Jump to content

Killhoven

Kasutajad
 • Content count

  142
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About Killhoven

 • Rank
  Kasutaja
 • Birthday 10/10/1980

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 1. Heya :)

  Mis kellaaegadel (kui veel otsid)?
 2. biits ei arene

  Sügisest kevadeni tehti horisontaalil kitsalt surumist / prantsust z- kangiga, lisaraksusega rööbaspuudel kõverdusi ja isoleeritult veel käte kõverdamist selja taha istudes hantliga või tagurpidi Scotti pingil z kangiga. Niiet selle teemaga olen tegeletud ja käe allpool nagu midagi ikka on, mureks just käe pealmine pool. 10cm lühem vend, kellel biitsepts on selgelt võimsama väljanägemisega ning käe ümbermõõt ka ca +8 cm, teeb samu harjutusi samade raskustega ja sama tehnikaga. Seega jõudu nagu oleks, aga välimus väike. kirp2 ideed võiks muidugi proovida.
 3. biits ei arene

  Pikkus jah 185. Pisematel paistab biits võimsam. Aga just visuaalne pilt nagu probleemiks, paljudel naistel oleks nagu paksem käsivars. Nii on kah proovitud, et 3x15 kordust käele, kus raskus 3 astet pidevallt langeb ja iga raskuse lõpus on üsna raske. Käe võtab täis, aga villa nagu ei ole. Plaan on biits päeva ette tõsta ehk rind teha teisena. Mis sellest arvate?
 4. biits ei arene

  Üle ta ei treeni, mahud ja toitumine täpselt paigas. Panen pildi temast: Kahest erinevast kohast on uuritud nn ideaalsete mõõtmetega keha, kus arvutatuna kaalu ühik iga keha tolli kohta (või randme ümbermõõt) annab soovituslikud ümbermõõdud kehaosadele. Üsna hästi on paigas alakäed, reied, puusad koss, sääred, kõht, õlad, randmed ja kael. Rinna ümbermõõt võiks olla pisut suurem, aga siin ei ole mure suur. Käevars peaks olema 43/42 cm ümbermõõduga, aga on vaid ~34 cm ehk kõva 8-9 cm miinust. Suur protsentuaalne vahe. Muuseas, alakäsi kohe peale küünarnukki allpool on 31cm.
 5. Neile kes plätumehi siunavad

  Sellised jalatsid maksid mulle ükskord kahekordse suure varba luu murru. Too oli ka minu viimane trenn mitte tossudes. Võtsin Z kangi raskustega kätte, et Scotti pingi juurest eemale liikuda ja varvaste juures see krõps jäi pingi taha õnnetult kinni. Kaotasin tasakaalu ja kang prantsatas varba peale. Nii palju siis teooriast, et mis vahet seal on kui kang plätus või tossudes jalale kukub. Aga vahe on hoopis mujal.
 6. väike küsimus!

  Aeg on ära unustada see vana müüt.
 7. Toitumiskava

  Miks nii? Mina olen siiani kasutanud kõiki variante varieerimiseks. Mingi reaalne põhjus või lihtsalt, et ei visataks kollast ära?
 8. Isegi Turu tn spordiklubis on üks, kohe "mäkki" kõrval.
 9. kõhulihased NB! Lisatud 10-pack pilt

