Jump to content

Realxone

Kasutajad
 • Content count

  330
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Posts posted by Realxone


 1. No ma juba vaimusilmas näen, kuidas noorkulturistid sellele jutule vastukaaluks oma nandroloni-iidolite pilte üles tahavad riputada võrdlemiseks. Kui ma nüüd 1 kuu dieedil istuksin, siis saaks juba mingisugusest märkimisväärsemast reljeefist rääkima hakata. :rolleyes:

  Tee ära!


 2. Miks siin selline vaikus on ? Kuhu on jäänud kõik meie staarid ? :)

  Vaikus enne tormi ? (A)

  Ei oska öelda jah, miks siin nõnda vaikseks on jäänud. Kõik võiksid siin oma tegemisi ikka rohkem kajastada.

  Võin ju otsa lahti teha.. :D Ise käin praegu füsioterapeudi juures, kes mudib mul põlve ja õlga. Õlaprobleem hakkab tasapisi paranema, aga põlvega on mingi probleem endiselt. Tavalist kükki isegi on valulik teha, nii et igasugune kangiga kükk on mul juba mitu kuud kavast väljas. Selles mõttes pole väga morjendav, kuna jalad on niigi ülakehast ees, ent kui isegi treppidest kõndides on valu tunda, on veits jama. Loodetavasti olukord paraneb lähiajal.. Ent hädaldada ei ole mõtet ja trenni saab ilusti teha. Jalale saan teha kõike peale kükkide ja jalapressi, nii et pole hullu midagi. :)

  Vorm läheb ehk tasapidi kuivemaks, kuid see pole hetkel prioriteet number 1. Minu nõrkuseks on selg, mis nüüd kõvasti vatti saab. Varsti hakkan tegema selga 2x nädalas ja küll see selg siis kasvama hakkab! Täna lähen umbes kl 5 trenni ja kavas on triits ning jala tagaosa, lisaks olen hakanud ka rohkem kõhtu tegema. Lõppu teen aeroobset ka (jooksmist põlve pärast ei tee, ent ellipsid, stepperid ja rattad on suured sõbrad :D).


 3. Reedel, 15.veebruaril kl 16:00 toimub kindlasti tund! Eriti loodan näha suuremaid poisse. Poseerimine, pildistamine, arutelu. Kohalolek pigem kohustuslik! Kohtumiseni! :)

  Eks siis tuleb kohal olla ja metsikut trapetsit näidata.

  Eile sai kõvasti triitsa tehtud, üle pika aja tegin ka kitsalt surumist. 10x 90kg tuli päris hästi :).

  Täna õhtupoole saalis ja tuleb korralik seljatrenn nagu eelmine nädal. Lisaks teen veel trapetsit ka ;)


 4. Filmidest võiksid veel pikemalt kirjutada ;). Shawshank Redemptionit oled tõenäoliselt näinud, ent teistele, kes seda blogi siin samuti loevad, oleks see minu soovitus. Imdb.com lehel nr 1 ja seda see film tõepoolest on. Aastaarv on küll vana, ent filmi sisu on lihtsalt võimas.

  Aga neeger on ka inimene, tuli ta siis emajõe jää alt või kusagilt lõunast. Imestama paneb vaid see, mida ta talvel võsas tegi.... :D

  Kui siin veel filmisõprasid on, kellele õudukad meeldivad, siis selline film:

×