Jump to content

ylbort

Kasutajad
 • Content count

  101
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ylbort

 1. Kava

  Ei ei ei. Nagu juba mainisin, siis algajad kipuvad sellega üle mõtlema. Kas sa reaalselt usud, et see võib võimalik olla? Kui jah siis loe mu posti teist lauset uuesti. Kõik on ainult kuplis kinni. Kui tekib arusaam, et 10x olulisem on see, mida sa trennis teed, kui see, et mis lihast millega, siis oled juba edasijõudnute hulgas. Edu sulle.
 2. Kava

  Ja jah... Sa kakud ikka äärmustesse. Minu poolne eelnev arutelu käis ikka rinna ja triitsa samal päeval tegemise kohta. Jah saab efektiivselt rinda ja triitsa samas trennis teha. Alguses kõik algajad mõtlevad nende jaotustega üle. Mida aeg edasi, seda enam saavad aru selle ebaolulisusest.
 3. Kava

  Nädal on siis ilmselgelt liiga vähe jah? Ei tasu nende jaotustega üle mõelda. See on minu seisukoht. Nagu eelnevalt mainiti, siis palju olulisem on see, mida sa seal trennis teed. Täiesti vabalt võid miksida ühte trenni selliseid lihasgruppe nagu süda lustib. Peaasi, et trennid liiga pikaks ei veni ja järgmiseks trenniks ära taastuks. Ma ei ole kunagi sellisest loogikast aru saanud, et kui treenida rinda, siis ei saa maksimaalselt triitsa treenid või siis selga ja biitsa. Väga edukalt saab ju. Kõik on ainult peas kinni. Mitte kusagil mujal.
 4. Kava

  Ma küll paneks. Ja väga hästi saad mõlemat maksimaalselt koormata, kui tahad See jaotus tegelikult suht pseudo probleem. Ei maksaks üle mõelda. Peasi, et piisavalt taastuda saab.
 5. Tülpimus

  OK. Aga millist infot siis uskuda. Eesti tootjad ei taha paremini müüa v? Kust siis saab usaldusväärset infot? Toidulisandite tootjad n: Fast ei taha paremini müüa v? Mille poolest on loomaliha pihvist saadud valk saastam, kui kusagilt mujalt toidust saadud? Kindlasti on Mc Donaldsil valega rohkem kaotada kui võita. Sellepärast mina isiklikult usun neid andmeid ja ka Fasti, Rakvere, Valio jne pakendil olevaid andmeid. Ja ei võta isiklikult. Lihtsalt kinnisilmi uskuda, et miski on halb, kuna keegi ütles, ei ole mul kombeks. Oleks keegi mingi säilitusainete teema sisse toonud. Poleks kindlasti kirjutama hakanud, sest see on ilmselt see mis need kehvaks teeb. Mitte miski õhust võetud saast valk, soja jne.
 6. Tülpimus

  Geniaalne!!! Milliseid andmeid siis tõepähe võtta? Kuidas sa tead, mis sa koduse burgeri vahele paned? Kasvatad vasikast peale looma üles, kasvatad vilja, teed jahu, lased laboris koostised sisaldused jne määrata??? Huumor. Miks peaks Mc Donalds sellise asjaga valetama.
 7. Kavakontroll

  Iseenesest ei ole just kõige mõistlikum teha E,T,K,N trenni ja siis 3 päeva niisama joosta või lebotada. Raskest trennist taastumine on kordades tähtsam, kui see et selja päeval on mingi rööbaspuudel surumine. Kui trennid korralikult, siis 4 päeva jutti on ilmselgelt liiga palju. Kui niisama püksikummi venitamas siis ok.
 8. 5x5 kava

  Loe kogu tekst, mis seal kirjas on väga hoolikalt läbi. Seal on kirjas puhkepauside pikkused, räägitud ka toitumisest 5x5 ajal ja veel miljonist muust asjast, mida vaja teada, kui 5x5 teed. Suht pointless on siia küsimusi postitada. Igaüks, kes selle kava kohta käiva teksti läbi loeb võib vastata kõikidele küsimustele, mis sul selle kohta tekivad. Võta see aeg ja uuri, mis seal kirjutatakse, siis läheb trenn asja ette. Muidu võivad jääda tulemused kesiseks.
 9. 5x5 kava

  Keegi kunagi jagas siin mingis teemas head 5x5 kava, mille siis bill starr koostanud. Link siis http://www.geocities.com/elitemadcow1/5x5_.../Linear_5x5.htm Loe tekst läbi kui inglise keelest aru saad ja seal lehel ka exceli tabel olemas, mis raskused välja arvutab. Suhteliselt lihtsaks asi tehtud. Seal veel üks kava, mis edasijõudnutele kah. Proovin ise selle ära.
 10. Muscle +

