Jump to content

Christina Alev

Kasutajad
 • Content count

  27
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Christina Alev


 1. Projekti eesmärk on siis välja uurida, kuidas reageerib keha ainult magusale mõõdukas koguses. Esialgu kavatsen süüa iga päev ainult kuni 500 grammi valget või pruuni šokolaadi ilma mingisuguste pähklite ja rosinateta. Mida rammusam šokolaad, seda parem! Selles 500 grammis peaks olema päris korralik energialaks ja enamuse inimeste jaoks peaks juba 100 grammi korraga ärasöömine mitmeks tunniks söögiisu ära võtma.

  Armastusest vihkamiseni pidi vaid üks samm olema - arvan, et kummikommidest shokolaadini ka :)

  Vägev - igal juhul olen üks suur silm lugema :)


 2. Ma nüüd ei saanud aru ...

  kas kadedus on omane KÕIGIlE eestlastele peale sinu ...

  või on kadedus omane sinule ja sa millegipärast arvad,et kõik eestlased on samasugused ...

  Oleneb! Kui näiteks Sina paneksid jalga Swarowski kivikestega kõrge kontsaga kingad (mida Sa ilmselgelt ei tee) siis ehk oleksin tõesti naiselikult kade .. aga saavutused kui sellised -- alati rõõmus, kui keegi miski toreda ja tähelepanuväärse asjaga hakkama saab! :angry:


 3. Esmalt on mul hea meel, et minu senine töö minu enese keha kallal kedagi motiveerib. Seda on hea teada ja innustab ennastki veel rohkem täiuslikkuse poole püüdlema! Aitähh! Sellise tulemuseni kahe aastaga jõudmine on üks paras eneseohverdamine sõna otseses ja igas mõttes. Väga tugevad ja intensiivsed treeningud, nagu gannibal enne mainis on üks suur osa sellest. Üsna tõenäoliselt teavad aga kõik isegi, et pelgalt jõutreeningust ei piisa. Toitumine ja enesedistsipliin, pluss 100% pühendumine mängivad üliolulist rolli. Lisaks veel oskus ennast motiveerida. Ise pean väga oluliseks treeneri olemasolu, kellele Sinu tegemised algusest lõpuni korda lähevad ning võimalike takistuste korral oma jõu ja nõuga abiks on. Aeroobne trenn tuleb igati kasuks, küll aga ise sellele nii palju rõhku võistlusvälisel hooajal ei pööra. :rolleyes:


 4. Muscle ja Fitness Her's on loodud aktiivsele naisele, kelle jaoks vormisolek ja treeningud on rohkem, kui ajaviide, see on tema elustiil - tugev, edukas ja kaunis.

  Pea 10 aastat on see ajakiri olnud USAs teejuhiks fitnessile pühendunud naistele, nüüd ilmub see mainekaks väljaanne ka eesti keeles.

  Her`s on oma ala ekspert treeningute, toitumise ja tervise valdkonnas. Lisaks aitab ta orienteeruda ka ilu - ja moemaailmas: kõik mis kaasajal aktiivsele jaedukale naisele tarvis läheb.

  Her'si lugejannad teevad ekstra-pingutusi, et see “ole vormis” eluviis, mis on kogutud ajakirja kaante vahele, oleks nende igapäevaelu - ja seda nii treeningsaalis, terviseklubis kui ka väljaspool. Ja nad pingutavad rõõmuga!

  Mille poolest on need naised erilised? See, et neil on kirg olla vormis! Alati.

  Lühidalt : 63% treeningust, 11% riietest/varustusest, 23% toitumisest ja 3% ilumaailmast.

  Ehk siis naistele. kes tahavad fitnessist enamat! :D

×