Jump to content

pzzzzz

Kasutajad
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by pzzzzz

 1. kaalus alla

  Tere.Olen 13 aastane poiss kes on ülekaalus ja ma olen DIABEETIK.tahaksin küsida kuidas kaalus alla võtta tervislikult aga kiiresti.Olen lugenud ja otsinud internetist igasugu asju aga ei ole midagi kasulikku veel leidnud ja lootsin siit abi saada.Lugesin seda et jalgrattaga sõitmine põletab rasva.Küsiksin seda ka et kas sellest on abi kui ma sõidan jalgrattaga igal õhtul 6km.tänan igasuguse abi eest.
 2. kaalus alla

  saabusin just jalgrattasõidult.pool kilo kergem(näeb kauaks).küsin veel et kas kava peab maksma internetis või saab ka kusagil sulas maksta.kui käib internetist siis äkki keegi oskab õpetada.Ise pole kunagi midagi netist tellind seega olen võhik.
 3. kaalus alla

  Ei ole 2. tüübi diabeet on 1. aga see on mul juba olnud 12 aastat nii et olen ära harjunud.Pilti siiani tasku pannud ei ole.
 4. Diabeet

  Tere.Olen 13 aastane poiss kes on ülekaalus.Selle mainin ka ära et ma olen DIABEETIK.praegune kaal on 63 kg aga oleks hea kui saab 55 kg peale.Nüüd võtsin vastu otsuse et tuleb midagi teha.Üleeilsest hakkasin õhtuti käima sõitmas jalgrattaga, edasi tagasi 6km.Küsin veel seda et kas on mul mõtet minna ka jõusaali või piirduda hetkel jalgratta sõiduga.arstiga on sellest ka kunagi räägitud , nimelt käisin ma 10 aastasena jõusaalis.
 5. kaalus alla

  Arstiga on sellest kunagi räägitud.Jõusaalis olen varem ka käinud, arst on öelnud ka et mida rohkem liigub seda parem veresuhkrule.Muidugi koolis kehalises olen ma erirühmas.
 6. kaalus alla

  Küsiksin veel seda kas mul on mõtet hakata käima jõusaalis või on targem piirduda esialgu jalgratta sõiduga.kui nii võtta siis olen ma väga aktiivse eluviisiga, toas olen päeval minuimaalselt.
×