Jump to content

Arutry

Kasutajad
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About Arutry

 • Rank
  Vaatleja
 • Birthday 01/01/1900
 1. EBATAVALINE VÕITLUSKUNST

  Capoeira on unikaalne mitmekülge võitluskunst ja igaüks saab leida capoeiras seda, mida talle meeldib. Kui teile meeldib võitluskunsti ja enesekaitse aspektid, siis siin on teile videod: http://www.youtube.com/watch?v=e0KfQE2-ZqA siin on ka traditsioonilised võistlused, kus on rõhk pandud rohkem taktikale Miks capoeirat peetakse ainult tantsuks? Sest keegi ei hakka nii sama õues kaklust näitama, vaid kui kõik capoeiristad saavad kokku, siis see on pidu, see on muusika, tantsimine, laulmine... sedagi näeb enamus inimesi pealt ja arvavad, et see ongi kogu capoeira.
 2. EBATAVALINE VÕITLUSKUNST

  Kui tahate saada tugevamaks, õppida ennast kaitsma, arendada tasakaalu ja painduvust - siis brasiilia võitluskunst Capoeira aitab Teil saavutada väga palju tänu traditsioonide rikkusele ja mitmekülgsusele: ebatavaline võitlus, muusika, kaasakiskuv mängu loomingulisus... Esimene trenn on TASUTA! Tulge ja proovige. Peale trenni teid ootavad: - jõusaal (treeningukava ja instruktori teenused on hinna sees) - ujula (suur bassein Pirita Top SPA hotellis) - soome- ja aurusaun - bassein veemassaažiga Meil on rühmad iga vanuse jaoks ja trenni on oodatud nii neiud kui ka noormehed. põhjalikum kirjeldus - http://www.berimba.ee/showNewsArticle/14/42 lisainfo tel. 56 673 603 Artur e-mail: capoeira.estonia@gmail.com aadress: Regati pst 1, Pirita Fitness 4U spordiklubi (Pirita Top SPA hotell)
 3. Kas teab keegi kust saab valmis proteiini?

  Lehma küljest saab piima, Hiiu grillist saab liha, AlanBStardˇilt saab mitte teemasse kuuluva kommenti
 4. Väga huvitab kust saab juba valmis proteiini, näiteks seda - http://www.supplementler.com/shop/images/allstar_protein.jpg või midagi sarnast Tänan!
×