Jump to content

Andrek

Kasutajad
 • Content count

  94
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Andrek

 1. kohupiim

  Hahahaaaahaa:D sööd selle kõik ära ka ühe korraga?
 2. Eesti laul 2010

  Jube pask ikka kokku keeratud, mingit kohta eurovisioonilt oodata ei ole.
 3. Küsimus trenni osas ja peale trenni

  Kohupiim jura?
 4. UUS PROJEKT -KAIDO LEESMANN SURUB 300KG!

  Kakoi kadedus? Nagu rennosport seletas, nii mõtlesin minagi. 100% puhast lihast sellise vanuse juures plus nii vähese ajaga pole võimalik lihtsalt ilma dopinguta võimalik saavutada. Aga ma ei mõtlend sellega seda, et Kaido hakkab nüüd dopingut kasutama, muidugi on 3 kuuga võimalik kehakaalu tõsta 7kg, selles polegi mingit kahltust.
 5. UUS PROJEKT -KAIDO LEESMANN SURUB 300KG!

  Olen sinuga päri;) tundub ka suht ebareaalne, tahaks silmaga tulemust näha ja ehk mõõdate siis rasva protsenti ka, enne ja pärast kolme kuud. Eks siis näha ole seda seitset kilo lihast.
 6. Keegi pole veel ''ma ei usu, et ta puhas on'' juttu rääkinud, räägitakse hoopis, et ''poiss istub süstla otsas'' juttu.
 7. lisandid mis tõmbavad käima

  Ehk käid psüholoogi juures või külastad enne kluppi minekut tsirkust? Järelikult on s*tad sõbrad, kes meeleolu üleval ei oska hoida ja nalja ei saa. Minumeelest on kluppi kaine peaga täiesti mõtetu minna, mina vähemalt ei suuda istuda sellises mürglis ilma alkoholita.
 8. A.Tokko taotleb läbi Patendiameti omale Bonsunat!

  Tokko on ikka täitsa haige inimene ju? Ei suuda enam kuidagi üle olla Kalmusest ja siis on vaja vingerdada nagu mingi suslik, paras kuradi s****kott, p*rse kerigu see terve fitness ja muu sellega seonduv jura.
 9. Rinnalt surumine

  Sinu vanuse kohta aboluutselt mitte midagi erilist, nii et lase aga edasi.
 10. Rinnalt surumine

  Tõesti uut teemat sellepärast vast teha pole mõttet, mine kekka oma sõprusringkonnas ringi selle tulemusega kui tahad, vanust sa ju ei maininud, seega täitsa tavaline tulemus.
 11. Mis sa arvad, et see läheb sinu issi taskusse või?
 12. Viimase 100. aasta suurim lumeuputus Eestis

  Pole mõtet mitu korda teema pealkirja vahetada, lund ju veel sajab:D
 13. Vajaks nõu.

  Kindlasti on mõtekas lasta koostada toitumiskava, kuid kaalu langetada ja lihast kasvata samal ajal on raske. Nende kavade järgi võid küll endale sobiva välja valida ja trenni teha.
 14. Plätumaffia Karulaanes

  See viimane jackie postitus, kus hakkas renkut kaitsma panigi mind kahtlustama natuke, et ehk on Jackie ja renku pundis aga siis oli juba hilja:D Ja olen ka käpp järgmises mängus
 15. Millal tulevad tulemused?

  Ei, selle aja jooksul kasvab lihas ka, seega mingil määral jõud langeb küll, kuid kas samale tasemele nagu enne see oleneb inimesest endast.
 16. Plätumaffia Karulaanes

  Ja näed oligi õigus, renku oli mafiosnik:D Lugesin valesti, kimmel oli ka oma:D
 17. Kuidas kasutada [Fast] Creatiin (300) ?

  Ei pea tegema laadimisnädalat, võib kohe hakata nii võtma nagu amarillo kirjeldas.
 18. Plätumaffia Karulaanes

  Ma ju räägin, et kimmel on mafiosnik vahet pole jään ikkagi enda arvamuse juurde ja ehk tuleb ka keegi kaasa, seega Hääletan: kimmel Tõmbame ikka mafiosnikud oksa mitte omad
 19. Plätumaffia Karulaanes

  Okei loodan, et ei tee viga ja Hääletan: taivox ja kui mind ööse maha ei tõmmata siis järgmisena tuleb kimmel ette võtta
 20. Plätumaffia Karulaanes

  Ma olen ütleme nii 70% kindel, et kimmel on mafiosnik, kuna kordagi pole enda hääletust põhjendanud ja kui nüüd ennast süüst puhtaks ei räägi, siis võiks ta oksa tõmmata Hääletan: kimmel
 21. Plätumaffia Karulaanes

  Mina olen ka seni hääletanud teise inimese arvamuse järgi, kuna aless ja smack on seni kõige loogilisemalt või põhjalikumalt seletanud. Seekord pakuks plätumehekes renkut, kuna vaevalt ta viitsib mingisuguseid arvutamisi exeli tabelis tegema hakata Aga veel hääletama ei hakka
 22. Plätumaffia Karulaanes

  Nüüd on jama seis
 23. Plätumaffia Karulaanes

  Hääletan: Martti K.
×