Jump to content

wyxx

Kasutajad
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About wyxx

 • Rank
  Vaatleja
 • Birthday 05/22/1980

Profiili informatsioon

 • Sugu
  m
 1. Kus saalis käite treenimas?

  Jüri Spordikeskuses (õige nimi Rae Valla Spordikeskus), valla elanikule 540.- EEK kuu, 2h korraga, saun, aurusaun. OK saal, parim on vaade- basseinile ja sealt kaudu ka välja- õue. Mõned apastraadid aga puudu- tec-mec näit. ja 1 velotrenazöör, neid aeroobikarattaid on hulgim aga pulssi jne. näitavaid rattaid võiks rohkem olla.
 2. Peab tunnistama, et algusaastatel (ca. 4 a jõukas käidud) sai küll ja küll juttu vestud, flirditud jne. Aga ega trenni mõttes polnud tulemusi kah Seetõttu olen jäänud lihtsalt silmsideme pooldajaks ja keskendun trennile. Oleneb mis eesmärgil saali lähed, isegi tuttavatele ütlen ainult tere ja kuidas läheb, pikematesse vestlustesse laskumata- kannatab kontsentratsioon ja tulemus. Küll aga on võimalus mujal, mõnes teises paigas, mis puhtalt suhtlemiseks mõeldud oma jõukatulemusi demonstreerida ning +punkte korjata
 3. 4-päeva kavaga abi.

  Noh point on kindlasti ka selles, et kuigi sa teistel päevadel rinda ei tee, töötab lihas ju ka teiste harjutuste tegemisel kaasa, nii ta vaikselt lõpuks taastubki.
 4. Biitsepsi cm?

  193 cm pikk, 42 cm vasak b., 41 cm parem b.
 5. Minagi oma hääle andnud, pühendumus väärib toetust.
 6. Rasvapõletamine..

  Ise olen sõitnud ratast ca. 25-30 min trenni (5 korda nädalas) kohta, pulss 123-130, peaks ütlema, et kergelt hakkab rasv kõhu pealt kaduma. Toidule pean aga kindlasti rohkem tähelepanu pöörama, eeldatavalt läheb varsti kava tellimiseks, soovitan sinulgi seda teha (usaldades teadjamate foorumlaste arvamust).
 7. E-sigaretil on saadaval ka nikotiiniga kapslid. Osta sai neid kellegi foorumlase kaudu (E-sigareti foorum) Endal kogemus puudub, kahjuks imen isegi ca. paki tavalisi päevas. Mõte e-sigareti poole aga on liikumas.
×