Jump to content

Janika Aavamägi

Kasutajad
 • Content count

  1,417
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Janika Aavamägi last won the day on July 19 2017

Janika Aavamägi had the most liked content!

Community Reputation

103 Kõrvad kikki - tark mees räägib

1 Follower

About Janika Aavamägi

 • Rank
  Tegija
 • Birthday 06/06/1991

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Female
 • Asukoht
  Tallinn

Recent Profile Visitors

21,926 profile views
 1. FitCamp 2019 toimub juba 15.-21. juuli taaskord imelises Marguse Spordibaasis!

 2. Naised ja mehed! Laagriks valmis ? FitCamp 2019 toimub 15.-21 juuli 2019 Marguse Spordibaasis! Spartakiaad 20. juulil! Hakkame pakkima! Registreerimise avame õige pea aga käsi püsti juba praegu, kes tuleb !
 3. Fit.Camp 2017 Tippsportlaselt tervisesportlasele

  Uskumatu aga tõsi! Oleme jõudnud Fit.Camp laagri parimate autasustamiseni! Täna kell 21.00 selguvad parimad laagrilised ja jagatakse auhindu tublimatele! Jagamisele lähevad ka x-mini kõlar ja Koss kõrvasisesed kõrvaklapid Euronicsilt! Pöidlad pihus laagrilised! Auhindadega toetab Euronics!
 4. Fit.Camp 2017 Tippsportlaselt tervisesportlasele

  Eilse paigalt kaugushüppevõistlise võitis meeskond Sinikad kogupikkusega 12.04m. Teisele kohale tuli Blue Diamond kogupikkusega 11.09m. Kolmandaks sai Kollageen tulemusega 10.87m ja neljanda koha sai Must Lammas tulemusega 10.5m Meeskondlike mängude vahetulemused on kokku löödud ja esikolmik on ainult 1-2 punktiliste vahedega Aga mitmed mängud on veel ees ja igal meeskonnal on võimalik veel võita Auhindadeks on ka veel beureri displeiga juuksesirgendaja HS-80 ja beureri juuksekoolutaja HT-55 Tasub pingutada
 5. Fit.Camp 2017 Tippsportlaselt tervisesportlasele

  Tublimad ja tugevamad saavad tänu beurerile jälgida, et ka pärast laagrit aktiivsus üleval püsiks! Päeval ja öösel, fitness ja igapäevaelu. AS81 aktiivsuse sensor on disainitud kauni käepalana, millel on kaks tarka jälgimise funktsiooni. Ta salvestab teie füüsilist aktiivsust päeval ja öösel. Te saate määrata oma igapäeva eesmärgi kalorite kulutamises ja jälgida oma une kavaliteeti. Te saate parandada teadlikust oma kehast ja isikliku heaolu. • Tegevus sensor jälgib lakkamatult füüsilist aktiivsus ja une kvaliteeti • Optimaalne tegevuse jälgimine ja une analüüs tasuta HealthManager appiga • Kasutab: Bluetooth® Smart tehnoloogiat • Tegevuse jälgimine: sammulugemine, distants, kalorite kulutamine, tegevuse kestus ja igapäevase eesmärgi saavutamine • Une jälgimine: jälgib unes tehtavaid liigutusi ja une kestust • Kellaaja näit • Mälu maht: 30 päeva ja 7 ööd • Äratuse funktsioon - äratab teid (aga mitte teie kaaslast) vibratsioonalarm randmel • OLED XL ekraan • Pritsmete kaitse Fit.Camp 2017 auhindadega toetab beurer!
 6. Fit.Camp 2017 Tippsportlaselt tervisesportlasele

  Väga olulisel kohal laagris on kindlasti söök! Ja kui käsil on võistlusettevalmistusdieet, kui menüüs jääb magustoitudele järjest vähem ruumi, on hea, kui vähemalt köögikaal on nõnda isuäratav kui beureri kaal Tublimatele laagrilistele auhinnaks beureri isuäratavad köögikaalud. Kohtumiseni laagris!
 7. Fit.Camp 2017 Tippsportlaselt tervisesportlasele

