Jump to content

maverick

Kasutajad
 • Content count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About maverick

 • Rank
  Algaja
 1. Jalapäeva harjutuste tehnika kontroll

  mõni kohe peab targutama ja mölisema koguaeg
 2. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  mis video:D:D:D:D
 3. EMV 2010 & V IMM: PILDID ja VIDEO VI osa

  kirbul on küll tuju paha
 4. Kakao

  kuidas saab olla 50s grammis kakaos 57g süsivesikuid- vb saan millestki valesti aru
 5. Arnold Schwarzenegger 63a.

  palju õnne tagantjärgi talle!!!
 6. Jõutõstmise juunioride EM otsepildis

  290 jäi raigol
 7. Jõutõstmise juunioride EM otsepildis

  raigol esimene hea
 8. Jõutõstmise juunioride EM otsepildis

  kuuuus ja poool tundi veeel.... see ootamine on vastik.
 9. Pekk

  miks ei saa kaalu tõsta? Kui oma elukohas natuke ehitada. Surumispink ja küki jaoks mingid kandvad asjad teha, siis saab ka kodus tõsist trenni teha;)
 10. Kaalu tõstmine

  ma olin ka 190 pikkuse juures kont aga ma olin 77 kg, ma ei kujuta ette kuidas 65 olla on. Igatahes tellisin Otilt toitumiskava ja nüüd olen 99-101kg. Soovitan ka tellida, kas just Otilt aga mõnelt kuulsalt trennimehelt kindlasti.
 11. Tim Sylvia vs.Marius Pudzianovski

  7ndal tuleb mingi jaapanlasega ka matš. Nime ma ei osanud lugedagi kellega. Wikist lugesin et Pudzian ainult ühe matši ongi teinud.
 12. Paluks kommentaare kavale

  Mina isiklikult pooldan randmepaelu... sellepärast , et küünarvart ja rannet saad ju eraldi treenida, aga kui sa nt selga tehes ei jõua enam kinni hoida, siis on see käsi mis ära väsib, mitte selg. Võta nt trapets, palju sa kehitad seal suure raskusega kui käed libisevad minema. Edasi keskendud juba sellele et kang kätte jäeks mitte trapetsile. See on vaid minu arvamus.
 13. Natuke abi.

  Ma eriti kohatuid postitusi ei tee aga seekord pean küll ütlema, et päris korraliku pähkli oled siia pureda jätnud. Lugesin 3 korda su küsimuse läbi enne , kui midagi mõikasin. Ei tea kas siiski aru sain. Igal juhul põletad sa oma tegevusega kaloreid, saad mingil määral oma rasva vähemaks , kuid kui sa tahad seda efektiivsemalt saavutada siis söömine on isegi üks tähtsamaid tegevusi rasvapõletus protsessis.
 14. saun peale trenni

  Mina nt sellest jõu varumisest sauna jaoks küll aru ei saa. Minu jaoks on saun ikkagi koht kus on mõnus olla , loobin vaikselt leili, mitte et ma viskan pool ämbrit korraga ja siis hambad ristis hoian kulmudest kinni et need ära ei kukuks. Kusjuures enamus on just sellised poole ämbri mehed ja samal ajal räägivad, kui kõrge temperatuuriga saunas nemad käinud on. Olen mõelud et ma teen mõnda kooki ka ahjus väiksemal temperatuuril, müslit nt 120 kraadi juures. Ise käin nädala viimasel trennipäeval saunas kuskil 15min.
×