Jump to content

Marek Kalmus

Kasutajad
 • Content count

  732
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About Marek Kalmus

 • Rank
  Tegija

Recent Profile Visitors

4,202 profile views
 1. Sündis 30 juulil 1947a. Austrias. Just nii see on. Legendaarne Arnold sai eile 59 aastaseks.. Tagantjärele soovin oma suurele eeskujule ja iidolile õnne ja tervist!
 2. dieet ja trenn

  Harjutuste kohapealt sobivad kõik voodispordis kasutatavad. Põletab hästi rasva ja töötavad enamus lihaseid. Näita ülesse aktiivsust ja seda kiiremini vormi saad.
 3. Smith masina hind

  Masin on alles,teema algataja pole huvi tundnud hetkel veel. Hinnaks 9.000.- saab kaubelda. Regullitava kaldega pinki kahjuks ei ole. Pakkuda oleks küki masin. Samuti ise tehtud, igati korralik. Jookseb väga hästi, topelt rullidega. sama teema 9.000.- saab kaubelda.
 4. Smith masina hind

  Räägi mida vaja oleks.
 5. Smith masina hind

  Minu käest saaksid poole odavamalt, see on küll ise tehtud kuid mind teenis see edukalt 10 aastat, ja mitte ainult mind. Masin töötab ideaalselt siiani, hetkel seisab kolikambris koost lahti võetuna. Kui on huvi kirjuta marek@avancia.ee Hinnas saab ikka kokkuleppele.
 6. Herr Kalmus tänases KROONIKAS.

  Ära tee teisele seda mida sa ei taha, et sinule tehakse... Ärge lööge, ärge laske, ärge käige närvidele, kui keegi teid teie kodus röövib või tahab pätt teie naisega mürada siis seiske kõrval ja rääkige, et see ei ole hea mis te härra teete. Selle eest võidakse teid vastutusele võtta. Ja kui ta teid lööb siis keerake ette teine põsk ja las lööb ka sinna kui tahab. Ärge ainult ise midagi ette võtke, muidu olete veel ise pärast süüdi. Selliselt siis arenes teema "KALMUS KOROONIKAS" Ei tea mis sellel kõigel Kalmusega pistmist on????
 7. Herr Kalmus tänases KROONIKAS.