  REST It's a part of the program! Fit.Camp 2017 laagri tublimatele, ilusaimatele ja kiireimaid premeeritakse auhindadega ning auhinnad paneb välja beurer! Üks auhind on massaažinui Beurer – selle abil saab teha süvakoe ja lihaste massaaži, mis tagab lihaste kiirema taastumise ning parema vereringluse. Suurendab oluliselt lihaste elastsust ja venitust. Asendamatu abimees tugevatest trennidest taastumisest!
 8. Fit.Camp 2017 Tippsportlaselt tervisesportlasele

  Laagrisse transport on enda korraldada aga loodetavasti tuleb keegi, kes võtab Sind autopeale! Küsi kindlasti ka Facebookis: Fit.Camp 2017 "Tippsportlaselt tervisesportlasele"
 9. Fit.Camp 2017 Tippsportlaselt tervisesportlasele

  15 päeva Fit.Camp treeninglaagri alguseni! Laagri esimesel ja viimasel õhtul toimub Saaremaa Lihatööstuse grillipidu! 21. juulil ja 29. juulil toimub Fit.Camp treeninglaagris Saaremaa Lihatööstuse grilliõhtu! Kas teadsid, et seakisa võib ulatuda 110–115 detsibellini, võrdluseks reaktiivlennuki läheduses on müratase umbes 112 detsibelli. Ka laagriliste näppude limpsimise hääl pärast maitsva liha söömist kostub kindlasti naabertallugi! Tutvu SLT toodetega! Laagrisse on veel 2 kohta vaba! Regisreeru laagrisse: www.fitcamp.ee
 10. Fit.Camp 2017 Tippsportlaselt tervisesportlasele

  Koos Sinuga, laagrisse on tulemas üle 30 inimese 7 kohta on veel vabad, seega saab tore laager olema, meeldiv seltskond on koos ja veel saab selle toreda seltskonnaga ka liituda! Regisreeru laagrisse: www.fitcamp.ee
 11. Fit.Camp 2017 Tippsportlaselt tervisesportlasele

  Ja laagrisse vabanesid kuus kohta! Seega, kes soovib veel laagrisse tulla, siis on võimalik!
 12. Fit.Camp 2017 Tippsportlaselt tervisesportlasele

  Massöör laagris Fit.Camp 2017 Ka sel aastal on võimalik lasta enda lihaseid taastada massöör Rutt Lindermani käe all. Kuna treeningkoormus on laagris suur, siis soovitan kõigil planeerida enda laagrikavasse ka meeldiv massaaž! Massöör Rutt Liderman Teenuste nimekiri: Klassikaline massaaž Spordi massaaž, taastav Aroomimassaaž-teraapia Meemassaaž-teraapia Lümfimassaaž Näomassaaž Hinnakiri: 15min - 5€ 30min - 10€ 45min - 15€ 60min - 20-30€ Aegade broneerimine laagris kohapeal massaažitoa vihikusse Maksmine sularahas.
 13. Fit.Camp 2017 Tippsportlaselt tervisesportlasele

  Taastumine! 10 päeva treeninguid koos Eesti kulturismi ja bikiini- ja wellness fitnessi tippudega! Tähtis roll on laagris kindlasti taastumisel! Et vedeliku- ja energiavarud saaksid taas täidetud, selle kõige eest kannab hoolt külluslik toidulisanditelaud, mida aitavad jookidega katta: Novelle NOCCO Fatburner Meenutusi 2016. aasta Fit.Camp toidulisandite lauast: ja taaskord ka Kafo Lavazza kohviga lisainfo www.kafo.ee Kohtumiseni laagris!
 14. Fit.Camp 2017 Tippsportlaselt tervisesportlasele

  Laagrisse on vaba veel ainult 1 koht meessoost isikule!
 15. Fit.Camp 2017 Tippsportlaselt tervisesportlasele

  Fit.Camp laagri alguseni on jäänud 24 päeva! Laagrisse on vabad veel 1 koht meessoost isikule ja 1 koht naissoost isikule (eraldi tubades)! Registreeru laagrisse! www.fitcamp.ee
×