  Mitte ühelgi inimesel pole keha vasak ja parem pool identne. Kellel rohkem, kellel vähem erinev.
 10. Ei ole eriti harjunud. Kolm kvartalit juba möödas. Unenäod tekkisid hoobilt ja olid iga jumala öö. Tänaseks on harjumisega seis selline, et päris iga öö ei ole, aga ikka üsna sage. Eks ma olen harjunud kah juba.
 11. Huvitav, kas valgurikas menüü (ja raske treening) võib õudukaid tekitada? Kui ma järsult valgu osakaalu enda menüüs tõstsin ja süsivesikute osa vähendasin, siis paugu pealt hakkasin pidevalt vägivaldseid unenägusid nägema. Trenni hakkasin küll samal ajal rohkem tegema, aga mitte 7 päeva nädalas ja unenäod olid/on sagedasti. Absoluutselt mitte midagi muud stressi tekitavat mul ei ole olnud. Vist on ka nii, et kui menüüd petan ja süskareid rohkem sisse lasen, siis on öö rahulik. Jaotus jämedalt v25/r25/sv50% pealt läksin siis v35/r35/sv30%.
 12. Arch, eelmise suve lõpus, kui selle eksperimenaalse teemaga laialdaselt alustasid, siis palusin normaalseid võrdluspilte kah teha. Kas neid nüüd saaks koos praeguse vormi piltidega?
 13. Kui kiiresti peale kohvi peaks söök tulema? Ma tavaliselt ärkan üles, lasen kohvi sisse ja siis 0,5-1h pärast hommikusöök otsa. Ega pikas perspektiivis ei ole hullu kui söök nii palju hiljem tuleb?
 14. Miks kaal enam tempokalt ei lange?

  Selge. Kas järjepidevalt võiks edasi lasta nagu preagu, s. t. 1k kCal kandis toitumisega? See praegune menüü on kuskilt raamatust, mida soovitatakse ennem mao väiksemaks lõikamise operatsiooni paar nädalat teha. Magu ta lõikama mõistagi ei hakka, aga peaks nii enam-vähem tervislikus vahekorras menüü olema.
 15. Hei, kirjutan ühe tuttava eest. Naine 60. a, kaal ~150kg, pikkus 166. Alustas 7 nov ja võttis 7-17 nov alla 7kg. Kõik ilus. Mure selles, et enam ei lähe kaal tempokalt alla. Hea kui mingi 0-200g päevas, mis oleks siis 100g/päev puhul tempoks ca 3kg/kuus. Ilmselt võiks sellises kaalus see tempo palju rajum olla. Kaks korda nädalas käib hommikuti ujumas ja siis ujub ikka 45-60min ja korraliku distantsi. Kalkulaator näitab, et ta võiks süüa sina 2,5k kCal kanti päevas ja sealt vaikselt alla tulema hakata. Ta sööb aga äärmiselt vähe ja räägib, et sellest piisab. Ei tunne suurt nälga. Ma ei oska ise enam aidata, sest minu meelest sööb ta ajuvabalt vähe ja siit alla võtta kah enam ei saa, et vähesega ära harjunud organismi sundida tempokamalt jälle kaalu langetama. Selline toitumine aga ilmselt võib tervise rikkuda. See valmistab kõige rohkem muret. Toitumine: 1 variant: hommikul 30 gr pudruhelbeid (täistera või kiir) 100 kcal veega kella 12- ne paiku lahja kohupiim 100 g (pool pakki) 84 kcal pett 200 ca 200 gr. 60 kcal kurki ca 100 gr 10 kcal õhtupoole toores juurvili, täna porgand 250 gr 88 kcal puuvili 2 õuna 100 kcal kella 4 paiku 30 gr, pudruhelbeid 100 kcal õhtuks 200 gr Maahärra juurvili 66 kcal suitsuvutid 2 tk 300 kcal (nii on paki peal kirjas) Kokku 908 kcal 2 variant: hommikul leib 30 gr. rukkipala 70 bonjur (määre) 17 taisink veise,klakuni 30 gr 30 lõuna lahja kohupiim 100 g (pool pakki) 84 kcal pett 200 ca 200 gr. 60 kcal kurki ca 100 gr 10 kcal vahepeal 2 õuna 100 kcal juurvilja (kapsas, porgand) 30 kcal kella 4 paiku 30 gr pudruhelbeid 100 kcal õhtuks keedetud juurvili 200 gr. 66 kcal kana 240 gr 178 kcal või veiseliha 100 gr 153 kcal kokku ca 745 kcal Kui liha veidi rohkem, on kaloreid veidi rohkem kuid enamjagu ei tule 1000 kcal täis.
×