Jump to content

ValterO

Kasutajad
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About ValterO

 • Rank
  Vaatleja
 • Birthday 03/21/1994
 1. Kardiotreening

  Terv. Kolasin foorumis ringi, otsisin ja otsisin, ei suutnud leida , et mis pulsisagedusega oleks kõige efektiivsem joosta rasva põletamise eesmärgil ? Olen kuulnud juttu, et see madala pulsiga treening ei ole ilmselt kõige parem ? Ja sellepärast pole vaja nüüd õiendama hakata, et ma ei oska otsingut kasutada ja seal on kõik olemas.
 2. Käsivarre-randmevalu

  Ilmselt tuleb siis hantlite peale üle minna. Kuna suht väike jõusaal, siis hantlite valik on ka väga nadi, aga eks proovib kuidagi hakkama saada.
 3. Käsivarre-randmevalu

  Probleem siis selles, et kui teen biitsepsit kangiga, siis harjutuse ajal pole midagi, aga kui kangi käest panen siis lööb kätesse selline nagu, luuvalu või jube pinge sisse. Kang iseeneset pole raske, lihas nagu jõuab aga just see luuvalu segab tegemist. Milles probleem ? Teen kuidagi midagi valesti ?
 4. Lihasmassi juurde saamine

  Jah, ega ma nüüd just kondine pole, aga teen aeroobset ka, et seda viimast "pehmet" maha saada. Aga ega ma nüüd päris selline ka pole kellel rasv üle püksiääre maha tahab voolata. Ja isa ma paraku küll tervislikult toituma ei saa sundida.
 5. Lihasmassi juurde saamine

  Selge rohkem küsimusi pole !
 6. Lihasmassi juurde saamine

  Ega ma siis sellepeale ei loodagi, et söön pulbrit ja saan ramboks. Paljud räägivad, et võiks neid kasutada, ei saa kõiki aineid ikka niipalju toidust kätte kui võiks. Ja kuna ma alles 16 ja elan vanematega koos, siis enamasti söön seda mida teised, niiet toitumine nüüd päris sellline ei ole kui ta olla võiks.
 7. Lihasmassi juurde saamine

  Terv. Jõusaaliga olen tegelenud pea kaks aastat, küll aga oli vahepeal paus sees. Nüüd siis tuli mõte , et kuna teen koguaeg aktiivselt trenni, siis tahaks lihasmassi juurde saada, et kas mis lisandeid või jooke sööma/jooma võiks/peaks ? Pikkust muidu 180cm ja kaalu 85kg. Või on seda kaalu juba isegi palju ja mingeid lisandeid süüa ei tohiks ? Varem selliseid lisandeid ega asju söönud pole. Taastusjooki olen ainult tarbinud. Vabandan kui teema valesse kohta sai.
×