Jump to content

Arnold

Arnold Tokko
 • Content count

  3,194
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Arnold last won the day on May 28 2018

Arnold had the most liked content!

Community Reputation

74 Tasub teda kuulata

1 Follower

About Arnold

 • Rank
  Fitness.ee asutaja
 • Birthday 03/09/1965

Kontakteerumise viisid

 • Website URL
  http://www.tokko.eu

Recent Profile Visitors

42,225 profile views
 1. Mida uut FITSHOP?

  Jooksvaid igapäevaseid pakkumisi FitShopidest vaata SIIT! Küsi ja vaata pakkumisi! Liitu Fitshopi messingeri kanaliga SIIN! Tutvu Nädala brändiga SIIN! E-Poe päevapakkumine SIIN!
 2. Mida uut FITSHOP?

  Uued eestimaised tootesarjad nüüd kõikidel FitShopide lettidel! E-poes samuti SIIN!
 3. Mida uut FITSHOP?

  Uus teaduspõhine eesti juurtega Rootsti dieet-toode! Tutvu ja soeta SIIT!
 4. @uku.jurjendal

 5. @uku.jurjendal

  UKU toidulisandid leiad SIIT
 6. @teamkarlson

 7. Mida uut FITSHOP?

  NB! Päevapakkumisi vaata SIIT Iga päev uued pakkumised!
 8. @uku.jurjendal

 9. Mida uut FITSHOP?

  Uus instagramm! https://www.instagram.com/fshop.ee/ E-poe lühiaadress fshop.ee
 10. Mida uut FITSHOP?

 11. GYM.EE

 12. Tallinnas peeti 27. aprillil Eesti karikavõistlused kulturismis ja fitnessis, kus Agne Kiviselg võitis bikiinifitnessi absoluutkategooria Arida Muru ja Kadri Tammoja ees. Oktoobris toimunud Eesti meistrivõistlustel oli peale jäänud Muru. Kiviselg võitis nüüd lisaks kuni 169-sentimeetriste naiste bikiinifitnessi, Muru aga Viktoria Filippova ees kuni 160-sentimeetriste naiste bikiinifitnessi. Kiviselja treener Ramil Lipp võitis klassikalise kulturismi. Bikiinifitnessis oli üle 172-sentimeetriste naiste seas parim Tammoja, kuni 172-sentimeetriste naiste seas Kaisa Abner, kuni 166-sentimeetriste naiste seas Anna Fjodorova ja kuni 164-sentimeetriste naiste seas Nonna Prokopjuk. Prokopjuk võitis ka masters’i bikiinifitnessi. Noorte ja juunioride bikiinifitnessis edestas Filippova Christina-Amani Kiivikast. Bodyfitnessis olid parimad Liis Org (tavakategooria), Kristina Helmes (juuniorid) ja Esta Pilt (masters). Pilt sai tavakategoorias juurde 2. koha. Wellness’i võitis Galija Sattarova ja juunioride fitnessi Karina Polovnikova. Rannafitnessi võitsid Rait Vahermets (tavakategooria) ja Rasmus Klaos (noored ja juuniorid). Kulturismis said esikohad Oleg Fjodorov (masters) ja Sven Parveots (noored ja juuniorid). Klubidest oli parim Sparta, kuhu kuuluvad võitjatest Org, Prokopjuk, Abner ja Tammoja. Võistluse protokoll on leitav siin ja klubide arvestus siin. Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit tänab kõiki sponsoreid: FitShop, The Health Clinic, Nocco, Barbells, Novelle, Tradehouse, BBE Estonia, Dermoshop, Veski Mati ja Herkuless, TESA, Beautiful Me kehasalong, MyBody, IconFit, Iluversum, klubi Teater, Rhumfeld Baltic, BEEFBAR, Meravita, NutriEgg, Fitnesskool ja TERE. Fotograaf Kaspar Saaremetsa nägemus autasustamisest...
 13. @uku.jurjendal

  Vaata Saadet Siit! Uku salasöögid SIIT!
 14. @uku.jurjendal

 15. Mida uut FITSHOP?

  NB! Laupäeval, 27.04.2019 FitShop SPARTA erandkorras SULETUD! FitShop on väljas müügiboksiga Salme Kultuurikeskuses Kulturismi ja Fitnessi EKV-l. Ole kohal! P.S. FitShopi instagrammi kasutaja on pahatahtlike inimeste poolt hävitatud! Tänasest jooksevad päeva pakkumised siin ja Fitshopi FB lehel Siin!
×