Jump to content

taliindrek

Kasutajad
 • Content count

  373
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by taliindrek

 1. Ott poseerib enamusega võrreldes ikka märksa paremini. Nii mõnegi mehe poseerimisoskus piltide järgi on küll väga niru, eriti selja poosid..
 2. Vend Vähk Kohtumine Van Dammega

  Veidi libust või siukest vingemat nalja siis "Mu nibud on nagu rumba konid!!!" Või "Ma arvan, et olen teist kõigist rohkem leiba suhu pannud, kui teie kõik kokku Trenni teinud!!"
 3. Palju õnne sünnipäevaks, Imre Vähi!

  Palju Palju õnne Sünnipäevaks Imre!
 4. 1. Dexter Jackson 2. Branch Warren 3. Dennis Wolf 4. Toney Freeman 5. Roelly Winklaar 6. Ronny Rockel 7. Sergey Shelestov 8. Victor Martinez 9. Essa Obaid 10. Robert Piotrokowicz
 5. Vana hea Fastum geel retseptiravimiks

  Täielik jama.. Ise kasutan lihasvalu, põletiku vastu sellist kreemi: Egiptuses toodetakse, eesti on ka üks edasimüüjatest. Baruto isegi üks kasutajatest Ja väga hästi aitab.. minul oli õlaga mingi jama.. põletik oli pikka aega sees, hakkasin kasutama, iga päev määrisin peale ja aitas väga hästi.
 6. IVOPÄRLE SÜNNIPÄEV

  Õnnitlused Ivole!
 7. MR. OLYMPIA 2010

  1. Kai Greene 2.Jay Cutler 3.Dexter Jackson 4.Dennis Wolf 5. Roelly Winklaar 6. Phil Heath 7. Ronny Rockel 8. Branch Warren 9. Johnnie Jackson 10. Victor Martinez
 8. Mikk Raudsepp

  Väga tubli töö!
 9. Tere! Tekkis küsimus nende ainete nagu glutamiin, leutsiin ja kreatiin tarbimise kohta. Kas vastab tõele, et glutamiini ja kreatiini pole mõtet juua korraga, s.t. et ühes sheigis pole mõtet? Kuna oman neid kõiki kolme ainet, kuidas peaksin neid tarbima? Võin kõiki omavahel segada s.t. ühes sheigis või midagi peaks olema eraldi ning mingi aja tagant neid jooma? Ette tänades,
 10. MEDALISADU Donetsk 2010 - reportaaz!

  Taavi 2.koht Janika 4.koht
 11. Kreatiini, glutamiini ja leutsiini tarbimine

  Nii et võib kõike kolme võtta korraga, ilma, et nende mõju kuidagi selle võrra väheneks?
 12. EM 2010 Maastricht - Taavi hõbe, Imre pronkst!

  Väga hea töö Kirp, reportaaz on hea. Hoian kindlasti pöialt Otile, Taavile ja Imrele! Olge tublid!
 13. Surumiskava Kaidolt

  Küsimus veel Kaidole, et kui palju sooja teha tühja kangiga, ja natuke väiksema raskusega enne tööseeriat? Kohe kangi alla minnes hakata n-ö tööseeriat tegema on natuke ebamugav, mõistad seda ju isegi. Et palju ma tühja kangi ja tööseeria raskusest väiksema raskusega sooja peaksin tegema? Ette tänades, Indrek
 14. Surumiskava Kaidolt

  Tekkis selline imelik küsimus, et huvitav miks on Trapets lisatud esmaspäeva hulka, ehk sinna, kus on rinna ja triitsa trenn. Miks ta pole selja päeval. Oskab keegi öelda?
 15. Mida teie kostate toitumiskava peale?

  Pudru teed eelmisel päeval valmis ning hommikul oleks hea lihtne seda mikrolaineahjus soojaks teha. Seda varianti olen vähemalt ise kasutanud. Söögi kõrvale rohelist teed nt.
 16. Kana asemel kodujuust

  Vaheta liha. Maksa, veiseliha jne. On ju muid liha sorte, mis on hoopis teise mekiga ning vahetada on ju inimlik.. Selge see, et viskab üle.
 17. sony ericsson vs nokia

  SE on ikka täielik saast. Niipalju kui ise seda kasutanud olen, siis rohkem seda ei taha. Nokia siiski parim.
 18. Sony ericsson satio

  Maitse asi. Mina siiski arvan, et telefon on helistamiseks ning kaamera/fotokas pildistamiseks. Pisike telefon taskus ei tohiks olla mingi üleliia, et mida ei viitsi kaasas tassida. Pealegi, kui tihti sa neid pilte siis ikka teed, et ei viitsi kaasas tassida eraldi fotokat. Teine asi, et kui niisama klõpsid pilte teha, siis küll.. Kui aga midagi head ja kvaliteetset teha, siis fotokas. Arvan, et telefonil ei ole ikka nii palju funktsioone, kui fotokal endal, pealgi, kui läheb telefon katki, pole fotokat, telefoni ega kaasaarvatud mp3-me. Kui kõik eraldi, siis teine teema. Aga see kõigest minu arvamus, maitse asi.
 19. Marekul on tõesti super vorm.
×