Jump to content

JJ-Street Fight Club

Kasutajad
 • Content count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About JJ-Street Fight Club

 • Rank
  Algaja
 • Birthday 11/03/2009
 1. JJ-Street Fight Club uudised

  Filipp, kes meil trenni annab, tuli täna Läti meistriks taipoksis, võites finaalis valgevene fighterit Vitali Shibanaud teises roundis TKOga. Eile toimunud reedeses poolfinaalis alistas ta 3:0 teise valgevenelase Ivan Kozeli.
 2. JJ-Street Fight Club uudised

  Teatavasti on ka Fitness.ee foorumis pesitsemas taipoksi ja muude võitluskunstide huvilisi, seega siit teile uudiseid ka vanalinnast Tallinnas! Uut hooaeg on alustanud ka JJ-Street Fight Club, kes jätkab ka käesoleval hooajal kahe grupiga Tallinnas. Filipp Vinogradi juurde saavad registreerida treeninguteks end naised ja mehed Neljapäeval ja pühapäeval kell 19.30 , kuumaks on 500 krooni ja proovitreening tasuta. Helen Raidi vastuvõtt taipoksi huvilistele naistele toimuvad kolmapäeval kell 20.30 ning laupäeval kell 16.30. Maksmine on sama. Uuest kuust tuleb juurde ka kolmas treening nädalas ja kuutasu jääb samaks. Lisaks pakume uuel hooajal ka kehalise toonuse tõstmiseks kaks korda kuus aktiivset aeroobset treeningut Eesti ühe parima treeneri käe all. Ala jätan veel saladuseks. Kohtumiseni trennis, Arti Martin JJ-Street Fight Club +372 58 132 593 arti@jjstreet.ee
 3. JJ-Street Fight Club uudised

  Kommenteerimise tingimused on järgmised: 1) Nime lahtirs peab olema kas ees- või perekonnanimi 2) peab olemae-mail, et kontakti võtta! 3) ühendust võtame me ise.
 4. JJ-Street Fight Club uudised

  KÕIKIDE KOMMENTEERIJATE VAHEL LOOSIB JJ-STREET FIGHT CLUB VÄLJA TASUTA TREENINGU VILJANDIS!!!
 5. JJ-Street Fight Club uudised

  JJ-Streedi Viljandi poistest positiivne meediakajastus
 6. Fight Night VI, 20. märtsil!!!

  Saigi läbi ja oli väga huvitav Õnnitleks siinpuhul JJ-Street Fight Clubi treener Filipp Vinogradi, kes nokauteeris oma leedulasest vastase. Kuskil mainiti, et see leedukas oli ka mingi kategooria maailmameister olnud kunagi, kva saavutus igal juhul
 7. Taipoks ja jõusaal

  Kuhu klubisse minna plaanid?
 8. Rahvas , üleskutse kõigile, kes tahavad ilusaid taipoksi tüdrukuid näha! Homme orienteeruvalt 8.15 tuleb ETV otseeetrisse JJ-Street Fight Club, kes räägib veidikene taipoksist, kohal on klubi juhataja Arti Martin, naiste treener Helen Raid ja kolm ekstravagantset taipoksi tüdrukut!!! Olge valvel !!
 9. Algaja K-1 treeningul.

  Stasi juures käisid?
 10. Algaja K-1 treeningul.

  JJ-Street Fight Clubis on inimesed veel suhteliselt algajad ning treener Filipp keskendub eraldi ka algajate tehnikale, et areng on kiire tulema.
 11. Algaja K-1 treeningul.

  JJ-Street Fight Clubis on inimesed veel suhteliselt algajad ning treener Filipp keskendub eraldi ka algajate tehnikale, et areng on kiire tulema.
 12. Ettevalmistus alustamiseks

  Oskad sa äkki tuua näiteid randmetreeningute kohta sangpommiga, endal praegu vasakranna päris valus...
 13. JJ-Street Fight Club uudised

  Meeste trenn on Teisipäeval kell 20.30 Laupäeval kell 19.00 ning Pühapäeval kell 20.00, grupist just lahkusid isiklike probleemide tõttu paar inimest ning nüüd on arv 8 peal. Aga väikse grupiga ongi parem teha, kuna treener jõuab rohkem tähelepanu pöörata õpilase treeningule. Naistel on kolmapäeval kell 20.30 ning laupäeval kell 17.00 . Kuna naiste grupp läheb ametlikult käima nüüd laupäeval on meil juba paar trenni olnud ja seal alustasime 6 inimesega ning see tundub ilusti kasvavat
 14. JJ-Street Fight Club uudised

  Heleni näol on tegemisest kui mitte esimese, siis ühega esimestest naisest, kes on Eestis naiste grupi treener ning me ootame kõiki enesekaitsest huvitatud naisi ka tema juurde trenni, meie koduelehle peaks täna ta profiil ka üles jõudma.
 15. JJ-Street Fight Club uudised

×