Jump to content

RihoK2go

Kasutajad
 • Content count

  68
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

RihoK2go last won the day on July 20 2012

RihoK2go had the most liked content!

Community Reputation

5 Neutraalne

About RihoK2go

 • Rank
  Värske olija
 • Birthday 09/28/1984
 1. Nipp kuidas koore-tootest valku eemaldada.

  Oi, ma ei saa! Rebane on sama kategooria huumor kui Jan Uuspõld. Me like!
 2. Silvar Rückenberg

  Palun ärge saage minust valesti aru. Häbi on, sest sõitsin silmad kinni ja ei taibanud rännulistele head teed soovida.
 3. Silvar Rückenberg

  Allustasin kell 7:40 autoga sõitu Tabivere poolt Tartu suunas, aga ei pannud rännumehi tähele. Nii häbi on praegu.
 4. Probleem rebimistehnikaga

  Tekib, jah, väike paus reie peal ja on näha, et käed pole ka väga sirged. Kuid see ei ole kõige suurem probleem. Rohkem mure tekitab, kuidas sa pärast sirutust tegutsed. 1) Allaiste peaks olema teravam - rõhutama jalgade teravust püüdmisel. Löö jalad täiest jõust vastu maad ja mitte varba peale, vaid täistallale. Tulemus: profit stabiilsuses. 2) Püüdmisel ei tohi kang jääda ainult õlalihaste kanda. Suru kang kukla taha, siis ta toetub rohkem trapetsile ja skeletile. Õige tunne on siis, kui raskus vajutab rinnakorvi alaosale, mitte õlgedele ega triitsepsile. Tulemus: profit stabiilsuses ja eXtra profit fikseerimises.
 5. Vaatasin ka galeriid. No hea küll, vaatasin tüdrukuid. Nagu, johhaidii, kuidas te magada saate ... +18.
 6. Kas mulle tundub, et siin foorumis pole viimase aja tõstespordi tähtsündmust kajastatud. Sellist tulemust pole Eestis mitukümmend aastat tehtud.
 7. 6-1x0+2/2= ?

 8. 6-1x0+2/2= ?

  Mõtled, et oled kõva tegija, et oskad matemaatikat? Annan sulle 3 ülesannet lahendamiseks, vaata, kas oled "mata võhik" või mees. 1) 1 + 1 + 1 = ? 2) 2 + 2 + 2 = ? 3) x + 1 = 3, x = ? Teaduslikult on tõestatud, et 74% inimesi paned ühe vastuse mööda ja 95% inimesi teeb kaks viga. Ootan...
 9. Vend Vähk Kohtumine Van Dammega

  Kükki tuleb teha õigesti, mitte nii nagu eelpoolmainitud pildil. Soovitan ära õppida.
 10. Vend Vähk Kohtumine Van Dammega

  See pole sügavkükk, see on kükk. (Let the games begin... )
 11. Vend Vähk Kohtumine Van Dammega

  Mis selles kükis nii kurikuulsat on? Kas midagi juhtus katse ajal? Midagi läks katki?
 12. Vend Vähk Kohtumine Van Dammega

  Alustasin tõstmisega aastal 2003. Tol ajal ma veel ei mõelnud, et sport võiks minu elu nõnda mõjutada. Teate küll - esimene trenn, esimesed vigastused, vabad hetked sõpradega dušširuumis, võistlused, jne. Kogenud spordimaniakk saab minu mõttekäigust lennult aru. Siis aga tekkisid probleemid. Võtan endale vaba voli lugejale nähtamatuist ohtudest pajatada ja ka hoiatada. Valgamaa esivõistlustele oli kohale tulnud rajooni paremik, võiks öelda, et lausa eliit: Kark-Jaan Männik, Vahu R. Pärm-Juuretis ja ka Madis Aurupea. Võistlus oli väga pingeline ja mul oli au otsustada viimase katsega auraha saatus, kui kangile telliti Valga rajooni rekordit kordav raskus. Ka õhk oli väga pingeline ja kõik saalis olnud seitse pealtvaatajat, kaasa arvatud mu ema, röökisid hullusti ja peksid tühja taaraga vastu pinke. Asusin rekordtuhinas kangi kallale, endal suu vahutamas. Kang oli kerge, kuid tunne ei olnud "see õige". Viskasin kangi poole soorituse ajal kohtunike suunas, samal ajal vihastades, et olin unustanud paremasse kätte panna EVERLAST kinda. Sellega sai võistlus läbi, kuid mitte nii nagu mu kaaskond oleks eeldanud. Onu Meelis oli raisanud 13 km jagu bensiini, et näha mind võitmas, ema halas kibedalt. Vanaisa Felix veel ruttas takka, et "sa pole enam mu poeg, sa pole enam mu poeg". Kõik nutsid. Nii kurb oli. Pärast võistlust ma ei leidnudki oma EVERLAST kinnast. Isegi Valgamaalases küsiti esikaanel: "Kes võttis Rikardo Kääksu kinda?" Rajooni inimesed ei saanud pealkirjast vist aru ja arvasid, et see on osa nääriviktoriinist ning hakkasid ajalehe toimetusele huupi vastuseid saatma, ise veel õnnelikud, et äkki võidavad suhkrutalonge või maksapasteeti. Nüüd, aastaid hiljem, sain kirja oma verevaenlaselt Kark-Jaan Männikult, kes väitis, et tema võttis hinnalise kinda ja müüs selle Peterburi turul mustlastele kahe purgi kukeseente eest maha. Väga head seened olevat olnud, aga sellest ma ei tahtnud rääkida. Kirjas kutsus Kark-Jaan Männik mind duellile kõikide pealtvaatajate ees. See, kes võidab, saab autasuks igavese kuulsuse. See, kes kaotab, peab sügisel tädi Leidale appi kartuleid korjama minema. Nüüd, kus minu lugu on puhtast südamest räägitud, saan lõpuks pöörduda Vend Vähk toimetuse poole. Härra Vend Vähk, ulatage mulle oma kindel moraalne tugi ja noodsamused EVERLAST kindad, et saaksin seljatada ülbe Kark-Jaan Männiku ja tuua au meie koju.
 13. Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

  Shut up and take my money!
 14. Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

  Viin homme Tartu FitShopi Ivo Pärle kätte. Cheers, m8.
 15. Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

  Olen sulle õlle sees. http://www.alecoq.ee/drinks/beer/premium
×