Jump to content

ums557

Kasutajad
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About ums557

 • Rank
  Vaatleja
 • Birthday 01/01/1977
 1. Olen ka varem selle kohta lugenud, aga hiljuti märkasin reklaami @ https://vshred.com/ ja sattusin jälle mõttesse. Lubatakse, et HIIT cardio trenni tuleb teha 3 * 15 mintsa nädalas ja see on kogu cardio mida sa vajad. Käivitab rasvapõletus protsessid, mis töötavad 24/7. Kes on selle järgi päriselt treeninud, kas see on tõsi? Pluss see oleks ka ikka korralik ajavõit (selle asemel et nädalas mitmeid tunde jooksmas käia)
 2. Olen ostnud päris palju konveierilt tulevaid toitumiskavasid, aga need ei ole soovitud tulemust andnud. Soovin personaalset lähenemist/tuge, iganädalane ülevaatus ja korrigeerimine või ma ka ei tea, kuidas need asjad käivad. Ühesõnaga, seekord tahaks päriselt ka tulemust;) Olen toitumisnõustajat otsinud sellelt lehelt: http://www.toitumisnoustajad.ee/toitumisnoustajad/ Valik on suur, ei tea, keda ja mille järgi peaks eelistama. Ehk oskab keegi oma kogemuste põhjal soovitada head ja pühendunud spetsialisti Tallinnas, kellega koostööd teha.
 3. Soovime suurema seltskonnaga üürida Tallinnas pallimängu saali - saalihoki, korvpall jms - ja seda päris palju, mitmeid, mitmeid kordi nädalas. Otsime kohta kus: - oleksid olemas jalgpalli väravad; - on lootust saada palju vabasid saalikastuamise aegasid; - saab juurde üürida turvalist ruumi varustuse hoidmiseks. Olen tänulik igasuguse info, soovituste ja mõtete eest, kust kohast sellist saali leida oleks võimalik? Ehk on võimalik küsida näiteks koolide võimlaid päeva teises pooles?
 4. Luuümbrisepõletik?

  Kasutan ka juhtust ja võtan sõna. Kas on võimalik, et mul on sama probleem, aga käsivarre luudega? Nimelt just biitsepsi harjutuste tegemisel hantlitega. Käsivarred (mitte õlavarred) muutuvad katsudes valusaks ja just luu, mitte lihas. Koormus ei ole minu arvates midagi erilist - 8-10 seeriat / ca 10 kordust / 2x nädalas.
×