leekas

Kasutajad
 • Sisu loend

  29
 • Liitus

 • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

leekas

 • Tase
  Algaja
 • Sünnipäev 19.03.1967

Viimase Profiili Külastajad

1 504 profile views
 1. Küsin sellise küsimuse, et kas antud olukorrale on võimalik trennikava koostada?
 2. et siis tuleks inimese anatoomia ja füsioloogia endale selgeks teha?? kõlab umbes nii, et kui hammas valutab siis tasub ise puurida jne
 3. Jõusaal annaks ilmselt vastupidavuse ja saaks lahti kah õllelihasest.
 4. See diagnoos ongi ju spetsialisti käest saadud!
 5. Selleks, et miskit saavutada on vaja raha-meie haigekassa ei maksa midagi kinni paraku.
 6. ehk siis füsioterapeut? Mis temaga peale hakata?
 7. Rinnaosa küfoos lamenenud, diskid madaldunud ja degenereerunud, lülikehad ostefüütidega, mis loovad lülikehade eesmistel pindadel osteoose. Lõlisamba rinnaosa jäigastunud, rigiidne. Nimmelordoos järsult süvenenud, diskid ettepole avatud. eesmiste ostefüütidega, lülikehade tagumised osad omavahel kontaktis. Rinnaosa üleminekul kaelaosaks skolioos vasakule 6 - 8 kraadi. Vasak abaluu paar sentimeetrit madalamal kui parem tulemustega. Vasak õlavööde vajunud võrreldes paremaga allapoole. mülemapoolne totaalne neuropaatia, mis on enim väljendunud vasakul. innervatsiooniala (sirutajad) ülimalt langenud lihasjõudlusega. Alajäsemetel lihased atrofeerunud, eriti vasakul. See siis täpne jutt
 8. Tere! Loodetavasti postitan õigesse kohta! Aga küsimus järgmine, et kuidas kätuda jõusaalis, kui on kesknärvisüsteemi kahjustus? See väljendub selles, et lihast pole olemas kätel.Olen kunagi mõned aastad jõusaalis käinud ja sain ka vastupidavuse. Samas 50kg kotte , automootoreid sikutada jne jne pole probleem. Hetkel ei saa jopetki selga, kui pean vasakut kätt kasutama. Töövõimehindamise komisjon leidis, et kõik on OK. Vaskakul käel on see surnud käe sündroom. Raviarst leidis, et mul pole jalalihaseid kah! Jusaali vaja minna, sest kehakaal tõusnud-enam ju niipalju füüsilist tööd ei tee. Kõhule pekki kogunud. Täpne diagnoos on radikulopaatia Mida arvate või soovitate?
 9. See koht on fitness4U ja treener oli Igor. Aga vahet pole, kuna seal juba ammu ei käi! Tuleb tegeleda tõsisemate probleemidega!
 10. Kas siis arstid ajavad pada ja kolesterooli teemat polegi olemas? Puhas MULL siis?
 11. tore arutelu küll,kuid küsimus oli toidulisandite kohta. Arginiin CLA Haikõhre ektrakt kindlasti on neid veel.
 12. Pidasin silmas seda,kui kolesterool on üle normi.LOomulikult on vajalik organismile.
 13. Kindlasti on sellest juttu olnud teemades,kuid ilmselt pole kõiki jõudnud lugeda. Küsimus siis selline,et millistel toidulisanditel on kolesterooli alandav mõju? Ehk,mida siis koost tervisliku toitumisega võiks kasutada?
 14. see,et algajale soovitatakse intervalltreeningut.