  1dl ongi 1dl ja sheikeril peaks olema mõõdud dl-des ju peal.
 11. Snus (mokatubakas)

  ahjaa... skruf stark rules !!!
 12. Snus (mokatubakas)

  ca 8 aasatat juba järjepidevalt tallanud. Praegu läheb ikka kuni karp päevas ja elan. Tervisehädade üle ei kurda ja mingit erilist tallanahka ka huule alla ei ole tekkinud.
 13. Mülleri maisitärklis

  Isegi mõlnud selle peale, kuid ei tea, kas malto ja selle mülleri oma vahele saab võrdusmärgi panna. Ei ole viitsinud uurida. Hinnavahe ikka meeletu. See müller võiks vadakut ja kaseiini ka tootma hakata, ilmselt oleks 3x odavam kui spets toidulisandite tootjate oma.
 14. löök vastu jalga.

  Vaata Ernesto Hoost'i videosid youtubest ja näed kui hästi see löök töötab. Muay Thais on see ikka üks väga põhiline löök. Ja kindlasti on vastasel kordades valusam kui lööjal.
 15. Siukseid mehi ka olemas

  Neid syntholi teemasid siin enne ka ju olnud. Nt: http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=11122
 16. Marek Kalmus on ?

  Võibolla ei ole just kõige objektiivsem, kuid saan väga hästi aru, mida codec saada soovis. Kui massi kava ei andnud soovitud tulemusi, siis soovis lihtsalt saada infot, mida muuta. Kuna toitumis kava ei olnud koostatud nii, et hommikul nii palju valke, rasvu ja süsikaid, vaid ka toidu näol paika pandud kui palju mida, siis soovis ta ka saada seda lisatavat kogust, mitte aga nii palju valku, süsikaid ja rasva, vaid konkreetselt toitainete näol, mida ja kui palju. Paraku ta seda aga ei saanud ja sealt ka see edaspidine jama. Isegi keemikutest kulturistid, kes tippu on jõudnud peavd oskama toituda ja trenni teha, sest muidu nad lihtsalt tippu ei jõua. Seda enam, et tänapäeva Eestis on suht keeruliseks tehtud keemikute tippu jõudmine. Paraku aga ei olnud see just eriti keeruline 90ndatel. Siit ka minu suht subjektiivne järeldus, et enamus 90ndatel tippu jõudnud kulturistidest on olnud keemikud. Kuna lihtsalt see ei olnud TABU nagu tänapäeval. Preaguseks aga nad on kohanenud olukorraga (loodetavasti), ning sealt ka pidurdunud areng või isegi tagasiminek arengus. Viimased paar lauset ei oma erilist tähtsust antud postituses. Lihtsalt minu arvamus, mis põhineb videode ning piltide vaatamisele, ning ka mõne aastasele trennikogemusele.
 17. Kas munavalk või vadakuvalk?

  Vadak+kaseiin+kiired süsikad+aeglased süsikad oleks ilmselt kõige parem valik. Paraku oman lihtsalt arvamust ja ei kvalifitseeru vastama, kuid vastan siiski.
 18. affront vs insult vs offend

  usually in the presence of others. Võibolla peeti seda silmas?
 19. Ma ei saa hästi aru, kas sa räägid otse minuga v üldistad. Mina ei saagi ju kedagi süüdistada, sest raha mul ju nagu löga.
 20. Paraku unustad sa ühe piisavalt tähtsa asja - RAHA. Seda peab ikka piisavalt palju olema, et suureks saada. Lihtne järeldus on, et Eesti steroidi kulturistidel seda piisavalt ple, muidu nad oleks kindlasti suuremad kui meie puhtad kulturistid.
 21. õlg

  http://forums.amazon.ee/index.php?showtopic=6668&hl=
 22. Hiiglaslik kaalumuutus

  Kuna soolestik oli dieeditades tühjenenud, siis uuesti toitu peale tallama hakates see uuesti täitus. Umbes nii see on.
 23. mass2

  Peaks või ei peaks, see on ainult sinu otsustada. Mina näiteks olen harjunud enne trenni shake jooma ja kui ei joo, siis tunnen ennast trennis ebamugavalt. Ka ei ole mul aega enne trenni süüa ja seega on minu jaoks lihtsam shake sisse tõmmta ja trenni minna. Sellele otsusele pead ise jõudma millal ja kas üldse läheb sul seda shake vaja v suudad tavatoiduga oma vajadused rahuldada.
 24. mass2

  Mina joon trennipäevadel enne ja peale trenni 100g ja kui trenni ei ei tee siis ei joo üldse. Tavaliselt tuleb nädalas 4 trennipäeva. Vabal päeval üritan oma vajadused tavatoiduga rahuldada.
 25. Vanasti sai seda koplist kurikuulsast vägilase (oli vist vägilane, ple kindel) laborist ostetud. Ja veel nii mõndagi muud.
×