Jump to content

Eleri

Fitness.ee
  • Sisu loend

    799
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    22

Koik Eleri postitused

  1. Egert Oiov - games classic bodybuilding -175cm 4. koht! Ott Kiivikas - kulturism -85kg 5. koht.
  2. World Fitness Championships 2018

    Endla edetabeli 3. koht
  3. World Fitness Championships 2018

    Õnnela edetabeli 6. koht!
  4. World Fitness Championships 2018

    Arida on maailma reitingu 3. koht!
  5. World Fitness Championships 2018

    Protokollid meie vōistlejate kategooriatest
  6. World Fitness Championships 2018

    Greete Sügis - 4. koht!
  7. World Fitness Championships 2018

    Liis Marian Toomse 6. koh t
  8. World Fitness Championships 2018

    Endla Vaher - MM Pronks
  9. World Fitness Championships 2018

    Julia Tšižova - MM Pronks
  10. World Fitness Championships 2018

    Maailmameister - Arida Muru
  11. World Fitness Championships 2018

    Ats Lahi - maailma 5. mees!
  12. Arnold Classic Europe 2018

    Live ülekanne:
  13. IFBB DIAMOND CUP POLAND 2018

    Ja Otile veel üks kuld
  14. IFBB DIAMOND CUP POLAND 2018

    Agne PRONKS!!
  15. Need ei ole lõplikud nimekirjad. Raini ja Peebu kategooria pandi kokku Siimu games kategooriad samuti koos
  16. Bronnige siis endal neljapäevast pühapäevani aeg ära, sest võistlustest tehakse ka otseülekanne https://www.ifbb.com/europeans-2018-tv-live-streaming/ Neljapäev: Rain Kuusnõmm - Klassikaline kulturism -168cmPeep Reinart - Klassikaline kulturism -171cmSiim Savisaar - Klassikaline kulturism -180cm Reede:Egert Oiov - Men's physique -176cmLilian Rannu - Wellness fitness -168cmÕnnela Raudsepp - Wellness fitness -168cmEsta Pilt - Bodyfitness masters 45+ Laupäev: Endla Vaher - Fitness +163cm poolfinaalAnastasia Jevdokimova - Bodyfitness -172cmRaigo Kuusnõmm - Kulturism -75kgOtt Kiivikas - Kulturism -85kg Pühapäev: Karina Polovnikova - Bikiinifitness juunior -160cmJana Teder - Bikiinifitness masters 35-39 +163cmTuuli Jürgens - Bikiinifitness masters 35-39 +163cmMerili Jesaar - Bikiinifitness -158cmAnita Stalmatskaja - Bikiinifitness -158cmArida Muru - Bikiinifitness -160cmMariliis Mia Topp - Bikiinifitness -162cmAndra Vagur - Bikiinifitness -169cmAgne Kiviselg - Bikiinifitness -169cmKadri Tammoja - Bikiinifitness +172cmKaisa Abner - Bikiinifitness +172cmMari Pukk - Bikiinifitness +172cmJane Tammearu - Bikiinifitness +172cmKsenia Egorova - Bikiinifitness +172cm
  17. Regamine on täies hoos ja võistlejad homseks valmis
  18. Fitnie Academy Galinta Cup 2018

    Kulturism -90kg Raigo Kuusnõmm 3. koht Ott Kiivikas 1. koht Fitmodell open Julia Smoli 5. koht Olga Žibanova 3. koht Julia Korotõtš 2. koht Bodyfitness Ketlin Tagamets 4. koht
  19. Klassikalise kulturismi vabakavad Klassikalise kulturismi võrdlused Kulturism juuniorid + klassikaline kulturism absoluut Rannafitness absoluut Bikiinifitness absoluut
  20. Laste võistlustest mõned pildid Pärnu Postimehest https://parnu.postimees.ee/4470865/galerii-kulturismivoistlused-parnus-algasid-lastefitnessiga?gallery=122617&image=7781569
  21. Tasapisi ka pilte: Siim Kinnas on esimesed pildid üles laadinud, varsti tuleb lisa Timo Majuri pildid siit: Ja siit:
  22. Enne kui ametlikud protokollid tulevad, siis esikolmikud Laste fitness -9 1. Lyneth Hirvela 2. Milana Knõsheva 3. Heidi Voor-Voort Laste fitness 11 1. Anastasia Ussova 2. Marleen Ruusmaa 3. Nora-Lise Maksing Laste fitness 12 1. Annika Absalon 2. Kadri Eskor 3. Lisandra Aaslaid Laste fitness 13-14 1. Eva-Lotta Akkermann 2. Sofia Zapalova 3. Lisat Antsmaa Bikiiniftness noored/juuniorid 1. Kertu Roose 2. Regina Hiiet 3. Erika Lobova Bikiinifitness -163cm 1. Kai Tammsaar 2. Anita Stalmatskaja 3. Relika Merilai Bikiinifitness -169cm 1. Kristel Mikkus 2. Maris Jõks 3. Elli Valla Bikiinifitness +169cm 1. Merli Oago 2. Liina Laur 3. Diana Teor Bodyfitness 1. Anneli Volkov 2. Ketlin Tagamets 3. Kristin Rammus Rannafitness juuniorid 1. Joakim Ungerson 2. Ivar Veskus 3. Rasmus Klaos Rannafitness mehed 1. Pavel Babtsenko 2. Allar Pedak 3. Valentin Ivin Kulturism juuniorid 1. Chris Leppik 2. Matis Vunk 3. Janis Krupins Klassikaline kulturism 1. Sten Märtin 2. Venno Kornak 3. Jürgen Laas Kulturism absoluut 1. Sten Märtin Rannafitness absoluut 1. Joakim Ungerson Bikiinifitness absoluut 1. Merli Oago
×