Jump to content

zxcvb

Kasutajad
 • Sisu loend

  231
 • Liitus

 • Viimati külastanud

 • Päevavõidud

  5

zxcvb viimane päevavõit oli December 19 2017

zxcvb's oli kõige populaarsem sisu!

Kogukonna Reputatsioon

10 Natuke juba nagu teab midagi

zxcvb

 • Tase
  Kasutaja
 • Sünnipäev 24.04.1994

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male

Viimase Profiili Külastajad

5 348 profile views
 1. karvadest lahtisaamine

  Päris hea reklaam
 2. Proteiin

  Miks ainult ülakeha tahad treenida?
 3. Ükskõik mis lahja valguallikas on hea. Lihast ja kalast nt kanafilee, tuunikala. Mõtle mida kerget ja kiiret nendest saaks valmistada.
 4. Söö kohe peale trenni ära, siis jääb veel ~1.5h aega magamaminekuks. See mida süüa oleneb mida eelnevalt päeva jooksul söönud oled. Peale trenni võiksid saada nii valku, süskareid kui ka rasvu. Nt kodujuustusalat+puuvili on hea variant.
 5. Misasi on lihaste põletamine?
 6. Igast suuremast jõusaalist leiad ikkagi samasugused põhilised masinad erinevatele lihastele. Mis on erinev, on firma. Ühe firma jalasirutuspink võib hoopis teistmoodi tunduda kui teine. Kui käid erinevates saalides siis kujuneb lemmik välja. Ja igas normaalses saalis on masina peal selle nimetus ja õpetus kuidas antud aparaadiga harjutust teha. Ja alati saab saali treenerilt abi küsida.
 7. Vend Vähk pulss 45

  Triits on ikka vägev. Edu uuel aastal ja palju rekordeid
 8. Ei ole küll naine aga minu teada ei ole võimalik rindu suuremaks treenida. Kuna rinnad koosnevad rasvast, siis kaalust alla võttes väheneb rasva terves kehas, k.a rindades. Proteiinijoogid ja lisandid ei ole vajalikud, kui toitud mitmekesiselt ja sööd ka liha, muna, piima jne (proteiine). Kui neid ei taha/pole aega, siis lisandid aitavad kiiresti hädast välja. Aga eelista ikka päris toitu kui võimalik.
 9. Pane nii palju või vähe vähe vett, et tekiks endale meeldiv konsistents. Mida vähem vett seda tugevam selle pulbri maitse. Mida soojem vesi seda paremini pulber lahustub aga vali jällegi enda meele järgi
 10. Põnevaid leide toidupoest.

  Minu teada on nt farmi 2.5% piimas 3,3g valku seega antud jogurtis on tervelt 0.1g rohkem.
 11. Kontoritöö ning treening

  Kui eesmärk lihtsalt kehalist aktiivsust tõsta, siis see 6km kõndimine päevas on täiesti piisav.
 12. Antud tootega küll kokkupuude puudub, aga kui rahaga midagi muud teha pole, siis lase käia. Poest midagi kiiret võtta või kodus kasvõi võileivad valmis teha on kordades parem kui mingi kahtlane jook.
 13. Kindel et telefon toetab Polarit?
×