehed -93kg, -105kg, -120kg, 120+kg) 33 14.15-4.grupp (mehed -93) 10 15.00-5.grupp (mehed-105) 8 15.30-6.grupp (mehed-120) 8 16.00-7.grupp (mehed 120+)7 16.30-autasustamine
  19. Euroopa MV klassikalises jõutõstmises edukalt lõppenud, aeg kokkuvõteteks. 1. Suured tänud noortele abilistele - TÜASK jõutõstjatele ja TÜ kkt tudengitele! Loaderid, spotterid (kettamehed) - EPF juhatuselt tuli tagasiside - peaaegu Euroopa parimad! Erilised tänud neile, kes ei taha tähelepanu ega suurt tasu, vaid on nõus isegi öötundidel, oma abikäed rasketel hetketel külge panema!!! "Nüüd tean, kellega saab rallit sõita!" 2. Eesti koondise võistlejad, treenerid. Tublid! Kokku võideti 5 medalit (1 kuld, 1 hõbe ja 3 pronksi). Üksikalamedaleid 18 (1 kuld, 4 hõbedat ja 13 pronksi). 47 uut Eesti rekordit! (Õigel ajal, õiges kohas - Euroopa MV-l, Tartus!) Riikide arvestuses: mehed - avatud klassis 3. koht! (24 riiki), noored 5. (13), juuniorid 12. (22). Naised - avatud klassis 9. (22), noored 8. (12), juuniorid 6. (17). Tänud veel kord kõigile abilistele, korraldajatele ning sportlastele, treeneritele! Saime hakkama suure asjaga! Suurematest tulevikuplaanidest jõutõstmissõpradele. 1) Korraldame 2.-8. oktoober 2016 MM jõutõstmises (Masters, Tallinn). Valgevene ja klassikalise jõutõstmise huvilistele. 2) Juuni 2017 MM klassikalises jõutõstmises (kõigile, Minsk). Buss ja bussijuht juba valmis!
  20. https://drive.google.com/file/d/0B9tQrXh6BYeuMm9jYVY5R1NKQnc/view
  21. AJAKAVA Laupäev 5. märts 10:00 Naised (noored) -43,-47,-52 kg (10 võistlejat) – Ornella Mundi , Paula Helena Kuklane Naised (noored) -57 kg (7 võistlejat) 13:30 Võistluste avamine 14:00 Naised (noored) -63, -72, -84 ja +84 kg (17 võistlejat) 18:00 Mehed (noored) -53, -59 kg (10 võistlejat) Mehed (noored) -66, -74 kg (11 võistlejat) – Kermo Pärn, Sander Põhjala, Mark Kihu Pühapäev 6. märts 10:00 Naised (juuniorid) -43, -47,-52 kg (13 võistlejat) Naised (juuniorid) -57, -63 kg (15 võistlejat) – Laura-Lisett Lepp, Ave Tüür 15:00 Mehed (juuniorid) -83, -93 kg (13 võistlejat) – Andri Eric Külaviir 18:30 Naised (juuniorid) -72, -84, +84 kg (9+11 võistlejat) – Gertina Simenson, Kristel Loorits Esmaspäev 7. Märts 11:00 Mehed (noored) -105, 120, +120 kg (11 võistlejat) – Mihkel Ruut Mehed (juuniorid) – 66 kg (14 võistlejat) – Siim Jürgenstein, Marius Lemming 16:00 Mehed (juuniorid) -59, -74 kg (21 võistlejat) – Karl Michael Valk, Agris Reppo Teisipäev 8. Märts 10:00 Mehed (juuniorid) – 83 kg ( 12 võistlejat) – Rainar Metsalu Mehed (juuniorid) – 93 kg (14 võistlejat) – Kristo Krõlov 15:00 Mehed (juuniorid) -105 kg (13 võistlejat) – Siim Salin Mehed (juuniorid) -120, +120 kg (7 võistlejat) – Aivar Siska Kolmapäev 9. Märts 12:00 Naised -47, -52 kg (16 võistlejat) – Liisi Kreen Naised -57 kg (10 võistlejat) – Marianna Bogdanova 17:00 Mehed -59, -66 kg (13 võistlejat) Neljapäev 10. Märts 11:00 Naised -63 kg (12 võistlejat) Naised -72 kg (13 võistlejat) – Liisi Himma 16:00 Mehed -74 kg (17 võistlejat) – Aimar Kuusnõmm Mehed -83 kg (16 võistlejat) Reede 11. Märts 10:00 Naised -84, +84 kg (12 võistlejat) – Karoliina Kase, Eliise Peterson 14:00 Mehed -93 kg (17 võistlejat) – Margus Silbaum, Siim Sammalkivi 18:00 Mehed -105 kg (15 võistlejat) – Alex-Edward Raus, Marko Mumm Laupäev 12. Märts 11:00 Mehed -120 kg (10 võistlejat) – Elar Kraav, Marek Vähi Mehed +120 kg (8 võistlejat) – Siim Rast
  22. NAISED Ornella Mundi - 52 kg Sub-jun Paula Helena Kuklane - 52 kg Sub-jun Ave Tüür - 63 kg Jun Kristel Loorits - 84 kg Jun Gertina Simenson - 72 kg Jun Laura Lisett Lepp - 63 kg Jun Marianna Bogdanova - 57 kg Open Liisi Kreen - 52 kg Open Karoliina Kase - 84 kg Open Liisi Himma - 72 kg Open Eliise Peterson - 84 kg Open MEHED Sander Põhjala - 66 kg Sub-jun Kermo Pärn - 66 kg Sub-jun Mark Kihu - 74 kg Sub-jun Andri Eric Külaviir - 83 kg Sub-jun Mihkel Ruut - 120 kg Sub-jun Marius Lemming - 66 kg Jun Siim Jürgenstein - 66 kg Jun Karl Michael Valk -74 kg Jun Agris Reppo Kuni 74 kg Jun Rainar Metsalu -83 kg Jun Kristo Krõlov - 93 kg Jun Siim Salin -105 kg Jun Aivar Siska -120 kg Jun Aimar Kuusnõmm - 74 kg Open Margus Silbaum - 93 kg Open Siim Sammalkivi - 93 kg Open Alex-Edward Raus -105 kg Open Marko Mumm -105 kg Open Elar Kraav - 120 kg Open Marek Vähi - 120 kg Open Siim Rast + 120 kg Open
×