Jump to content

zxcvb

Kasutajad
 • Sisu loend

  236
 • Liitus

 • Viimati külastanud

 • Päevavõidud

  6

zxcvb viimane päevavõit oli January 4

zxcvb's oli kõige populaarsem sisu!

Kogukonna Reputatsioon

11 Natuke juba nagu teab midagi

zxcvb

 • Tase
  Kasutaja
 • Sünnipäev 24.04.1994

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male

Viimase Profiili Külastajad

5 430 profile views
 1. Kofeiinipulber

  Ostad tabletid ja lased pulbriks?
 2. Jõutõstmise kava

  Kahju küll, et oled pidanud üle 7 aasta ootama kava järgi, et jõutõstmisega alustada. Loodan, et ühel päeval saad ikkagi kava kätte ja saad alustada.
 3. Deltalihas ei kasva

  Pigem vähenda raskusi
 4. Kvaliteetne valk, mida valida ?

  Gold standardi kilohind on suht kallis kui seda otsid ja erilist eelist teiste seas ei anna. Vaata lihtsalt millel kg hind kõige soodsam. Mitmed välismaa poed teevad häid allahindlusi. Miks kaseiiniga segada tahad muidu?
 5. Bulking ja cuting

  Algajale mitte nii lihtne ülesanne. Lihtsam on järgida kindlat kava.
 6. karvadest lahtisaamine

  Päris hea reklaam
 7. Proteiin

  Miks ainult ülakeha tahad treenida?
 8. Ükskõik mis lahja valguallikas on hea. Lihast ja kalast nt kanafilee, tuunikala. Mõtle mida kerget ja kiiret nendest saaks valmistada.
 9. Söö kohe peale trenni ära, siis jääb veel ~1.5h aega magamaminekuks. See mida süüa oleneb mida eelnevalt päeva jooksul söönud oled. Peale trenni võiksid saada nii valku, süskareid kui ka rasvu. Nt kodujuustusalat+puuvili on hea variant.
 10. Misasi on lihaste põletamine?
 11. Igast suuremast jõusaalist leiad ikkagi samasugused põhilised masinad erinevatele lihastele. Mis on erinev, on firma. Ühe firma jalasirutuspink võib hoopis teistmoodi tunduda kui teine. Kui käid erinevates saalides siis kujuneb lemmik välja. Ja igas normaalses saalis on masina peal selle nimetus ja õpetus kuidas antud aparaadiga harjutust teha. Ja alati saab saali treenerilt abi küsida.
 12. Vend Vähk ORAVAPOISS MIKI SÖÖB PÄHKLIT JA ROSINAT

  Triits on ikka vägev. Edu uuel aastal ja palju rekordeid
 13. Ei ole küll naine aga minu teada ei ole võimalik rindu suuremaks treenida. Kuna rinnad koosnevad rasvast, siis kaalust alla võttes väheneb rasva terves kehas, k.a rindades. Proteiinijoogid ja lisandid ei ole vajalikud, kui toitud mitmekesiselt ja sööd ka liha, muna, piima jne (proteiine). Kui neid ei taha/pole aega, siis lisandid aitavad kiiresti hädast välja. Aga eelista ikka päris toitu kui võimalik.
×