Jump to content

JJson

Kasutajad
 • Content count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About JJson

 • Rank
  Algaja
 • Birthday 06/06/1991
 1. Olenemata sellest, et kellaaeg on tiksunud juba järgmisesse päeva, soovin endiselt Indrek Otsusele jõudu, tervist ning edukat paranemist ! Loodetavasti on ka järgnev aasta täis sporti, aktiivset elurütmi ning ka rõõmu! Palju õnne sünnipäevaks! Preili J.
 2. Kas enne jooksmine või jõusaal ?

  Oluline on teha seda, mis Sulle endale meeldib! Kui nüüd ikkagi küsimus ka jooksmine või jõusaal, siis tuleb Sul küsida endalt, millised on Su eesmärgid. Kui tahad vastupidavust - jooksmine Kui lihasmassi - jõusaal Kui kaalust alla - jooksmine. Nende puhul tõin välja nö esmajärjekorras oleva variandi, kuid tegelikult soovitan neid iga eesmärgi puhul omavahel siduda. Kui kui kavatsed jõusaaliga pikemas perspektiivis tegeleda, siis joostes iga sammuga põrutada saavad põlved ei pruugi tulevikus raskustele vastu pidada. Seega siiski... Milline on Sinu eesmärk? Preili J.
 3. Idee on üllas ning loodetavasti Sinu soov ka täitub. Treenerina töötades on Sul vaja litsentsi, treeneripabereid. Alljärgnevalt lingilt leiad enda küsimustele kenasti vastused: http://www.eevl.ee/cms.php/eesti/koolitused/aeroobika Jõudu. Preili J.
 4. Minu tõmbed lõuga Eilsel Athletic Fitnessi treeningul Nõmme Spordikeskuses õnnestus õlatrenni lõppu teha üllatavad 8 lõuatõmmet. Fit.Campis oli number 9, kodus üle 7 ei õnnestunud. Kuid täna, pärast jalatrenni tundsin, et tuju tõmmata. Ja tuli rekord - 12 lõuga(A.F. reeglite kohaselt). Ehk kasvab see number veelgi ja selg koos sellega. Aga kuidas lõuatõmmetes veelgi paremaks saada... harjutades. Minu soovitused- püüa jalad taha jätta ja pidage ikka meeles seda, et RIND VEAB ÜLES! Jõudu! Preili J.
 5. Kuidas tänane treening möödus? J.
 6. Laager on seljataga ning esimene öö koduvoodis on juba magatud. Naasmine koduse elu juurde oli raske, tagasitulek läbi Tallinna oli hea, sain veelgi venitada Pärnusse tulemisega. Laagrisse jõudsin neljapäeva varahommikul 4:30, äratasin siis, süütu nägu peas, adminni ning sain enda toa võtme. Kes veel ei tea, siis toas viibisin üksinda, mis sobis mulle suurepäraselt. Mis siis ikka, tuppa, tuttu ja et juba 7:20 ärgata, et hommikuvõimlemisele minna. Juba esimesest hetkest tahtsin tegevustega ühineda ning see oli üige tegu, kuna pühapäeval, lahkudes, tundsin, et mulle jäi väheseks. Laagris oli minu jaoks peamine, mis on ühine joon kõigi kokkusaamiste juures, on see, et sa oled ümbritsetud sportlastest, ümbritsetud inimestega, kes kõik ärkavad hommikul mõttega, et kuidas enda keha arendada/parandada. Kõik hingavad selle nimel, osad elavad selle nimel, et teha trenni. Kui Te pole pärit linnast, kus Teie ümbert ei leia sportlasi, oled nö üksi, siis seda ei mõisteta. Aga tulla välja tavaelust, ning sukelduda sportlasterohkesse ümbruskonda... vapustav. Seda oligi Fit.Camp laager. Pea nelja päeva jooksul sai tunda rõõmu, ühtsust, motivatsiooni, koostööd, tulemusi. Kuid ka pingeid, pettumusi, riide, pisaraid. Ja teate mis, kõigest halvast saadi üheskoos üle. See ongi ühtse pere tunnus, see ongi õnnestunud laager, kui elatakse koos läbi rõõmu, saadakse üle probleemidest ning koju minnakse naeratus näol. Motivatsioon edaspidiekski. Tänan EKFL'i laagri eest. Järgmise korrani. Siiralt, J.
 7. Minu nipp: jätka lihtsalt treenimist. Mõne (hea)treeningu möödudes motivatsioon tõuseb. Põhjuseid on erinevaid, mitmeid, küll taipad isegi. J.
 8. Kavalamad panevad päikeseprillid ette, et hommikust padjanägu mitte reeta J.
 9. Nagu Kaalust alla saateski, kõigi parameetrid enne ja pärast. Oleks kindlasti huvitav... Kuid ootan juba laagrisse J.
 10. Kumb Kimberi klubi on parem?

  Kui veidi sooja kannatate, siis vana. Hubasem ning treeningule saab treeningule rohkem ehk pühenduda. Samas on inimesed erinevad, seega kindla peale minek oleks mõlemad läbi proovida. J.
 11. Puhka Krimmis - miks?

  Tere tulemast tagasi koju Järgmise puhkuseni J.
 12. Päris võimas, mis ?! Kindlasti suured tänud kõigile õnnitlejatele! Aitäh!! Janika Jürgenson
 13. EM fitness 2010 Novi Sad - MEDALISADU

  Võimas. Mul on sees selline tunne nagu oleks ise võistlustel käinu, selline TEHTUD ja hästi tehtud tunne Te tõesti esindasite Eestit ja vott kui hästi veel! Olge uhked enda üle ja õnnelikud koos meiega! Õnnesoovid!!! Janika Jürgenson
 14. EM fitness 2010 Novi Sad - MEDALISADU

  Oleg Anissimov 2.koht Liisa Otsus 4. koht Natalia Nazarenko-Kiivikas 2.koht
 15. Kui meestel Hollandis tuli välja, et Jan Tana't võib vaid kasutada, siis kas mul tuleks enda tellimus ProTanile igaks juhuks kohe katkestada? Kas keegi on teadjam, kui mina ? Janika Jürgenson
×