  Teema on hästi "huvitava" suuna võtnud.
 8. Ega sellest polegi miskit, enam ei tähenda see midagi
 9. Paraku ei pruugi see üldsegi ju nii olla. Samas näiteks eelmisel aastal uuriti jalgrattur Armstrongi 1999 aastal antud proove mis olid laborites säilitatud ja need näitasid tänaseid testimis meetodeid kasutades EPO kasutamise selgeid jälgi. Nii, et kui rikas riik nagu Ameerika ikka tahab enda sportlasest kangelast teha siis seda ta ka teeb. 10 aasta pärast võivad tänased kangelased kõik olla valemängurid kui kasutada sama varianti mis Armstrongigi puhul. Igavene võitlus ja väga paljuski ainult näiline võitlus. Kangelased hoitakse "puhtad" ja keskpärased või "kangelasele" kandadele astujad nullitakse ära. Mis ei ole muidugi reegel kui spordiajaloost näpuga järge ajada.
 10. See mis ma seal ütlesin oli nüüd küll mõeldud hoopis vastupidises tähenduses. Sa olid vist kahjuks ainuke kes seda ei mõistnud, pole hullu. Ütlen siinkohal siis uuesti ja otse. Ma ei kasuta ja ei ole kasutanud steroide. Kuid ütlen ka seda, et jah ma olen neid mingil ajal proovinud. Miks ma neid aga siis ei kasuta? Esimene asi on mulle spordi ja selle ala juures see. et tahan ennast hästi tunda. Hea enesetunne peale trenni on minujaks olnud ALATI MOTIVATSIOONIKS NR1. Ma ei ole peale ühe korra kunagi seadnud endale eesmärgiks, et saada nüüd Eesti, Euroopa või Maailmameistriks. Need tiilid on lihtsalt minujaoks lisaboonus heale enesetundele mille annab mulle raske treening. Seda naudin ma ülekõige. Minu õnneks, ei ole steroide kasutades enesetunne just kiita. (Võimalik, et see on nii ainult minu puhul, seoses minu tavalisest kõrgema vererõhuga) Seega loobusin nendest üsna kiiresti. Kuna see aga oli, jätan enda teada. Igaljuhul ammu enne seda kui Eestis esimest korda võistlustel hakati dop. kontrolle tegema. Piisvalt ammu enne seda.
 11. Aine nimi , et kõik teaksid on Hydroclorotiazidum. ja kuulub see diureetikumide alla. Kasutama pean seda kõrgenenud vererõhu pärast. Kahjuks ei anna minu puhul muud võimalikud variandid soovitud tulemust, seda siis ei eridieedid (soolavaba) ega ka muud vererõhu ravimid. Tõsi vererõhk ei ole nüüd niiväga ohtlikult kõrge tavainimese jaoks, kuid pidevalt raskustega mürades tõuseb see niigi ja siis võib ilma selle ravimita asi muutuda tervisele ohtlikus.
 12. Olen ma kusagil öelnud, et kasutan dopingut??? Tuleta mulle meelde kus? Kui pead silmas seda juhtumit 2000 aastal EM-il Losannis, siis see kui sulle korra miskit antakse ja sa selle alla neelad ei ole veel dopingu kasutamine. Kuigi saatuse irooniana ma pean tõesti tervise probleemide pärast seda ainet kasutama arsti ettekirjutusel ka praegu. Kuid mingi samalaadse aine muudab dopinguks see kui sellega püütakse oma sportliku saavutusvõimet tõsta. Ravi eesmärgil selle kasutamine (arsti ettekirjutusel) ei lähe see aga dopingu kasutamise alla.
 13. Kallid foorumlased, vaadelgem asja veelgi laiemalt. Alla ei käi ja ei kuku kokku mitte ainult kulturism, kogu sport on seda teed minemas. Ja kui veelgi laiemalt vaatata siis mis toimub maailmas üldse. Reostus saast, kõik see aina suureneb. Suuriigid nagu näitex USA aina lähevad tõusvas joones loodusele tekitava kahju poolest, (kasvuhoonegaasid) olgugi , et ise on vaat et suurim manitseja selles suhtes. Venemaast ei maksa vist rääkidagi. Veel ehk mõned sajad aastad ja pole enam puhast õhku mida hingata, sest metsad võetakse maha ja seegi puhas õhk mis on mürgitatakse selleks ajaks lõpplikult. Kui inimeseloom ei kohane selle ajaga sellises saastas elama, siis on minek kindel. Minu arvamus on selline, et elu maal ei lõpe, kuid inimene hävitab enda liigi sellise priiskamise ja saastamisega ära. Seejärel saab loodus aega ja võimaluse ise jälle vaikselt taastuma hakata. Tore ju olex kui see kõik nii ei läheks aga vaevalt.
 14. Enemyle ja enemy sugustele ei jõua see jutt niikuinii kohale. Aga tekst mille Oskar on tõlkinud ja ülesse pannud peab 100% paika. Olen ise kõikedel nendel teemadel mõtisklenud ja jõudnud enamasti samadele järeldustele. Kuid nagu väike enemy ütles siis Kalmuse sõnavara on väääääääga pisike ja arvatavasti sellepärast ei olegi ma suuteline asjas sellise põhjalikkusega kaasa rääkima. Ehk siis omi mõtteid siin mustvalgelt kõigile väljendama. Aitüma OSKAR poiss!!!
 15. Söömine võtab mul aega 5 min ehk ja voodisse heites uinun silmapilkselt enamasti. Nii on see olnud regulaarselt, mõtlen öised söömised, juba 13-14 aastat. Olen elus , olen selle ajaga arenenud, järelikult ei jää uneaega väheks. Tõsi kui vähegi võimalik siis magan päeval peale teist sööki tunnikese, seda küll iga päev ei õnnestu, aga eks see toetab ka tublisti taastumist ja ehk siis kompenseerib ka neid öiseid üleval käimisi.
×